Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

    Ponavljam!
    Originally posted by Mersault
    Ne znam zašto radite toliku razliku između sklekova i drugih vježbi, što bi ste rekli o tome da uzmem uteg od 4 kg i pumpam 2000 pregiba
    Nemožeš mjeriti biceps pregibe sa sklekovima!
    Pregibima pogađaš bicepse a sklekovima cijelo tjelo!
    Biceps je kao prvo jedna mišić (dva) i nemožeš ga raditi 1h!

    Kad radiš sklekove pri umaranju glavnih mišića uvjek ostaje više manjih i sporednih mišića koji će napraviti par trzaja!

    I ponavljam! Sklekovi u 1h nisu vježba nego cilj obaranja rekorda i nemožeš to uspoređivati ni sa kojom drugom vježbom!
    Amen! Aleluja!

    Ako ti šta nije jasno kreni raditi sklekove i bit će ti objašenjeno bez ijedne rijeći!
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #62
      Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

      Originally posted by igor
      I ponavljam! Sklekovi u 1h nisu vježba nego cilj obaranja rekorda i nemožeš to uspoređivati ni sa kojom drugom vježbom!
      Točno to, obaranje rekorda.

      A to šta oćeš reć da radi više mišića je točno, onda bi se tako mogli obarati rekordi u mrtvom, čučnju, dobra ideja za neki novi sport.

      Comment


      • #63
        Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

        Originally posted by VelikiBlek
        Originally posted by whitetiger
        Originally posted by igor
        Originally posted by VelikiBlek
        Ne kužim koja je fora da napraviš u sat vremena 2000 sklekova ?? Za što je to dobro osim za ego.
        U svrhu pokušavanja obaranja rekorda...
        Glupo pitanje,zbog cega ti pokusavas na benchu max dignut(ako pokusavas) ?
        .

        Ja dakle na benchu pokušavam maximalno dignuti da potaknem mišić na rast, a ne da bi rekord obarao i privlačio poglede u teretani....kao i ti siguran sam
        A ja max. pokusavam da oborimrekord,ako mi je vec do rasta,onda serije radim,..

        Comment


        • #64
          Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

          Naravno!
          Mislim da se zgibovi također rade!
          Sve je to za Ginisovu knjigu rekorda! Nadam se da znaš kakvih sve gluposti ima:
          Gledati tv 5dana da ne zaspeš, ko će pojesti što više jaja, koliko možeš da ne trepneš, ljubljenje na sate itd!

          Sklekovi su sasvim normalni za razliku od bilo čega ostalog
          Evo i jednog našeg fenomena http://www.tzgrovinj.hr/hrv/dogadjaji/2 ... /index.asp
          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

          Comment


          • #65
            Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

            Originally posted by VelikiBlek

            Ja dakle na benchu pokušavam maximalno dignuti da potaknem mišić na rast, a ne da bi rekord obarao i privlačio poglede u teretani....kao i ti siguran sam
            da a bildaš se da bi se na kraju sam gledao u sobi u ogledalu.
            pa valjda bildaš između ostalog da izazoveš "divljenje" i poštovanje od strane drugih ljudi..sve je to ego
            ne repam o politici možda bi trebo,
            politika je mala ljadro još je nisam jebo

            Comment


            • #66
              Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

              Originally posted by Mir7a
              Originally posted by VelikiBlek

              Ja dakle na benchu pokušavam maximalno dignuti da potaknem mišić na rast, a ne da bi rekord obarao i privlačio poglede u teretani....kao i ti siguran sam
              da a bildaš se da bi se na kraju sam gledao u sobi u ogledalu.
              pa valjda bildaš između ostalog da izazoveš "divljenje" i poštovanje od strane drugih ljudi..sve je to ego
              Dobro si rekao, između ostalog. Ali primarno mi je bitna forma, da se dobro osjećam i na kraju krajeva tu je krilatica u zdravom tijelu zdravi duh. "Divljenje" i poštovanje od strane drugih mi je pri dnu ljestvice kako sam rekao, radije bih to dvoje spomenutih želio izazvat intelektom nego velikim mišićima.
              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

              Comment


              • #67
                Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                hehe, obrambeni mehanizmi
                ne repam o politici možda bi trebo,
                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                Comment


                • #68
                  Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                  Ne ...već puka istina
                  Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                  Comment


                  • #69
                    Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                    Pa sad bi za ovo trebalo otvorit jednu filozofsku temu i u sve to ubacit malo psihoanalize da dođemo do pravih zaključaka.

                    Comment


                    • #70
                      Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                      Ma i ovako smo dosta offtopic-ovali
                      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                      Comment


                      • #71
                        Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #72
                          Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                          Aj vi meni rekorde napisite i kako napreduje,a kasnije cemo filozofirat

                          Comment


                          • #73
                            Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                            To ko ti je napisao napisao je... nema više!
                            Pametan čovjek (koji se bavi bodybuildingom) neče odmarati tjedan dana da bi vidio koliko može sklekova napraviti!
                            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                            Comment


                            • #74
                              Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                              Mogu ja još bit pametan i grunut sam još jedan offtopic post ?!?!?!?!?!???

                              ključ je u nazivu osnovne ili bazične vježbe, dakle to je naziv za vježbe koje stvaraju osnovu i optimalan razvoj muskulature
                              one su kompleksne, za razliku od npr. pregiba koji je izolirajuča vježba, što znači da u svojoj izvedbi aktiviraju više mišićnih skupina istovremeno čime ujedno iziskuju koncentraciju i poboljšavaju koordinaciju i ravnotežu.

                              stara škola kaže: treba izvoditi vježbe sa vlastitom težinom za optimalan razvoj.
                              ujedno na taj način i izbjegavate ozljede i smanjujete rizik od preopterečenja vezivnog tkiva ( tetive i ligamenti)

                              razlika između bencha i sklekova najviše je to što ste na sklekovima 100% sigurni od ozljede, čak i ako ih radite totalno pogrešno.

                              ne postoji sport, uključujući i BB, u kojem vas trner neće natjerati da radit sklekove zgibove dipove i trbušnjake tj. osnovne vježbe.

                              i za kraj Bruce Lee i Chuck Norris nisu išli u teretanu
                              BAD TO THE BONE

                              Comment


                              • #75
                                Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                                Sklekova u zbiru uradim oko 60-70 , a odjednom mogu oko 25 , ne više a zgibovi , oko 10 . Vi koji uradite po 80 -100 sklekova u komadu , koliko ih često radite , koliko puta sedmično?

                                Comment

                                Working...
                                X