Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mit o zdravom mlijeku

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Mit o zdravom mlijeku

    beli secer ima gi 70 a ima skoro isti hemijski sastav 50%glukoza-50% fruktoza kako to onda objasnjavas magija neka ili ???
    +1 na ono sto je david22 rekao

    Comment


    • Re: Mit o zdravom mlijeku

      Originally posted by arianko View Post
      Mljeko nije dobro kao PWM. Jer ne možeš unositi poslje treninga masnoće jer one usporavaju probavu, nije baš dobro konzumirati u 1 obroku P+M+UH a 1 litra mlijeka ima oko 30g proteina 28g masnoća i 40g UH. A kruh je goli UH i M.

      @Sedam zašto si ti tako tvrdoglav i ne uvažavaš tuđe mišljenje?... pogledaj slike forumaša i one koji imaju malo više mase što misle o mlijeku? Pitaj i ove s velikim rezultatima. A i sam Arnold je rekao da je mlijeko za djecu.
      Dijete drago ti imaš 15 godina , dali ima smisla da ti vodiš samnom rasprave ?
      Ja imam više "iskustva u fitnessu nego ti godina"..
      Ja nisam tvrdoglav samo stojim iza onoga što je dokazano.
      Ne zanimaju mene slike , ja isto visok sam 188 ,a imam 107 kg mišića pa mi to nije putovnica za gluposti da pričam.
      Ja u teretanu idem odkad znam za sebe , proveo sam čitav život tamo , to ti nije nikakvo mijerilo .
      Ja znam tipove što piju mlijeko 2 litre na dan pa su ko lokomotive veliki.
      I nemoj gledati slike forumaša , pola tih slika nisu originalne ,a i da jesu neki su možda narasli na sojinom mlijeku ,a neki na kravljem.
      Osim toga gledam slike i mogu ti reći ako su to njihove slike da malo toga znaju o mlijeku ,a puno o steroidima !
      Nitko nemože napredovati da je visok 180cm ,a težak 90-100 kg jasno je da uzima sterose.
      Onaj tko neče uzimati mlijeko ne mora , ali nemora ni pljuvat po njemu ,a onaj tko hoče uzimati mlijeko neka ga pije ali neka ga ne hvali i čao miki , nema priče više..

      Comment


      • Re: Mit o zdravom mlijeku

        Originally posted by Sedam View Post
        Nitko nemože napredovati da je visok 180cm ,a težak 90-100 kg jasno je da uzima sterose.
        da sam moderator stisnuo bi ti ban. ne zbog mlijeka, nego zbog ignorancije i trollanja.
        visok sam 168cm, a na kraju mase sam bio 87kg tezak (bf oko 20%). sve sto sam uzimao bio je whey. i zato ne seri. ali stvarno. NE SERI!
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment


        • Re: Mit o zdravom mlijeku

          Originally posted by Coffey View Post
          ''mlijecni proizvodi'' nisu samo mlijeko. jogurt je daleko bolji izvor P i UH nego mlijeko.
          Pretpostavka je da ćeš tokom dana povući bar 150grama proteina is sira,mesa i jaja... tako da se nemoraš brinuti o nepotpunom aminokiselinskom profilu jer su ti potrebe već zadovoljene
          Originally posted by Songoku
          najbolji pwm je burek

          Comment


          • Re: Mit o zdravom mlijeku

            majku ti *****, ja ovo ne vjerujem...
            ti si ''naucio'' neke stvari pa sada bubas onako, kako ti se sprdne?
            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • Re: Mit o zdravom mlijeku

              @sedam - izjave ''pijem 2 l mlijeka i zbog toga nikada nisam bio bolestan'' su zaista maloumne. kako znas da nisi bolestan zato jer pijes mlijeko? kako znas da nisi zdrav zbog mamine kuhinje uopce ili vode koju pijes iz slavine, a mozda je super bogata mineralima... kako znas da po prirodi imas jak imunitet (sto je najvjerojatniji razlog)?
              kako objasnjavas cinjenicu da sam i ja kao mali pio jaaaaaako puno mlijeka (domaceg), pa svejedno bio jaaaaaaaako bolezljiv? navedi ime bolesti - imao sam je. primjer - 7x upala pluca do 3. godine zivota. bronhitise ne brojim. prehlade su mi normalno stanje. kako to objasnjavas, a pio sam tvoj ''cudotvoran'' napitak? jedino sto mogu izvuci zakljucak je da zbog kalcija u mlijeku danas ima jako cvrste kosti. ali istovremeno sam cijeli zivot ''chubby''. sada malo manje nego prije, ali dok sam pio jaaaaako puno mlijeka bilo sam i vise chubby.

