Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: simptomi ketoze

    dobro...cekam tvoj iscrpan odgovor...

    imas stvarno vitamin T na raspoloaganju?
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • Re: simptomi ketoze

      Originally posted by Draven View Post
      Vitamin T i U

      Ovi vitamini nisu pravi vitamini jer su ih izmislili marketinški stručnjaci.
      Vitamin T
      Vitamin U


      Ja se pokusavam zezat ali ti si zaista uporan u svojoj namjeri kako ti kaze TripleZ onda što čekaš rjesi svoj problem ....
      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

      Comment


      • Re: simptomi ketoze

        Originally posted by staragarda View Post
        dobro...cekam tvoj iscrpan odgovor...

        imas stvarno vitamin T na raspoloaganju?
        da

        prosle godine sam ga uzimao "na guzu" ... i uspio sam krivo uzet pa sam dobio kvrgetinu...skoro operaciju popusio.. od tada se nekako bojim
        Black leather, knee-hole pants

        Comment


        • Re: simptomi ketoze

          pa ja se nisam salio, momak je savrsen primjer medicinskog slucaja za T, nije jedina svrha u BBu - i moze dobiti recept od doktora predpostavljam (t3 baci, nemoj se zezati sa zivotom...ne znam koliko puta jos mogu ponavljati)


          a sto se tice holesterola, ne bi trebao biti povisen, ne u tvom stanju - makar ne ako nije do neceg drugog, osim unosa pork i eggs
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: simptomi ketoze

            Originally posted by staragarda View Post
            sjebata situacija..
            da, znam, vec je dugo tako...

            Originally posted by staragarda View Post
            NO, kako ti izgleda trening? od ponavljanja do ponavljanja napisi...
            kruzni trening, nista prejako niti iscrpljujuce... nemam snage, slab sam i ne mogu sad izvoditi neke ekstra vjezbe,
            trener (boksa) mi je napravio neki "poligon" i to sam radio

            * sklekovi 8x
            * dumbell fly 8x
            * istezanje 8x
            * trbusnjaci s podizanjem nogu 8x
            * trbusnjaci 8x
            ==

            sve 8 krugova

            Originally posted by staragarda View Post
            i u gram sto pojedes...pa cemo ti reci kolko grama cega da jos pojacas...
            ovo mi je ful tesko reci jer mi je stari bacio vagu.
            dan provedem obicno "snekajuci" na nekim *****rijama jer se bojim pojesti normalan obrok zbog probave

            dakle, pastete, krem sirevi, putar, kokosovo ulje... cvarci...

            a od obroka.. 2-3 jaja i 200g špinata.. to mi je recimo mjera za 1 obrok...

            Originally posted by staragarda View Post
            sto ti najlakse pada??
            sve nesto "tekuce" .. ili sto ne treba ekstra zvakati

            Originally posted by staragarda View Post
            si istrazivao sto "najmanje ostaje u zeludcu" ??
            jesam, ali na keto rezimu nema bas puno izbora... sva mast se dugo probavlja

            Originally posted by staragarda View Post
            odogovori temetljito! mozda ti poboljsamo zivot do kraja zivota..
            ovo bih iskreno volio.
            ...kao sto sam rekao, ne bih htio sada u gram preciznost (jer nemam mogucnosti) ali u terminima kolicine
            "3 jaja, 5 bjelanjaka, mjerica sira, šnita šunke, etc..."

            Originally posted by staragarda View Post
            takoder, odgovori gdje zivis..
            Zageb, V.gorica

            Originally posted by staragarda View Post
            sam osobno bi se volio potruditi oko tebe,
            ovo je nesto gdje se moze promjeniti nesto...nadam se..
            ajde, valjda budemo nekaj skombinirali

            Originally posted by staragarda View Post
            takoder, koliko godina imas?? financijsko stanje??
            26, više manje ok, imam mogucnost priuštiti si stvari koje bi mi pomogle.

            Originally posted by staragarda View Post
            konzumiras li psijium husk? ili par avokada dnevno? neki multiviatim?
            ne-psilium...hmm...lan radije.... ne-avokado mi nije fin... ili ga ne znam izabrati
            imam solgar multivitamin V-75, kvalitetna stvar.... ali nekako me ucini nervoznim... valjda zbog ultra doze B vitamina, pa kad mi otvori apetit ,a jednostavno hrana ne stane u mene... pa sam lud

            Originally posted by staragarda View Post
            sta je to sto ti je doktor prepisao?
            reglan (pospjesuje muving hrane kroz trbuh) i peptoran (za ublazavanje kiseline)
            ali peptoran ne konzumiram s obzirom da za visokomasnu/proteinsku prehranu je bitno da je JAKA želučana kiselina

            Originally posted by staragarda View Post
            takoder, trebao bis kod doktora da ti napise uputnicu za vadenje krvi,da vidimo tvoju hormonalnu sliku...ponajvise stanje testosterona..
            zvao sam danas doktoricu, al nekaj je srala i nece mi dat uputnicu jer ..."tko ti je to preporucio"

            Originally posted by staragarda View Post
            kako stojis s psihiloske strane? jesi jako sjebat?
            s psiholoske strane... ima dana kada sam u banani, ima dana kada sam motiviran...

            al uglavnom vodi me misao "može se!"

