Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Trening

    GPC - dogodine svjetsko u Srbiji u Nišu btw

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Trening

    da i ja tako mislim

    prvo sto mi je naumpalo je da su kod nas olahko shvatili pravila za opremu od licenciranih proizvodaca (inzer, metal, sbd) te da su dozvolili, za sad, u Srb i Hrv, da se nastupa i bez te opreme


    i zamisli sad neko ovdje se životom sprema godinu dvije, napravi rezultat, treba na svjetsko kad ono bannovan on i komplet mu drzava zbog pojasa

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT Trening

    TripleZ, pa to su luđaci. Hrvatska je dobila prijelazni rok (od godinu dana vjerojatno) u kojem će se morati uskladiti sa IPF pravilima, ali već vidim da će biti masovno napuštanje saveza i prelazak u GPA.

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Trening

    Nova vijest iz IPFa:

    - po ipf je pravilo da zene moraju nositi majicu ispod triko-a na deadliftu, dragi naši šveđanini su to malo promjenili na bolje i dozvolili zenama da izlaze bez majice ispod

    - rezultat? Švedska banovana sa svih internacionalnih takmicenja ove godine, cak su i trebali odrzati bench worlds koje se sad premjesta hahahahah






























    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Normalno je. Dan danas imam upalu nakon skoro svake partije (ramena i ruke rijetko) jer izvlacim maksimum iz svakog treninga. Poseban naglasak na upalu prsa i nogu.
    ova ko tvoj avatar



    ludilo

    Leave a comment:

Working...
X