Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by Builty View Post
    inače moraš disati kad vježbaš ..
    ma dišem,ali očito da mi ovaj skok od 10 kg ne odgovara,morat ću sa manjim razmacima

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by Krešimir View Post
      ma dišem,ali očito da mi ovaj skok od 10 kg ne odgovara,morat ću sa manjim razmacima
      naravno da ti je puno, radia si sa 12 kg i sad si skočia na 22?!?! sigurno je to dobro

      pomiči za 5 kg i manje, za 2.5 kg ti je najbolje, tj. po meni bi bilo najbolje 1 kg tjedno
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by Builty View Post
        o boze, noge mu ko podlaktice :P

        e da bar je
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by bot1950 View Post
          naravno da ti je puno, radia si sa 12 kg i sad si skočia na 22?!?! sigurno je to dobro

          pomiči za 5 kg i manje, za 2.5 kg ti je najbolje, tj. po meni bi bilo najbolje 1 kg tjedno
          sad sam se vratio na prijašnju težinu i sad mogu napraviti duplo više a jedva da se umorim

          Comment


          • Kako da znam do kolko KG masu mogu da idem?

            citao u jedna clanak nesto o massi i mislim da sam skuzio da vjezbace imaju granicu za masu primer do 80kg ili 90 itd... Kako se to otkriva.. Evo primer da recimo ja sam 1.63/4 visinu do kolko Kg misicnu masu treba da idem.. Primer... mada trebam prvo defke onda masu nego da vidim dali sam dobro skuzio clanak ili ne...
            I live for BODYBUILDING

            Comment


            • Re: Kako da znam do kolko KG masu mogu da idem?

              Nema tu nikakvog pravila. Ja sam na prvu masu krenuo sa 65kg (16god) i rekao idem do kraja zime (tada je bio kraj ljeta), i cilj mi je bio doci do 80kg. No to ti nema pretjeranog smisla jer onda ganjas kilazu umjesto sliku u ogledalu. Trebao bi si dati vremenski rok koliko ce ti trajati masa i jednostavno bez zamaranja brojevima pratiti napredak u ogledalu i na fotografijama.
              A pitanje oces li na masu ili definiciju ovisi samo o tvojoj tezini i postotku tjelesne masti, tj. misicne mase.
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • 17 godina POMOC

                Pozrav ljudi
                Imam jedno jednostovano pitanje....da li se nesto moze postici od sklekova,trbusnjaka,zgibova,prodapadanja i nekih vezbi sa tegovima(bucicama)?
                Hvala

                Comment


                • Re: 17 godina POMOC

                  Ako imas tegove mozes vecinu vjezbu raditi, tako da ti je to pomalo glupo pitanje Ukoliko ti imas gdje raditi zgibove i propadanja, a imas i tegove, sigurno da mozes dosta napredovati. Sredis prehranu, napravis dobar trening i moci ce.
                  I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Ekipa,kako stojite sa treninzima po ovima vrućim danima?Trenirate ujutro ili navečer,tj. imate li uopće volje za neki trening popodne dok je vani tako vruće?

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Ujutru trcanje,popodne kuci sklekovi,trbusnjaci i navece opet trcanje....

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by Krešimir View Post
                        Ekipa,kako stojite sa treninzima po ovima vrućim danima?Trenirate ujutro ili navečer,tj. imate li uopće volje za neki trening popodne dok je vani tako vruće?
                        Volje nikad ne nedostaje!!!!!!!!!

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          ja treniram u 13h, bilo ljeto ili zima.. najviše mi odgovara
                          Originally posted by darios
                          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Nema bolje nego po ljeti trenirati, ne moras se puno zagrijavati, manja je mogucnost ozljede, jedino sto je vecini mana znojenje i ceste vrtoglavice tokom treninga, ali meni osobno je to najdraze doba godine za treninge poslije jeseni
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Ja isto volim najvise ljeti trenirati jer je to jedini period kad se znojim. Onako prek zime nista pa onda da izbacim to sve iz sebe
                              I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                ajd oke vrućina, ali kad je teretana puna pa potroše sav zrak, a ti još noge radiš problem je kaj ne mogu spavat pa mi se to odrazi na sve ostalo..

                                Comment

                                Working...
                                X