Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pušenje - Cigarete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pušenje - Cigarete

    Cigarete su za pickice.

    Comment


    • Re: Pušenje - Cigarete

      jadran damjanovic pusi, pa sumnjan da je to utjecalo na njegove bodybuilding uspjehe takoder i markus ruhl... naravno da nije zdravo, i utjece kod kapaciteta kisika u plucima sto kod aerobnih sportova jako smeta, ali bodybuilding je potpuno druga prica

      Comment


      • Re: Pušenje - Cigarete

        20 kn za kutiju cigareta dnevno = 4 mjerice wheya ili kila posnog pa ti sad vidi šta ćeš odabrat
        Chill bro

        Comment


        • Re: Pušenje - Cigarete

          Originally posted by Soner
          20 kn za kutiju cigareta dnevno = 4 mjerice wheya ili kila posnog pa ti sad vidi šta ćeš odabrat
          ako mozes jedno i drugo nema uopce dvojbe

          Comment


          • Re: Pušenje - Cigarete

            Originally posted by gigi01
            Originally posted by Soner
            20 kn za kutiju cigareta dnevno = 4 mjerice wheya ili kila posnog pa ti sad vidi šta ćeš odabrat
            ako mozes jedno i drugo nema uopce dvojbe
            ponosni sam nepušač
            Chill bro

            Comment


            • Re: Pušenje - Cigarete

              Originally posted by Soner
              Originally posted by gigi01
              Originally posted by Soner
              20 kn za kutiju cigareta dnevno = 4 mjerice wheya ili kila posnog pa ti sad vidi šta ćeš odabrat
              ako mozes jedno i drugo nema uopce dvojbe
              ponosni sam nepušač

              Comment


              • Re: Pušenje - Cigarete

                Originally posted by gigi01
                Originally posted by Soner
                Originally posted by gigi01
                Originally posted by Soner
                20 kn za kutiju cigareta dnevno = 4 mjerice wheya ili kila posnog pa ti sad vidi šta ćeš odabrat
                ako mozes jedno i drugo nema uopce dvojbe
                ponosni sam nepušač
                I ja imam želju da sam nepušač,al' hajde sad prestani da pušiš.Jutros sam potrošio oko 40kn na tri kutije cigara i upaljač
                PROFESIONALNI B.B.

                Comment


                • Re: Pušenje - Cigarete

                  Vikendom ispušim i do 4 kutije uz internet najvise ispusim 3-4 cigare i reknem sebi aj neću više,odmah opet cigaru palim.Najviše mi žao novca koji potrošim vikendom 80kn 6 kutija cigara.Počeo sam pušito ovako.Jedno jutro ja sam u kući i cigare na stolu reko da probam pušit da vidim kako je to su bile očeve cigare "cortos" to je bila moja prva cigara,a kasnije marlboro koji je 16kn i filter 160 light
                  PROFESIONALNI B.B.

                  Comment


                  • Re: Pušenje - Cigarete

                    jbt kolko ti pusis...ja sam prije max kutiju dnevno zdimio..al ovolike pare,uzas..
                    puno je bolje bez cigara,osjecam se fino,zdravije,ruke ne smrde,manje se cak znojim,mogu disati punim plucima,netrosim pare na to vise..jednostavno,pusenje je jako los hobi..ja sam prije mislio i pravdao se da me cigara smiruje pa zato pusim,al jednostavno moras pronac nesto drugo sto te smiruje..kad sam zivcan odem trcat,ili bacim kosarke malo,ugl neku zdravu aktivnost..ako je nekom tesko,napisi na list papira sve lose nuspojave cigareta (a ima ih jako puno hh) i nek to bude na vidljivom mjestu,tako da kad god pozelis zapalit procitaj to i sjeti se da nevalja..