              i za kraj, koliko ljudi danas ima pristup domacem kravljem mlijeku? zivim na selu, a u cijelom selu valjda jos 3 babe imaju krave. ova tekucina koju kupujes u ducanu i nazivas mlijekom ima mlijeka samo u nazivu.
              SVE sto vrijedi je uzeto iz tog mlijeka za izradu drugih stvari.[/QUOTE]

              Šta da ja sad tebi kažem majstore ?
              Kada sam pročitao ovo sada što si napisao odma sam uvidio s kime imam posla.Sa dijetetom ograničenoga uma .
              Ja nemam vremena sa šabanima poput tebe voditi rasprave.
              Ja nisam rekao da nisam bolestan zato što pijem mlijeko , rekao sam da nisam bolestan bio čitav život ,a pijem mlijeko dakle valjda bi trebao biti bolestan od mlijeka po nečijoj logici !
              Netko momak podnosi mlijeko savršeno kao ja , meni je to sveta vodica eliksir ! A netko ne podnosi .
              Nemamo svi isti organizam . Sva hrana drukčije djeluje na sve nas kao i steroidi.
              Netko od steorida neče dobiti 3 kg ,a netko če dobiti 5 kg po kuri..
              Ja isto recimo nikad kost nisam slomio ,a treniram kickbox 7 godina padao sam na 100 načina , a moj lega koji ne podnosi laktozu ne pije mlijeko pa slomi kost preko lopte i takve dumine..
              Nemoj mi samo govoriti o proizvodnji mlijeka , lega mi radi u meglu na proizvodnji !
              Svježe mlijeko je puno masnije od kupovnog pa se raznim filterima uklanjaju , recimo sterilizacijom se bakterije uklanjaju pošto svježe mlijeko ima više bakterija nego kupovno.
              Imaš mlijeko sa večim postotkom vitamina u takva mlijeka se dodaju homogenizirane tvari (vitamini,minerali).
              Pojačavaju se nutritivne vrijednosti...
              Predlažem da pogledaš imaš tu bodybuilding stranici o porizvodnji mlijeka detaljno sve i snimke pa odi vidi kako se to radi..

              Comment


              • Re: Mit o zdravom mlijeku

                Originally posted by Coffey View Post
                majku ti *****, ja ovo ne vjerujem...
                ti si ''naucio'' neke stvari pa sada bubas onako, kako ti se sprdne?
                Nisko si pao prijtelju moj, jako nisko.
                Ovdije sva rasprava mene i tebe završava.
                Stvarno si inteligentno dijete.
                Originally posted by Songoku
                najbolji pwm je burek

                Comment


                • Re: Mit o zdravom mlijeku

                  Originally posted by Coffey View Post
                  da sam moderator stisnuo bi ti ban. ne zbog mlijeka, nego zbog ignorancije i trollanja.
                  visok sam 168cm, a na kraju mase sam bio 87kg tezak (bf oko 20%). sve sto sam uzimao bio je whey. i zato ne seri. ali stvarno. NE SERI!
                  Ti bi meni stisnuo ban ? Pa momak ti vrijeđaš ne ja !
                  Vrijeđaš zato što nemaš dobre argumentacije , živčana si osoba , trebao bi popiti ljek ako si ga preskočio.
                  Previše steroida krkaš u sebe.
                  Hahahah sine visok si 168 cm 87 kg bio težak pa ajmo reč i da je moguče , 87 kg čega ? Mišića ili mišića i sala bar 20 kg ?
                  Ti si od wheya buknio na 87 kg ?? Hahahahahah lega obriši to što prije moj topli savijet !!
                  Ti neznaš znanje !
                  Ja sam budala što svoje znanje pokušavam na budalama poput tebe iskoristiti...

