Announcement

Collapse
No announcement yet.

marink-prehrana za definiciju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: marink-prehrana za definiciju

    Originally posted by Joe
    Originally posted by marink
    jel mi moze netko pojasnit malo bolje taj load day,znaci zanima me dal taj dan mogu uc u kalorijski visak ili da budem u manjku s kalorijama samo sto unosim 80%UH i 20%P???
    naravno da možeš ić u višak, tj. moraš udrit kontru da bi tijelo pomislilo da je dijeta gotova, najbolje je radit prvi dan punjenje sa ekstra puno UH ali treba pripazit na unos slatkoga, znači može kolači, torte, sladoled, ali ne pretjerivati, a sljedeći dan umjereno, znači jedeš normalno da nisi u deficitu i onda opet 5 dana koma
    tnx Joe
    Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

    Comment


    • Re: marink-prehrana za definiciju

      i kad ne treniram unosim samo 50g UH kroz cijeli dan(dorucak25g rucak25g) jel taj dan ok onda unjeti malo vise masti....znaci uz obrok navecer(inace iza treninga) koji je bio P+UH pojedem P+M..
      Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

      Comment


      • Re: marink-prehrana za definiciju

        http://www.t-nation.com/free_online_..._cycling_codex
        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

        Comment


        • Re: marink-prehrana za definiciju

          Originally posted by marink
          i kad ne treniram unosim samo 50g UH kroz cijeli dan(dorucak25g rucak25g) jel taj dan ok onda unjeti malo vise masti....znaci uz obrok navecer(inace iza treninga) koji je bio P+UH pojedem P+M..
          uvedi si jedan ili dva obroka di ćeš jesti samo piletinu i povrće tipa tikvice ili brokula i zali sa maslinovim uljem i to ti je ok, ja sam od ulja bolje sit nego od malo UH
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • Re: marink-prehrana za definiciju

            hvala bio sam procitao to vec a i kolega s foruma mi je dao odlican link,sad me samo zanimaju jos te neke sitnice....
            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

            Comment


            • Re: marink-prehrana za definiciju

              Originally posted by marink
              i kad ne treniram unosim samo 50g UH kroz cijeli dan(dorucak25g rucak25g) jel taj dan ok onda unjeti malo vise masti....znaci uz obrok navecer(inace iza treninga) koji je bio P+UH pojedem P+M..
              ako si ektomorf minimalno unosi 1g/1kg UH, nisu ti potrebne drastične promjene. Postepeno smanjivaj UH i prati šta se ti događa sa tjelom. NE može se sračunat magična brojka na forumu koja će biti idealna za tebe da zadržiš mišićnu masu i da se definiraš, osnovno je ako vidiš da opadaš povećaj unos UH, ako se masti ne tope smanji UH.

              Ogledalo je mjerilo
              “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

              Comment


              • Re: marink-prehrana za definiciju

                e sta sam nezenam brijem nes izmedu ekto i endo hehe....
                svaki dan imam 7 obroka u kojem su u dane treninga 3 p+uh(jutro,prije i poslije treninga),2 p+m i 2 samo proteini obroka....
                Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                Comment


                • Re: marink-prehrana za definiciju

                  lol, saznaj prvo šta si pa onda mjenjaj navike Mislim da su ti obroci dobro raspoređeni, ljudi obično misle da je nešto extremno potrebno kad rade defku pa pojedu većinu mišića što su izgradili prevelikim deficitom, sračunaj kalorije i smanji 10%, ako ne vidiš rezultate za mjesec dana onda smanji za opet za 5-10% dok ne pronađeš idealni omjer. Sve postepeno radi i bit će rezultata, nemaš se šta žurit

                  PS. nemoj nikaada unosit više od 2g proteina po kg, točnije ne moraš unosit više od 2g P po kg mišićne mase ( ne cjelokupne mase).
                  “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                  Comment


                  • Re: marink-prehrana za definiciju

                    Originally posted by rxownz
                    lol, saznaj prvo šta si pa onda mjenjaj navike Mislim da su ti obroci dobro raspoređeni, ljudi obično misle da je nešto extremno potrebno kad rade defku pa pojedu većinu mišića što su izgradili prevelikim deficitom, sračunaj kalorije i smanji 10%, ako ne vidiš rezultate za mjesec dana onda smanji za opet za 5-10% dok ne pronađeš idealni omjer. Sve postepeno radi i bit će rezultata, nemaš se šta žurit

