Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pušenje - Cigarete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pušenje - Cigarete

    Originally posted by Mata
    Originally posted by StrongMan
    Bruno,od necega se mora umrijeti,pusio ti ili ne,ali nitko zdrav nije umro,jos nesto,ne podupirem pusace,mislim da novci potroseni na cigarete su baceni u vjetar.
    NIKO ZDRAV ZDRAV NIJE UMRO ehheheheheheeheheh
    Ja sam čuo da sve više ljudi umire od smrti...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: Pušenje - Cigarete

      Originally posted by kelly
      Originally posted by Mata
      Originally posted by StrongMan
      Bruno,od necega se mora umrijeti,pusio ti ili ne,ali nitko zdrav nije umro,jos nesto,ne podupirem pusace,mislim da novci potroseni na cigarete su baceni u vjetar.
      NIKO ZDRAV ZDRAV NIJE UMRO ehheheheheheeheheh
      Ja sam čuo da sve više ljudi umire od smrti...

      Prije ili kasnije

      Comment


      • Re: Pušenje - Cigarete

        Čovjek koji nema poroka nema ni razlog da duže živi!!!
        ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

        Comment


        • Re: Pušenje - Cigarete

          jao ja se sam pohvalio da sam nakon vise o 12 god ostavio cigaretu a sad nastala rasprava XD
          “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

          Comment


          • Re: Pušenje - Cigarete

            Originally posted by daedraug
            jao ja se sam pohvalio da sam nakon vise o 12 god ostavio cigaretu a sad nastala rasprava XD
            bar smo se malo nasmijali............
            Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

            Comment


            • Re: Pušenje - Cigarete

              Svaka rasprava je dobra dok ne počnu frcat iskre.
              Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



              mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

              Comment


              • Re: Pušenje - Cigarete

                Originally posted by Vepar24
                Svaka rasprava je dobra dok ne počnu frcat iskre.
                ili staklo...
                “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                Comment


                • Re: Pušenje - Cigarete

                  Originally posted by daedraug
                  Originally posted by Vepar24
                  Svaka rasprava je dobra dok ne počnu frcat iskre.
                  ili staklo...
                  To ču ja rješiti, ja sam staklar
                  IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                  Comment


                  • Re: Pušenje - Cigarete

                    Originally posted by igor
                    Originally posted by daedraug
                    Originally posted by Vepar24
                    Svaka rasprava je dobra dok ne počnu frcat iskre.
                    ili staklo...
                    To ču ja rješiti, ja sam staklar
                    onda udri ,sam ces morat i staklena oka radit ,dok se momci zagriju
                    “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                    Comment


                    • Re: Pušenje - Cigarete

                      hehe,ne ozbiljno,pokušajte se riješit BUDI MUŠKO

                      Comment


                      • Re: Pušenje - Cigarete

                        ja nepušim od 12 mjeseca al nekad mi dođe pa se jedan dana napusim npr u 6 mjesecu na eskurzi sam popusio u danu kutiju i danas i juce sam popusio 9 cigara ali to samo svakih par mjeseci ono kad ti dođe gušt

                        Comment


                        • Re: Pušenje - Cigarete

                          bodybuilding is not just your body, you build your spirit and personality, and when you make it flow together, it shows you some hidden paths

                          Comment


                          • Re: Pušenje - Cigarete

                            Stara tema ali nema veze,pusac cigara oko 12god,sad mi je 28,i kako to ide poso,radis dugo,slabo jedes a lijepis cigaru na cigaru,kutija i pol ako je mogla bit dan ja sam bio zadovoljan,sama svaka cigareta sigurno utice na zdravlje i organizam,moras sjebat sebi kad tad imunoloski sistem a samim tim vezes uz sebe razne bolesti,cak ti samo tijelo daje znakove da ti nikotin steti i smeta ali ovisnosti je zeznuta stvar,kao sto su ovi prije mene rekli sve je to u nasim glavama,kako god probas citav dan da ih ne zapalis tako sve nadoknadis navecer,ludnica ziva,i sjednem ti ja jedan dan ovako iz dosade po internetu,cackam o cigarama,stetnosti istih,youtub je pun video o stetnosti nikotina i koje kakvim bolestima,e jedno 7 dana narednih sam ja to pregledao i gadio se sam sebi,interesantno je bilo da me zelja da je zapalim odjednom napustila,cak sto vise same su mi se ogadile,moje misljenje je da sam sebe u glavi moras dovest do te take psihicki da gore nesto uradi klick,a to je ako ti je imalo stalo do zdravlja ovim nacinom vrlo lako uradit,vrlo bitno sto vec neko rekao poslije toga nikad vise ni jedne isprobat,cak nakon 6mj prestanka i dalje ce ti se trazit da je zapalis,ali onda volja za cigarom brze prolazi,nestane u oblacima,a da ne pricam koliko je lakse na masu bez cigara nego sa njima,kod nas inace stari ljudi kazu da je bolje popit dec dva rakice nego ispusit cigaru,jer uz rakicu ces pojest i po kile mesa a sa cigarom sigurno neces,uglavnom moje misljenje poslije svega da je cigara samo zlo,ne postoji niti jedan jedini razlog zasto je zapalit a milioni istih postoje zasto je nebi trebali nikada niti probat,.
                            uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                            Comment


                            • Re: Pušenje - Cigarete

                              Meni je prije kutija dnevno bila standard, preko toga nikad.. Sada mi kutija traje po 2 dana minimalno, nekako mi se u nekim trenucima pocnu gaditi, npr ujutro dok cekam bus na prazan zeludac, pa kad mi se pocne rigati itd.. Prije u skoli svaki mali odmor, a sada zapalim mozda 4 cigare sve skupa u skoli.. Ali ima trenutaka kada ti bas onako *****o sjedne, uz pivu, vani, poslije *****og rucka itd I da, nemogu smisliti niti jedne cigare osim bijelog Marlbora i Davidoffa, druge su mi odvratne, ajde još tu i tamo ako slučajno ostanem bez cigara pa mi frend da plavi Walter, ali ostalo ništa, Ronhill npr odvratan itd..

                              Comment


                              • Re: Pušenje - Cigarete

                                Pusenje kad si vanka, cisto da zaposlis necim ruke
                                panta rei

                                Comment

                                Working...
                                X