                  Comment


                  • Re: Mit o zdravom mlijeku

                    necu nista izgubiti u svom zivotu ako necete komunicirati samnom...

                    za kraj - prije 20 godina jaja su bila ''nezdrava'', a kasnijim istrazivanjem je utvrdjeno da su ''zdrava''. i to prihvacate.
                    a kada vam se kaze da prije 20 godina je mlijeko bilo ''zdravo'', ali je utvrdjeno istrazivanjem da bas i nije tako, to ne prihvacate...

                    zivjeli!
                    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                    Comment


                    • Re: Mit o zdravom mlijeku

                      Originally posted by Sedam View Post
                      Ti si od wheya buknio na 87 kg ?? Hahahahahah lega obriši to što prije moj topli savijet !!
                      ne bi ti prosao na drzavnoj maturi iz hrvatskog... tamo se trazi citanje s razumijevanjem...
                      rekoh - ''uzimao'', sto svaka prosjecno inteligentna osoba shvaca kao ''uzimao dodatak prehrani'', a da je baza bila hrana.

                      samo ovi iznadprosjecno inteligentni, kakav si ti, to ne mogu shvatiti.

                      over and out
                      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                      Comment


                      • Re: Mit o zdravom mlijeku

                        Originally posted by Coffey View Post
                        ne bi ti prosao na drzavnoj maturi iz hrvatskog... tamo se trazi citanje s razumijevanjem...
                        rekoh - ''uzimao'', sto svaka prosjecno inteligentna osoba shvaca kao ''uzimao dodatak prehrani'', a da je baza bila hrana.

                        samo ovi iznadprosjecno inteligentni, kakav si ti, to ne mogu shvatiti.

                        over and out
                        Nisam ja kriv što si nerazumno objašnjavaš no dobro.
                        Znači ti si momak uspio postići wheyom i hranom ono što ljudi ni steroidima ne mogu ?
                        Svaka čast švarcika ....

                        Comment


                        • Re: Mit o zdravom mlijeku

                          Daj druze ne lupetaj majke ti Sigurno da se moze postici to bez steroida....
                          nego verovatno si ti iskompleksiran sto nemas rezultata, pa nalazis utehu u tome. :*

                          Comment


                          • Re: Mit o zdravom mlijeku

                            Originally posted by Godzilla View Post
                            Daj druze ne lupetaj majke ti Sigurno da se moze postici to bez steroida....
                            nego verovatno si ti iskompleksiran sto nemas rezultata, pa nalazis utehu u tome. :*
                            Nisam ti ja drug, nemožeš skočiti mišćnom masom 20 kg iznad normalne težine osim ako nije salo .
                            Možeš jedino uz pomoč steroida , a on visok 168 može imat i 100 kg i 110 ali samo sala..
                            Ja sam svoje rezultate postigao do maximuma što se dalo bez steroida dalje nejde.. A ti idi obrazuj se znanjem
                            imaš znanje na nivou vrtičkog djeteta.
                            Ti si jedan od onih koji prije ljeta pokušavaju u 2-3 mj da postignu ono što ljudi godinama nabijaju ..Čuo si par savijeta pa misliš da si pokupio svu pamet svijeta..
                            Ajde vozi mali ...

                            Comment


                            • Re: Mit o zdravom mlijeku

                              Originally posted by Sedam View Post
                              Nisam ti ja drug, nemožeš skočiti mišćnom masom 20 kg iznad normalne težine osim ako nije salo .
                              Možeš jedino uz pomoč steroida , a on visok 168 može imat i 100 kg i 110 ali samo sala..
                              Ja sam svoje rezultate postigao do maximuma što se dalo bez steroida dalje nejde.. A ti idi obrazuj se znanjem
                              imaš znanje na nivou vrtičkog djeteta.
                              Ti si jedan od onih koji prije ljeta pokušavaju u 2-3 mj da postignu ono što ljudi godinama nabijaju ..Čuo si par savijeta pa misliš da si pokupio svu pamet svijeta..
                              Ajde vozi mali ...
                              Bilo bi lijepo da se malo predstaviš kao i svi mi, i da staviš svoje slike, ovako samo puno zujiš a malo meda daješ...
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: Mit o zdravom mlijeku

                                Originally posted by kelly View Post
                                Bilo bi lijepo da se malo predstaviš kao i svi mi, i da staviš svoje slike, ovako samo puno zujiš a malo meda daješ...
                                Šta če ti slika moja šerife ?
                                Nije valjda da želiš drkat na nju ?
                                Ja bi stavio svoju sliku ali 100 x 100 pixela treba biti ,meni nepada napamet da je skračujem neda mi se stim zafrkavati.
                                Ja sam došao tu jasno očekujući ban zato što sam znao da če vam istina smetati i da neprihvačate iskustvo .
                                Ti si četvrti po redu koji se neslaže samnom njih 2-3 se slažu , imaju moja razmišljanja ali trebaš shvatiti da mene nezanimaju vaša diječaćka mišljenja , ja sam svoje postigao možda uspijem još ali nemojte sputavati one koji žele napredovati svojim glupostima.

                                Comment

                                Working...
                                X