            Originally posted by staragarda View Post
            ciljam na to dali te kortizol jede ubitacno, pa niti tih 100g masti ne pomogne za derivaciju testosterona...
            da, kortizol mi je prije godinu dana bio izrazito visok, a test u podrumu.
            ali unatoc svemu, dr (specijalist) mi nije prepisao test - terapiju

            Originally posted by staragarda View Post
            a sad na posao, i nadam se da ces se potruditi da ti pomognemo, i ja cu se onda potruditi da ti pomognem! sretno!
            ako sam gdje izostavio detalje, reci. pa cu nadopisati.
            Black leather, knee-hole pants

            Comment


            • Re: simptomi ketoze

              Ja potpisujem sve sto ti je Staragarda rekao. I kao on bi ti zelio pomoc. Jer vjerujem da nije lako bit u takvoj situaciji...
              Posto je i Staragarda isto iz Rijeke (koliko se sjecam) pa ako je on za, mogli bi se dogovoriti pa ako ti zelis, da jedan dan popricamo negdje uz kavu i barem se potrudimo da ti damo neke savjete i pomognemo da se promjenis...

              EDIT:
              Ako ti lakse pada tekuca hrana, pokusaj neke gainere radit, ubacis whey unutra i zobene il ako bas neces uh samelji bademe i tako igraj se malo, ima dosta ljudi koji ne mogu doseci kalorijski suficit pa si rade tekuce obroke jer im je tako lakse...
              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

              Comment


              • Re: simptomi ketoze

                evo cim nadem vremena, nazalost danas ne jer je sutra kolokvij, se pozabavim tobom i malo vise istrazim..

                drago mi je da si ljepo odgovorio.. cujemo se uskoro!
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • Re: simptomi ketoze

                  Originally posted by Rijeka87 View Post
                  Ja potpisujem sve sto ti je Staragarda rekao. I kao on bi ti zelio pomoc. Jer vjerujem da nije lako bit u takvoj situaciji...
                  Posto je i Staragarda isto iz Rijeke (koliko se sjecam) pa ako je on za, mogli bi se dogovoriti pa ako ti zelis, da jedan dan popricamo negdje uz kavu i barem se potrudimo da ti damo neke savjete i pomognemo da se promjenis...
                  ...imate u planu doc do zg?

                  Originally posted by Rijeka87 View Post
                  Ako ti lakse pada tekuca hrana, pokusaj neke gainere radit, ubacis whey unutra i zobene il ako bas neces uh samelji bademe i tako igraj se malo, ima dosta ljudi koji ne mogu doseci kalorijski suficit pa si rade tekuce obroke jer im je tako lakse...
                  nije mi bed izrokat suficit, uzmem par žlica kokosovog ulja i nema frke...
                  bed mi je unositi adekvatnu kolicinu proteina bez da ispadnem iz ketoze.

                  jer - ako ispadnem iz ketoze to zavrsi svakodnevnim prezderavanjem i zapravo se mogu samo legnut i sve cetri u zrak...
                  totalno sam nefunkcionalan onda.... nadut i u bolovima... pocne nevino.... samo jedna napolitanka ... pa padne cijela kutija.... al onda... ak sam vec "shebo" ... onda ajmo do kraja... pa padaju twinkiji, strudle, baklave, sladoledi... i tako u nedogled... da... binge eating disorder...

                  nego, vratimo se na proteine... najjednostavnije bi bilo s posnim sirom ili zrnatim
                  ali, on je uzasno "inzulinogen"

                  npr, zrnati od bayernlanda (ima u konzumu... tj zapravo isti onaj kplus) ima svega 1g UH na 100g...
                  ... razmisljam si dal da zamjesam u mjericu tog sira - zlicu dve konopljinog ulja...
                  dal bi to umanjilo efekte lucenja inzulina ..hmmm

                  pasteta je bulsit izvor proteina...


                  a whey.... oh da... baca iz ketoze cim ga pomirisis
                  Black leather, knee-hole pants

                  Comment


                  • Re: simptomi ketoze

                    Originally posted by Weedeemer View Post
                    nije mi bed izrokat suficit, uzmem par žlica kokosovog ulja i nema frke...
                    bed mi je unositi adekvatnu kolicinu proteina bez da ispadnem iz ketoze.

                    a whey.... oh da... baca iz ketoze cim ga pomirisis
                    neces ispasti iz ketoze zbog manjeg unosa proteina
                    isto tako neces ispasti iz ketoze ni od wheya

                    Comment


                    • Re: simptomi ketoze

                      Cilj ketoze je da ti u prehrani prevladava M, a da UH bude izrazito nisko. Proteine ne moraš držat nisko, oni mogu bit na "granici", samo uz whey ubaciš M i nećeš izletit iz ketoze.
                      "What the mind believes the body achieves."

