Announcement

Collapse
No announcement yet.

HIIT trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Aerobni trening

    ljudi jedno pitanje-ja imam treninge rukometa 3* tjedno plus tekma.to je jako puno aerobnog treninga,jel mogu ja sa takvim tempom aerobnih treninga ganjat neku kvalitetnu masu?
    A gde su noge?

    Comment


    • #32
      Re: Aerobni trening

      Originally posted by Mackiel
      ljudi jedno pitanje-ja imam treninge rukometa 3* tjedno plus tekma.to je jako puno aerobnog treninga,jel mogu ja sa takvim tempom aerobnih treninga ganjat neku kvalitetnu masu?
      Možeš ali će biti teže napredovat nego da nemaš toliko aerobnog.prehrana je ključ,s obzirom na količinu aktivnosti posebno obrati pozornost na UH

      Comment


      • #33
        Re: Aerobni trening

        ok,Vlade,thx.
        A gde su noge?

        Comment


        • #34
          Re: Aerobni trening

          Evo da s epohvalim da sam završio onaj program aerobnog, bome sam se navozio bcikle puna 3mj. i zadovoljan sam!
          1. prehranom
          2. anaerobnim treningom/ iz one tablice na portalu, bicikl intervalni trening 2x tjedno
          3. trening utezima 4x tjedno

          9,10,11,12,1 mjesec = 12-13 kg smrsavio

          ja misim da je to ok

          sta vi mislite!?

          Comment


          • #35
            Re: Aerobni trening

            Originally posted by Maxigor
            Evo da s epohvalim da sam završio onaj program aerobnog, bome sam se navozio bcikle puna 3mj. i zadovoljan sam!
            1. prehranom
            2. anaerobnim treningom/ iz one tablice na portalu, bicikl intervalni trening 2x tjedno
            3. trening utezima 4x tjedno

            9,10,11,12,1 mjesec = 12-13 kg smrsavio

            ja misim da je to ok

            sta vi mislite!?
            To je dobro. Stavi nam slike iz 9. mjeseca i stavi od ovih dana slike da vidimo razliku.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #36
              Re: Aerobni trening

              slike ima vec ali to nisu od 9 mj. vec oko 15.2 prosle godine dakle prije nekih 2 mj.
              cim se uslikam stavit cu, ja mislim da se vidi razlika a casni sud ce procjenit..heheh

              Comment


              • #37
                Re: HIIT trening

                Ja naprimjer otrcim poslje utega 30 min na traci i salo ide ko ludo Tako radim prva 4 dana u tjednu i onda odmor.. Mislim da je to najbolje za pocetak, a kada se dode do odredene granice da se vise nista ne topi predes na 1 do 2 puta tjedno hiit da sokiras organizam, naravno prehrana je dosta bitna ( zobene s vodom ftw!)

                Comment


                • #38
                  Re: HIIT trening

                  Originally posted by BlazBB
                  Ja naprimjer otrcim poslje utega 30 min na traci i salo ide ko ludo Tako radim prva 4 dana u tjednu i onda odmor.. Mislim da je to najbolje za pocetak, a kada se dode do odredene granice da se vise nista ne topi predes na 1 do 2 puta tjedno hiit da sokiras organizam, naravno prehrana je dosta bitna ( zobene s vodom ftw!)
                  ako baš trčiš onda i mišići odlaze ko ludi
                  Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                  Comment


                  • #39
                    Re: HIIT trening

                    Originally posted by xpress
                    Originally posted by BlazBB
                    Ja naprimjer otrcim poslje utega 30 min na traci i salo ide ko ludo Tako radim prva 4 dana u tjednu i onda odmor.. Mislim da je to najbolje za pocetak, a kada se dode do odredene granice da se vise nista ne topi predes na 1 do 2 puta tjedno hiit da sokiras organizam, naravno prehrana je dosta bitna ( zobene s vodom ftw!)
                    ako baš trčiš onda i mišići odlaze ko ludi
                    Ako se radi o laganom tempu, ja sam za. :handgestures-thumbup:
                    Strpljenja. S vremenom od trave nastane mlijeko.

                    Comment


                    • #40
                      Re: HIIT trening

                      Da, po meni je lagano to, jer mogu hodati ,a mogu i trckarati ono jedva se vucem Ijos i pricam s curama pored ,a nisam uspuhan

                      Comment


                      • #41
                        Re: HIIT trening

                        Originally posted by BlazBB
                        Da, po meni je lagano to, jer mogu hodati ,a mogu i trckarati ono jedva se vucem Ijos i pricam s curama pored ,a nisam uspuhan
                        I to može motivacija, dokazuješ da imaš kondicije.
                        Strpljenja. S vremenom od trave nastane mlijeko.

                        Comment


                        • #42
                          Re: HIIT trening

                          Pošto sam zavrsio onaj trening sa portala(pise u postu iznad koji) sad sam mislio nastaviti dalje jer ipak moram jos koju kilu skinut,
                          sta mislite o ovome, to je varijacaija na kellyev trening dakle:

                          PON : utezi kao do sad prsa-trica + 30 min bicikl
                          UTO: utezi kao do sad leđa- bic + 30 min bicikl
                          SRI: odmor
                          ČET: utezi kao do sad ramena-trbuh + 30 min bicikl
                          PET: utezi kao do sad noge
                          SUb: pauza
                          NED : 30 min bicikl

                          sad samo neznam kako da bez pulsmetra odredim tezinu 65 Fmax, ako bicikl ima 12 tezina jed to otprilike 5-6 stupanj, sta vi mislite o ovom!?

                          Comment


                          • #43
                            Re: HIIT trening

                            Originally posted by Maxigor
                            sad samo neznam kako da bez pulsmetra odredim tezinu 65 Fmax, ako bicikl ima 12 tezina jed to otprilike 5-6 stupanj, sta vi mislite o ovom!?
                            Pa nije to skupo da se nabavit za stotinjak kuna, isplati se to kupit.
                            Iako svaka aktivnost nakon 30 - 45 min treniranja meni nekako zvuči prekatabolički...

                            Comment


                            • #44
                              Re: HIIT trening

                              Originally posted by Maxigor
                              sad samo neznam kako da bez pulsmetra odredim tezinu 65 Fmax, ako bicikl ima 12 tezina jed to otprilike 5-6 stupanj, sta vi mislite o ovom!?
                              ubaci u računicu broj okretaja po minuti. Zbog koljena i zglobova se ne preporučuje spuštati ispod 70 okretaja/min (na sobnom to ti je RPM mjerač).

                              Comment


                              • #45
                                Re: HIIT trening

                                evo danas sam bas gledo dok sam vozio a vozio sam:
                                na tezini 6 od mogucih 12,
                                vozio sam 30 min,
                                cca 150-160 W
                                80-95 okretaja u minuti

                                jel vam se to cini ok!?

                                Comment

                                Working...
                                X