Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mit o zdravom mlijeku

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Mit o zdravom mlijeku

    bilokaj osim wheya s vodom,neces skatabolirat haha.. npr pojedi jaja

    Comment


    • Re: Mit o zdravom mlijeku

      Originally posted by Songoku View Post
      bilokaj osim wheya s vodom,neces skatabolirat haha.. npr pojedi jaja
      Ali više od 4 komada, ha, ha!
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: Mit o zdravom mlijeku

        obavezno

        Comment


        • Re: Mit o zdravom mlijeku

          "„Mlijeko je za djecu“ – Arnold Schwarzenegger"

          Mlijeko = smeće, više štete nego koristi:

          http://www.building-body.com/posljed...buildingu.html
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: Mit o zdravom mlijeku

            http://www.coolinarika.com/recept/zo...eko-u-slikama/
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: Mit o zdravom mlijeku

              Na prvi pogled mi izgleda savim dobro. Jos kad bi ima vrimena radit to... Ako neko proba, nek stavi slike i dojmove!

              I da se nadovezen na post od prije, mlad san, laktoza mi ne smeta, ektomorf, tako da se nebi odreka mlika pa sve da mi 6 sisa naraste. E sad, za svakoga je to individualna stvar, da vidi sta mu tijelo kaze, slazen se da mliko ima svojih opsnosti, ali isto tako mi je duznost dat do znanja da ima ljudi koji piju mliko tako da oni koji po prvi put ovo sve citaju ne misle kako je mliko potpuno izbaceno iz bb prehrane

              Comment


              • Mlijeko i bodybuilding

                Evo moje dobre volje da naučim nešto ove kritizatore mlijeka !
                Svi ovi koji tvrde da bodybuilding i mlijeko nejdu zajedno trebali mi znati malo više o kemiji mlijeka i utjecaju mlijeka na čovijekov organizam.
                Bodybuilding nisu samo glasine i logika , to je znanje kemije i anatomije.
                Tvrde da se mlijeko sporo probavlja , istina .Kazein je glavni krivac , međutim tu nema ništa loše ako če nam mlijeko služiti kao dopuna dnevnim potrebama za bjelančevinama .
                Molekule kazeina najbolje prolaze stijenke stanica mišićnih vlakana.
                Druga stvar su lanac aminokiselina , mlijeko sadrži sve važne aminokiseline ( esencijalne ).
                Da ne spominjem da je mlijeko jedna od najkompletnijih namirnica dakle puno vitamina,minerala .
                U mlijeku se nalaze i masnoće te laktoza , zbog te dvije stvari ga podcjenjuju i vrijeđaju to bijelo zlato !
                Međutim ljudsko tijelo treba i određen broj masnoća kao dnevnu potrebu ,a ako vježbate pogotovo nema straha od šećera i masti iz mlijeka.
                Pa za kraj da napišem da ja pijem 2 litre mlijeka na dan i nikakvih problema nemam sa napredovanjem u fitnessu .
                Mani te se gluposti !!!

                Comment


                • Re: Mlijeko i bodybuilding

                  zar opet o mlijeku?

                  Comment


                  • Re: Mlijeko i bodybuilding

                    vozi se mujo po autocesti kad na radiju vazna obavijest:

                    ''OBAVJESTAVAMO SVE VOZACE KOJI SE VOZE PO A1 U SMJERU JUGA DA JEDAN VOZAC VOZI U KRIVOM SMIJERU!''

                    a mujo ce na to:

                    ''da jedan... sto!''
                    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                    Comment


                    • Re: Mlijeko i bodybuilding

                      Mlijeko i mliječni proizvodi su povezani i s nastankom osteoporoze, raka, artritisa, dijabetesa, bubrežnih kamenaca, uzrokuju manjak željeza i kalcija.... ( hahahahahahah )
                      Šta reći autoru ovog teksta ?
                      Šta reći o čovijeku koji tvrdi da je mlijeko glavni uzročnik srčanih udara ?
                      Ljudi sa sela koji su živjeli od mlijeka , koji su pili masnije mlijeko nego ovo kupovno , su žvijeli po 80-90 čak i 100 godina.
                      Radili su na poljima čitav dan , imali su više snage nego bodybuilderi danas !
                      A po nekoj logici ovog tipa mi bi svi trebali biti mrtvi več.
                      Ja bih molio autore ovakvih gluposti da više nepišu te lovačke priče, i da nečitaju neke studije koje su radili ljudi bez mozga !
                      Plašite ljude glupostima na kraju se mlijeko neče konzumirati , napravit če te ljude budalama !

