Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

    Originally posted by gargamel69
    400 sklekova u minuti a zgibove ne brojim uopće nema smisla!!
    hahahaha to je to najjaći si

    Comment


    • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

      Meni je rekord 64 sklekova u 56 sekundi... nesto izmedu sirokih i uskih... imam na ajfonu aplikaciju koja broji sklek tek kad ti prsa dodu na 2-3 cm-a od ajfona, i odbrojava vrijeme od 56 sekundi... nema varanja jer ako se ne spustis do poda sklek se ne vazi

      Comment


      • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

        Originally posted by MikeyMike
        Meni je rekord 64 sklekova u 56 sekundi... nesto izmedu sirokih i uskih... imam na ajfonu aplikaciju koja broji sklek tek kad ti prsa dodu na 2-3 cm-a od ajfona, i odbrojava vrijeme od 56 sekundi... nema varanja jer ako se ne spustis do poda sklek se ne vazi
        ajfon hahaha ta moderna mladost

        Comment


        • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

          dobro onda iPhone, zadovoljan?

          Comment


          • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

            nisan broja sklekove u vremenu određenom al zgibova mogu 23,zasad rekord

            Comment


            • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

              sine moj iman 16 godina a mogu više od po foruma napravit,i sklekova i zgibova,i onda oni se prepiruju i pametuju,triba nekima puno pure i mlika još

              Comment


              • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                ali mi imamo veće ruke od tebe.
                ne repam o politici možda bi trebo,
                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                Comment


                • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                  jesi siguran,ja nebi baš bia,ajde upotrijebi te ruke pa napravi 20 zgibova

                  Comment


                  • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                    Bruno, kuiš, neće tebe ***** pitat kolko zgibova radiš neg će te pitat kolko bendžaš.
                    Originally posted by HeadacheR
                    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                    Comment


                    • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                      a naravno,al opet,svi tzv. amateri samo pitaju kolko moš na bench,odma znan da nemaju pojma,pitan ih šta je lat mašina,nemaju pojma,pitan ih sta je deltoid press,nemaju pojma,uostalon,ova tema se tiće sklekova i zgibova,bench je druga prica

                      Comment


                      • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                        Originally posted by bruno
                        sine moj iman 16 godina a mogu više od po foruma napravit,i sklekova i zgibova,i onda oni se prepiruju i pametuju,triba nekima puno pure i mlika još
                        Men je rekord 25 zgibova i to onih di su sake okrenute prima tebi. Isto imam 16 godina.
                        There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                        Comment


                        • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                          dobar si a ja takvih ''uskih'' sa šakama prema sebi tu negdi isto oko 25,a širokih onih baš 20,21....kako kad,al istina je da su ovi široki teži,na početku nisan ni jedan moga,a sad po 20,u godinu i misec dana dobar napredak

                          Comment


                          • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                            tia san stavit a ne obog ode cigana al nea veze,ugl. bravo

                            Comment


                            • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                              de kenjaj,imam ja u razredu lika ima 65kg max,na visinu od 1,80 i radi 20 zgibova.A ima ruke i leđa kao djete od 10godina.I ti se tu nađes hvalit kolko radiš zgibova,kako si bolji od pola foruma,ajde stavi liftove..
                              For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

                              Comment


                              • Re: Sklekovi i zgibovi: kako napredujete i rekordi?

                                bench 75,mrtvo dizanje 90, vojnički potisak 70 po meni za 16-ogodišnjaka nije loše prema tome ne pametuj,nisan ja taj tvoj u razredu i jači san od 90 posto svojih vršnjaka šta se mišića tiče

                                Comment

                                Working...
                                X