                    Comment


                    • Re: Pušenje - Cigarete

                      Originally posted by jackass
                      jbt kolko ti pusis...ja sam prije max kutiju dnevno zdimio..al ovolike pare,uzas..
                      puno je bolje bez cigara,osjecam se fino,zdravije,ruke ne smrde,manje se cak znojim,mogu disati punim plucima,netrosim pare na to vise..jednostavno,pusenje je jako los hobi..ja sam prije mislio i pravdao se da me cigara smiruje pa zato pusim,al jednostavno moras pronac nesto drugo sto te smiruje..kad sam zivcan odem trcat,ili bacim kosarke malo,ugl neku zdravu aktivnost..ako je nekom tesko,napisi na list papira sve lose nuspojave cigareta (a ima ih jako puno hh) i nek to bude na vidljivom mjestu,tako da kad god pozelis zapalit procitaj to i sjeti se da nevalja..
                      Nepušim ja puno radnim danima 3 cigarete,ali vikendom sjedim na internetu i nemam šta radit nego pušit
                      PROFESIONALNI B.B.

                      Comment


                      • Re: Pušenje - Cigarete

                        Originally posted by BUILDER
                        Originally posted by gigi01
                        Originally posted by Soner
                        Originally posted by gigi01
                        Originally posted by Soner
                        20 kn za kutiju cigareta dnevno = 4 mjerice wheya ili kila posnog pa ti sad vidi šta ćeš odabrat
                        ako mozes jedno i drugo nema uopce dvojbe
                        ponosni sam nepušač
                        I ja imam želju da sam nepušač,al' hajde sad prestani da pušiš.Jutros sam potrošio oko 40kn na tri kutije cigara i upaljač
                        Nećeš nikad ništa postić u životu lako, jednostavno prestaneš pušit i prestaneš razmišljat o tome... pa di ti volja čovječe za zdravljem i za uspjehom... ja nikad neću razmit ljude koji svjesno sebi štete (i drugima) za mene to je neshvatljivo. Znači ja znam da meni cigara šteti financijski, fizički i psihičiki i ja dalje nastavim to radit, izvite pušači ali za me je to dokaz slabosti i duboke nesigurnosti. ako nisi u stanju donijet tako laku odluku kako ćeš tek o nečem važnom u životu odlučiti
                        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                        Comment


                        • Re: Pušenje - Cigarete

                          @BUILDER
                          pa nadi si neku zanimaciju vikendom..druzi se sa ljudima,nekuzim kako mozes popusit toliko iz razloga jer ti je dosadno..

                          @rxownz
                          imas pravo..ja osobno sam poceo pusit u osnovnoj jer sam mislio da cu bit faca,kasnije je preslo u naviku a iz navike u ovisnost..i to je pakao,a da bi izasao iz pakla moras proc kroz vatru i trnje..i uvijek ces imat uspomenu na to,al treba imat snage i izdrzat
                          ja sam nakon prestanka pusenja zapalio samo jednom,al bio sam pijan..popusio pola cigare i zgadila mi se..otad nisam ni kap alkohola popio ni cigaru dotaknuo

                          Comment


                          • Re: Pušenje - Cigarete

                            Nikad nisam shvaćao ekipu koja nikak da se ostavi cigareta. Šta je tu tako teško? Baci ih i nemoj više nikad zapalit.
                            Originally posted by HeadacheR
                            Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                            Comment


                            • Re: Pušenje - Cigarete

                              stvar psihe..puno stvari te povezuju sa cigaretom,i kad se ponovno pronades u tim situacijama,jednostavno je navika pripalit..jbg,nikotin stvara ovisnost, i tesko se borit protiv toga..tijelo pusaca ima potrebu za nikotinom,i treba ogromna volja za oduprjet se tome..

                              Comment


                              • Re: Pušenje - Cigarete

                                Originally posted by jackass
                                stvar psihe..puno stvari te povezuju sa cigaretom,i kad se ponovno pronades u tim situacijama,jednostavno je navika pripalit..jbg,nikotin stvara ovisnost, i tesko se borit protiv toga..tijelo pusaca ima potrebu za nikotinom,i treba ogromna volja za oduprjet se tome..
                                Pričam na temelju osobnog iskustva... ak oćeš prestat pušit- PRESTANI!

                                -Osim ako nisi još jedna ***** u nizu koja poklekne pod jednim od najlakših izazova u svijetu...
                                Originally posted by HeadacheR
                                Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                                Comment

                                Working...
                                X