                      Comment


                      • Re: Mlijeko i bodybuilding

                        Originally posted by Sedam View Post
                        Ljudi sa sela koji su živjeli od mlijeka , koji su pili masnije mlijeko nego ovo kupovno , su žvijeli po 80-90 čak i 100 godina.
                        ljudi na selu, koji su radili tezak fizicki rad 12-14 sati, jeli svinjetinu i ostale proizvode zivotinjskog porijekla zivjeli 90-100 godina, a istovremeno je prosjek zivotne dobi bio za 15-20 godina kraci od naseg. nesto mi je ovdje kontradiktorno...

                        da ne kazem jos jednu stvar - ako su oni i imali nekih beneficija od mlijeka oni su pili domace kravlje mlijeko dok mi pijemo tekucinu koja mlijeka ima samo u nazivu.
                        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                        Comment


                        • Re: Mlijeko i bodybuilding

                          Originally posted by Sedam View Post
                          Mlijeko i mliječni proizvodi su povezani i s nastankom osteoporoze, raka, artritisa, dijabetesa, bubrežnih kamenaca, uzrokuju manjak željeza i kalcija.... ( hahahahahahah )
                          Šta reći autoru ovog teksta ?
                          Šta reći o čovijeku koji tvrdi da je mlijeko glavni uzročnik srčanih udara ?
                          Ljudi sa sela koji su živjeli od mlijeka , koji su pili masnije mlijeko nego ovo kupovno , su žvijeli po 80-90 čak i 100 godina.
                          Radili su na poljima čitav dan , imali su više snage nego bodybuilderi danas !
                          A po nekoj logici ovog tipa mi bi svi trebali biti mrtvi več.
                          Ja bih molio autore ovakvih gluposti da više nepišu te lovačke priče, i da nečitaju neke studije koje su radili ljudi bez mozga !
                          Plašite ljude glupostima na kraju se mlijeko neče konzumirati , napravit če te ljude budalama !
                          Aj smiri malo hormone!
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: Mlijeko i bodybuilding

                            Originally posted by Coffey View Post
                            ljudi na selu, koji su radili tezak fizicki rad 12-14 sati, jeli svinjetinu i ostale proizvode zivotinjskog porijekla zivjeli 90-100 godina, a istovremeno je prosjek zivotne dobi bio za 15-20 godina kraci od naseg. nesto mi je ovdje kontradiktorno...

                            da ne kazem jos jednu stvar - ako su oni i imali nekih beneficija od mlijeka oni su pili domace kravlje mlijeko dok mi pijemo tekucinu koja mlijeka ima samo u nazivu.
                            Ljudi na selu nisu umirali od srčanih udara ili osteoporoze i drugih gluposti.
                            Ljudi sa sela su u prosjeku duže živjeli uvijek nego ljudi iz grada to je činjenica.
                            Mlijeko domaće svježe je masnije nego mlijeko koje ti piješ iz trgovine , budi sretan.
                            Mlijeko domaće svježe ima više bakterija nego prerađeno, homogenizirano, sterilizirano.
                            I svježe mlijeko ,a i kupovno imaju svoje mane , ali najviše ima dobrih stvari , i na ljudskom tijelu ne čine nikakve štete, nitko nije umro od mlijeka !

                            Comment


                            • Re: Mlijeko i bodybuilding

                              Originally posted by kelly View Post
                              Aj smiri malo hormone!
                              U čemu je problem ?

                              Comment


                              • Re: Mit o zdravom mlijeku

                                Upravo palo pola kruha i litar mlijeka.
                                Nema boljeg PWM-a.
                                Originally posted by Songoku
                                najbolji pwm je burek

                                Comment

                                Working...
                                X