                      Comment


                      • Re: simptomi ketoze

                        ...imate u planu doc do zg?
                        Sve bi se mogli dogovorit

                        nije mi bed izrokat suficit, uzmem par žlica kokosovog ulja i nema frke...
                        bed mi je unositi adekvatnu kolicinu proteina bez da ispadnem iz ketoze.

                        jer - ako ispadnem iz ketoze to zavrsi svakodnevnim prezderavanjem i zapravo se mogu samo legnut i sve cetri u zrak...
                        totalno sam nefunkcionalan onda.... nadut i u bolovima... pocne nevino.... samo jedna napolitanka ... pa padne cijela kutija.... al onda... ak sam vec "shebo" ... onda ajmo do kraja... pa padaju twinkiji, strudle, baklave, sladoledi... i tako u nedogled... da... binge eating disorder...

                        nego, vratimo se na proteine... najjednostavnije bi bilo s posnim sirom ili zrnatim
                        ali, on je uzasno "inzulinogen"

                        npr, zrnati od bayernlanda (ima u konzumu... tj zapravo isti onaj kplus) ima svega 1g UH na 100g...
                        ... razmisljam si dal da zamjesam u mjericu tog sira - zlicu dve konopljinog ulja...
                        dal bi to umanjilo efekte lucenja inzulina ..hmmm

                        pasteta je bulsit izvor proteina...


                        a whey.... oh da... baca iz ketoze cim ga pomirisis
                        whey te nece izbacit iz ketoze, kao sto je netko vec napisao samo neke masti unesi skupa s njim.
                        ako uneses cca 120g proteina zlatan si, vise ti ni ne treba...

                        potrudi se sad da si u suficitu. unesi dovoljno proteina i neka je trening na mjestu- rezultati nece izostati.

                        Najlakse je rec ne mogu, trebas pronac nacin. Nemoj tako lako odustat... Poslije ce ti bit zao vjeruj mi!
                        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                        Comment


                        • Re: simptomi ketoze

                          "whey on keto"
                          http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=156717953

                          da, shema je da ga treba uzimati s mastima, jer se whey sam po sebi izrazito brzo apsorbira...
                          a oko 50% proteina se metabolizira u glikogen...
                          Black leather, knee-hole pants

                          Comment


                          • Re: simptomi ketoze

                            koliko ce se metabolizirati u glikogen zavisi od mnogo stvari

                            ako nisi na ekstra visokim P i ekstra niskim UH ne bi se puno uopce trebalo metabolizirati u glikogen...




                            ...nego, mislim da ne vidim sad, ili sam zaboravio da si napisao, ali zasto bas keto ? dobro imas nekih problema, probava ovo ono, ali sto to ne rijesis bez nekih dodatnih pravila, nego jednostavno jedes ono sto ti odgovara ? ono ''normalno''
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: simptomi ketoze

                              http://www.building-body.com/forum/t...rav-zivot-i-BB

                              eto nesto sam nakucao..cak mi je i trebalo dosta vremena..sada moram sibat uciti dalje...

                              sretno!
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • Re: simptomi ketoze

                                Koji whey ili protein powder kupiti za keto plan?

                                Ima ih fakat bezbroj dostupnih... jasno mi je da su izolati najpozeljniji (najmanje uh)... pa ako netko moze preporuciti...

                                Svojevremeno sam trosio iso sensation... i mvp izolat... al koliko se sjecam svaki bi me izbacio iz ketoze...

                                Btw, kolko love je smisleno dati za takav proizvod jer sam vidio da cisti izolati znaju biti cca 350kn po kg

                                Hehe,.. kolko je to kobasica, speka, cevapa.... a s druge strane, na keto se whey uzima sa kokosovim uljem (mct) da uspori apsorociju... pa valjda dodje na isto kao i da mrknem odrezak ili jaja.... ne znam.... savjeti?

                                (Razmisljam o wheyu jer je laksi na zeludac od mesine)
                                Black leather, knee-hole pants

                                Comment

                                Working...
                                X