Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Bas mi je sad prijao jedan trening,pored mora,kisa padala... ljepota,probajte i vi nekad

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by def View Post
      Bas mi je sad prijao jedan trening,pored mora,kisa padala... ljepota,probajte i vi nekad
      Blago tebi, ja po ovoj sparini nikad prije 20:45
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Ovdi je cak 18'C ide se na bazene,sorcevi,minjaci,japanke i rostilji...smjesno al istinito
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by Premium.Better View Post
          Blago tebi, ja po ovoj sparini nikad prije 20:45
          Moja teretana radi od 15 do 20h. Pa ne mogu kad nema vrucine trenirat :P
          Originally posted by Rocky""
          Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
          Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
          Jedem ih al ne bas cesto
          Hvala ona odgovoru

          Comment


          • Kako raditi trbusnjake i sklekove ?

            Pozdrav.

            Treba mi jedan vas savjet.

            Kako je bolje i kvalitetnije raditi sklekove i trbusnjake.
            Ja radim 2 puta po 40 trubnjaka i 2 puta po 20 sklekova.
            Kazu mi da je bolje raditi sto iz vise serija,nego ovako kao ja.
            Npr uraditi 4-5 serija po 10 sklekova i tako.
            Sta vi kazete ?

            Comment


            • Re: Kako raditi trbusnjake i sklekove ?

              dobro ti kazu. al napravi 3 serije jedne vrste trbusnjaka po 12-15-18 ponavljanja, al uz neko opterecenje. uzmi plocu od 5kg na prsa ili zavezi utege za noge i tako radi.

              ista stvar je sa sklekovima. uzmi ruksak, napuni ga flasama punih vode i radi

              evo ti ilustracija razlicitih polozaja ruku tako da pogadjas drugacije skupine misica.

              s time da je krivi naslov, treba biti ''vrste sklekova''



              takodjer, digni noge na nesto poviseno - stolica, stol, ormaric i pogadjat ces drugacije misice.
              i jos jedna vjezba za prsa - doma je lako naci nesto gdje mozes raditi paralele.
              Last edited by Coffey; 23-06-12, 17:54.
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • Re: Kako raditi trbusnjake i sklekove ?

                ja postavim ruke u sirunu ramena i radim,ponekad i vise od ramena(to je za grudi dobro)

                Comment


                • Re: Kako raditi trbusnjake i sklekove ?

                  ok, a za ostalo sve ti je na slici objasnjeno... nemoj raditi samo jednu vrstu misica... isto kao sto niti ne radis samo ravni bench...
                  Last edited by Coffey; 23-06-12, 18:06.
                  prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                  Comment


                  • Re: Kako raditi trbusnjake i sklekove ?

                    ja sam dosad radio 20 sklekova i tako 2 serije.... sad da pocnem 10 slkekova po 4-5 serija,naravno sa rusakom ?

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      ponavljam - kvalitetnije ti je raditi vise razlicitih vjezbi nego samo jednu.
                      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Ne radim samo slelkove,radim: sklekovi,trbusnjaci,zgibovi i propadanja.
                        Ne zelim ici u teretanu.

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          ne znam da li si me shvatio - kada kazem ''vise vjezbi'' mislim na vise vjezbi za istu skupinu misica. tako isto kod vratila mozes raditi siroki i uski hvat, unutarnji i vanjski hvat (kombiniras), a sad, netko radi i straznje zgibove (sipka iza glave), al osobno to izbjegavam jer sam na vise mjesta cuo da zbog neprirodnog polozaja ramena moze doci do ozlijede - isto tako i potisak radim samo prednji, ali ne i straznji.

                          sad jos jednom pogledaj onu sliku i za svaki trening prsiju izaberi po 3 vjezbe i napravi ih. slobodno kombiniraj kako god ti odgovara.
                          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Ljudi da li ima neko neku ideju,sta da stavim oko stomaka,kad radim trbusnjake ?
                            Trbusnjake radim na podu,tako sto ispruzim skroz nove i onda se podizem i spustam do poda.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by def View Post
                              Ljudi da li ima neko neku ideju,sta da stavim oko stomaka,kad radim trbusnjake ?
                              Trbusnjake radim na podu,tako sto ispruzim skroz nove i onda se podizem i spustam do poda.
                              a šta bi stavljao oko trbuha? daj malo pojasni to

                              ovako se rade trbušnjaci http://www.exrx.net/WeightExercises/.../WtCrunch.html

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Ma mozda ga zulja nesto kad radi
                                I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                                Comment

                                Working...
                                X