Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MileTF
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by Dehydronator
    ok, al svejedno imaš bb-era koji rade DL i koji ne rade tako da ne možemo reć kako je DL zlo BB-erima, evo da malo proširimo okvire hrvatske - stan efferding, johnnie jackson itd. kao primjeri
    a i čovjek koji je osvojio najviše Mr. Olympia

    Leave a comment:


  • Dehydronator
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by Joe
    daj dehić neku sliku sa svojim razvijenim tjelom od deadlifta
    DL hejter

    Originally posted by Joe
    PS - Pero ako ti pljune u usta, ti si na kuri
    ok, al svejedno imaš bb-era koji rade DL i koji ne rade tako da ne možemo reć kako je DL zlo BB-erima, evo da malo proširimo okvire hrvatske - stan efferding, johnnie jackson itd. kao primjeri

    Leave a comment:


  • Joe
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by Dehydronator
    Originally posted by Joe
    ja se slažem soner, meni je DL opaka vježba, ali poznam čovjeka koji uredno svaki puta kad se spremi i izadje pokupi prvo mjesto u svojoj kategoriji, a DL ne radi
    kako se nitko nije sjetio Pere, radi i mrtvo i zadnji čučanj pa ipak pobjeđuje na BB natjecanjima :P



    Deadlift je usrana vježba, bezveze ti samo razvije zadnju ložu, dupe, erektore, trapeze, podlaktice, ruke, prsa.... užas
    daj dehić neku sliku sa svojim razvijenim tjelom od deadlifta
    PS - Pero ako ti pljune u usta, ti si na kuri

    Leave a comment:


  • Dehydronator
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by Joe
    ja se slažem soner, meni je DL opaka vježba, ali poznam čovjeka koji uredno svaki puta kad se spremi i izadje pokupi prvo mjesto u svojoj kategoriji, a DL ne radi
    kako se nitko nije sjetio Pere, radi i mrtvo i zadnji čučanj pa ipak pobjeđuje na BB natjecanjima :P



    Deadlift je usrana vježba, bezveze ti samo razvije zadnju ložu, dupe, erektore, trapeze, podlaktice, ruke, prsa.... užas

    Leave a comment:


  • Aura
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by Soner
    Originally posted by Aura
    mario slazem se...noge pocinjem ozbiljno radit jer su mi po tezinama kako vidim najslabije...ne znam cemu napadanje odmah od strane Sonera..naveo sam da sam mozda u krivu...umjesto da mi kazes sta se najvise razvije u deadliftu ti me kreces napadat
    na forum sam se registrirao da nesto naucim
    Mogao si ustvrdit na temelju 'iljada i 'iljada postova da je dedlift vjerovatno najkorisniji pokret u teretani. I nije za kurčenje, da je tako onda bi ovi benčeri radili dedlift za kurčenje pred trebama u teretani a benč.

    Dedlift najviše razvija posterior chain. Guglaj.

    e takav sam odgovor trebao

    Leave a comment:


  • Joe
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    hm...da, postoji mogučnost da dobije gyno ako previše DLifta

    Leave a comment:


  • Soner
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by Joe
    ja se slažem soner, meni je DL opaka vježba, ali poznam čovjeka koji uredno svaki puta kad se spremi i izadje pokupi prvo mjesto u svojoj kategoriji, a DL ne radi
    Govorim o natural vježbačima koji mogu imat ogromne koristi od DLa. Lakše je kad si natjecatelj pa hormone probudiš vanjskim utjecajem pa ti ne treba stimulator kao što je dl da bi malo podigao razinu testa u tijelu

    Leave a comment:


  • Joe
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    ja se slažem soner, meni je DL opaka vježba, ali poznam čovjeka koji uredno svaki puta kad se spremi i izadje pokupi prvo mjesto u svojoj kategoriji, a DL ne radi

    Leave a comment:


  • Soner
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by Aura
    mario slazem se...noge pocinjem ozbiljno radit jer su mi po tezinama kako vidim najslabije...ne znam cemu napadanje odmah od strane Sonera..naveo sam da sam mozda u krivu...umjesto da mi kazes sta se najvise razvije u deadliftu ti me kreces napadat
    na forum sam se registrirao da nesto naucim
    Mogao si ustvrdit na temelju 'iljada i 'iljada postova da je dedlift vjerovatno najkorisniji pokret u teretani. I nije za kurčenje, da je tako onda bi ovi benčeri radili dedlift za kurčenje pred trebama u teretani a benč.

    Dedlift najviše razvija posterior chain. Guglaj.

    Leave a comment:


  • ibro10
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by Aura
    mario slazem se...noge pocinjem ozbiljno radit jer su mi po tezinama kako vidim najslabije...ne znam cemu napadanje odmah od strane Sonera..naveo sam da sam mozda u krivu...umjesto da mi kazes sta se najvise razvije u deadliftu ti me kreces napadat
    na forum sam se registrirao da nesto naucim
    ja ovdje nisam vidio napadanje nego istinu

    Leave a comment:


  • Aura
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    mario slazem se...noge pocinjem ozbiljno radit jer su mi po tezinama kako vidim najslabije...ne znam cemu napadanje odmah od strane Sonera..naveo sam da sam mozda u krivu...umjesto da mi kazes sta se najvise razvije u deadliftu ti me kreces napadat
    na forum sam se registrirao da nesto naucim

    Leave a comment:


  • Mario1707
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    cuj cucanj 100kg a bench 105 u serijama...
    radije ti pocni noge raditi

    Leave a comment:


  • Soner
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by Aura
    i mrtvo je oko 100 kg ali ga bas ne prakticiram...da se trudim islo bi i vise i da ga radim kao ova 2 prethodna lifta...misljenja sam da je deadlift vise za ku***** nego za razvoj...mozda sam u krivu...
    U pravu si. Samo za kurčenje, jer jebiga, šta ti vrijedi za razvoj tijela taj dedlift, napakiraš 180 kg na šipku i naravno da nećeš razvit nijedan mišić na tijelu jer tih 180 kila se digne samo od sebe, tih 180 kila ne dižu mišići, već eto samo da se kurčiš po teretani da moš podić tih 180 kila.

    Radi benč, on nije za kurčenje. I biceps pregibe.

    Leave a comment:


  • Aura
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    i mrtvo je oko 100 kg ali ga bas ne prakticiram...da se trudim islo bi i vise i da ga radim kao ova 2 prethodna lifta...misljenja sam da je deadlift vise za ku***** nego za razvoj...mozda sam u krivu...

    Leave a comment:


  • baksuz
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Kladim se da i biceps pregib imas veci nego mrtvo(ako ga radis)

    Leave a comment:

Working...
X