                    PS. nemoj nikaada unosit više od 2g proteina po kg, točnije ne moraš unosit više od 2g P po kg mišićne mase ( ne cjelokupne mase).
                    zasto inace unosim vise od 2g p po kg....????sad na defki mislim
                    Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                    Comment


                    • Re: marink-prehrana za definiciju

                      Proteini su skup izvor energije, ali jako je mala šansa da će završiti u salu, dakle, ako je prehrana posložena - adekvatan unos UH i M, viši unos P pomaže u držanju BF nižim, naravno, unutar odgovarajučeg kalorijskog unosa.
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: marink-prehrana za definiciju

                        Originally posted by PatrickStar
                        Proteini su skup izvor energije, ali jako je mala šansa da će završiti u salu, dakle, ako je prehrana posložena - adekvatan unos UH i M, viši unos P pomaže u držanju BF nižim, naravno, unutar odgovarajučeg kalorijskog unosa.
                        da to stoji, ali ako je sve posloženo to znači da se ne pretjeriva ni u čemu pa ni u proteinima, smisao i jest balansirat sve.

                        Na njegovu težini ne bi trebao konzumirat više od 170g P dnevno, organizam se vrlo brzo navikne na višak proteina i postane vrlo neučinkovit u absorbiranju istih i vrlo ih uspješno odbaciva + što dodatno opterećuješ organizam bespotrebno i bacaš novac na hranu i suplemente.

                        Ako unosiš dovoljno vlakna i usporavaš probavu sa salatama i povrćem nema potrebe za "ubijanjem" gladi proteinima.
                        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                        Comment


                        • Re: marink-prehrana za definiciju

                          Pretjerivanje? Zar ti nisi ono predložio obrok od 500 g mesa?! Bilo je tu na forumu već rasprava koliko nam je P stvarno potrebno, evo IgyBoy je jedno vrijeme imao zbilja nizak unos P i nije propao, tak da slažem se s tobom. Moja poanta je bila, da ako ti fali PAR kalorija da je jednostavnije to kompenzirati sa P, nego s UH ili M jer su manje šanse da ćeš se zeznuti ako se preračunaš. Komentiram iz osobnog iskustva, a i blagodati višeg unosa P su se pokazale i u kvalitetnijim mišičima - tvrđim i "punijim".
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • Re: marink-prehrana za definiciju

                            Originally posted by PatrickStar
                            Pretjerivanje? Zar ti nisi ono predložio obrok od 500 g mesa?! Bilo je tu na forumu već rasprava koliko nam je P stvarno potrebno, evo IgyBoy je jedno vrijeme imao zbilja nizak unos P i nije propao, tak da slažem se s tobom. Moja poanta je bila, da ako ti fali PAR kalorija da je jednostavnije to kompenzirati sa P, nego s UH ili M jer su manje šanse da ćeš se zeznuti ako se preračunaš. Komentiram iz osobnog iskustva, a i blagodati višeg unosa P su se pokazale i u kvalitetnijim mišičima - tvrđim i "punijim".
                            To je bila šala sa 500g , pa da to jest, ali mislim da dugoročni povećani unos proteina šteti više nego koristi.
                            Ja osobno radim protein deprivation cikluse od 3 tjedna gdje ograničim unos proteina na 40g poslje treninga samo da očistim organizam, onda iduća 3 tjedna povećam na 200g pa onda se vratim opet na 160g P 3 tjedna pa opet deprivation 3 tjedna. Dobijem minimalno 1.5kg čiste mišićne mase kad se vratim na normalan unos proteina, a dok na deprivationu nikad ne izgubim više od 300g na vagi.

                            Možeš pronać post kad sam se registrirao na forum u 12/2010 imao sam 79kg, sad imam skoro 84 i mnogo niži BF.

                            PS. isprike za offtopic.
                            “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                            Comment


                            • Re: marink-prehrana za definiciju

                              Ha, ha, sječam se "before" avatara!
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment


                              • Re: marink-prehrana za definiciju

                                Originally posted by PatrickStar
                                Ha, ha, sječam se "before" avatara!
                                haha, ovaj je kad sam imao 82 kg prije 2 mjeseca, na onom drugom sam se zabrino da neću stić 84,5 do 15.4. pa sam poveća malo kalorije a s tim odma i BF povećao
                                “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                                Comment

                                Working...
                                X