Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: simptomi ketoze



    a može i ovako, savršeni omjer P i M
    Znoj štedi krv

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      premium, zasto ne na keto salama? nemoj sirit gluposti

      ova salama sa 20 g UH nikako...

      ali prsut, panceta, cajna, zimska...sve sto ima skoro 0 UH a vjerovatno oko 25 P 25 M je super...
      isto tako i sirevi gauda, ementaler, svi..neki imaju manje UH pa su pogodniji..

      a meg ovo za dijabeticare nisam siguran dali nama ne smeta..morat cu istrazit..
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • Re: simptomi ketoze

        ne smetaaa gardiceee, po logici ako može kola ziro, i ostale bombonice (sa aspartamom, eritrolom isl) može i čoksa samo naravno PAZITI

        oh, btw i ja sam na keto, 4. dan
        (nikakve simptome ulaska nisam još imala, možda još nisam ni ušla? samo 1. dan sam imala malaksalost i glavobolju, što sam imala prošli put pri ulasku/izlasku, ali nemoguće da sam ušla odmah 1. dan.. :/ mada nije ni bitno uostalom, bitno mi je samo da mi je inzulin nisko i da sam u deficitu)
        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          Originally posted by staragarda View Post
          premium, zasto ne na keto salama? nemoj sirit gluposti

          ova salama sa 20 g UH nikako...

          ali prsut, panceta, cajna, zimska...sve sto ima skoro 0 UH a vjerovatno oko 25 P 25 M je super...
          isto tako i sirevi gauda, ementaler, svi..neki imaju manje UH pa su pogodniji..

          a meg ovo za dijabeticare nisam siguran dali nama ne smeta..morat cu istrazit..
          Jedino domaca panceta(slanina/špek) i pečenica prolaze kod mene i to samo uz jaja kao najukusniji obrok.

          Ostatak: parizer, zimska, bozicna, ljetna, cajna. Junk hebiga, moji kriteriji
          Last edited by Premium.Better; 21-05-14, 16:49.
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            Bravo meg...samo strpljivo...
            Premium i tvoji kriteriji ce se s vremenom promjeniti )
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              Panceta sa jajima mmmm

              Vidim ima nas koji "odrađujemo" na ketu... Neka neka, ljudi samo naprijed!

              peanut butter YOLO
              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
              http://instagram.com/dinc_94
              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
              myprotein code: MP24017174

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                Kakva keto, panceta sa jajima uvijek..još gljive i malo sira odozgo rastopiti...all day, all night

                Megi, kakav si cilj sebi postavila? Topiš do kraja ili?
                Simplify.

                There are no shortcuts to any place worth going.

                ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                HARDER.


                Comment


                • Re: simptomi ketoze

                  ma jok, samo 2 sedmice čisto da malo smanjim drndanje inzulina. jedem puno junka, naročito kad sam pod stresom, ''poptart into the sunset'' sto bi rekao drug Omar Isuf, ali nije mi to zdravo....zaboravila sam ukus riže i ovsenih..moram malo da se unormalin

                  sad ću u nedelju zadnji obrok shitload, i onda isto tako sljedeću nedelju. fazon je što mi se mnogo svidŽa ova keto (stvorena za debele endomorŽe like myself ) barem za sad, a sjećam se od prošlog puta da sam bila zadovoljna. možda i ispadne dobro, s obzirom na to da sada znam pametnije kako se izvući. vidjećemo

                  sa' ka'se srežem pa bačim sliju absa
                  ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                  "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                  Comment


                  • Re: simptomi ketoze

                    Originally posted by Megara View Post
                    ma jok, samo 2 sedmice čisto da malo smanjim drndanje inzulina. jedem puno junka, naročito kad sam pod stresom, ''poptart into the sunset'' sto bi rekao drug Omar Isuf, ali nije mi to zdravo....
                    True story..nakon onih dva mjeseca defke sam prečesto junkala, nekih mjesec dana i onda opet stisla 3 tjedna manjeg deficita sa puno aktivnosti i volia..absi su tu, a žile na rukama kao u anoreksične starice Trebala sam još jedan tjedan odraditi, ali sam zajunkala i adio..odlučila sam stati..sada nemam nikakvih problema sa junkom tj. UH..red, dva čokse i/ili sladoled i mir..na nekom održavanju sam, ajmo reći, jer ne brojim kcal, ali pratim vagu i ogledalo, OFC..a treninzi nikad bolji..

                    To ti je moje iskustvo, tako da definitivno odradi to što si zacrtala, isplatiti će ti se..

                    Originally posted by Megara View Post
                    sad ću u nedelju zadnji obrok shitload, i onda isto tako sljedeću nedelju. fazon je što mi se mnogo svidŽa ova keto (stvorena za debele endomorŽe like myself ) barem za sad, a sjećam se od prošlog puta da sam bila zadovoljna. možda i ispadne dobro, s obzirom na to da sada znam pametnije kako se izvući. vidjećemo

                    sa' ka'se srežem pa bačim sliju absa
                    Ne podržavam baš keto, ali ako ti je radila zadnji put i sad će..još ako se uspiješ izvući..absi će isplivati samo tako

                    A i što je to dvije sedmice, probaj tri mjeseca se defkati, pa se onda javi

                    So, good luck and keep as posted!
                    Last edited by gavranka; 21-05-14, 19:45.
                    Simplify.

                    There are no shortcuts to any place worth going.

                    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                    HARDER.


                    Comment


                    • Re: simptomi ketoze

                      Originally posted by Megara View Post
                      ''poptart into the sunset'' sto bi rekao drug Omar Isu
                      didididi ima za kupit poptarts?
                      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                      Comment


                      • Re: simptomi ketoze

                        ma nema kod nas, to je samo izraz koji on koristi kontaš? odnosi se na to da ti izvor UH bude pretežno junk...
                        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          Jedna odlicna stvar koju sam skuzio kod sebe kad sam na ketu a to je da mi trbuh nije napuhnut kao inace i definitivno imam manje crijevnih tegoba. A sad pokusavam utvrdit od cega mi dolazi ta napuhnutost i plinovi... Mozda od zobenih,neznam...

                          peanut butter YOLO
                          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                          http://instagram.com/dinc_94
                          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                          myprotein code: MP24017174

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            od onog što najčešće jedeš, vjerovatno

                            p.s. joj što je dobra ova keto bre, nisam gladna ni malo, danas sam imala 3 obroka, jedan u 8h, drugi u 14h, treci u 20h

                            jest malo čudno jesti masno ali najbitnije da nemam cravingse
                            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              Originally posted by Dinč View Post
                              Jedna odlicna stvar koju sam skuzio kod sebe kad sam na ketu a to je da mi trbuh nije napuhnut kao inace i definitivno imam manje crijevnih tegoba. A sad pokusavam utvrdit od cega mi dolazi ta napuhnutost i plinovi... Mozda od zobenih,neznam...

                              peanut butter YOLO
                              zobene i mahunarke

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                ne jedem ni zobene ni mahunarke..pa sam uvijek napuhan ko balon i imam problema..

                                moze biti od laktoze.. mlijeko, whey,......... (mlijeko na pijem)
                                moze biti od glutena.. kruh, pasta, .............
                                moze biti od aditiva.....................

                                skuzio sam da mi bilo koji UH, kakav god on bio, smeta..
                                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                                Youtube:

                                Primjer treninga snage/hipertrofije
                                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                                Sve o prehrani
                                Sve o treningu

                                Comment

                                Working...
                                X