Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pušenje - Cigarete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pušenje - Cigarete

    Originally posted by baksuz
    Pusenje kad si vanka, cisto da zaposlis necim ruke
    +1, kad već nema neka cica u blizini, he, he!
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: Pušenje - Cigarete

      Najbolje u lijevoj ruci cica, u desnoj pljuga, ugodno s ugodnim
      Tko još ide van di nema cica?!
      Zagreb u <3

      Comment


      • Re: Pušenje - Cigarete

        ja nekad za vikend zapalim ono po par cigara ali inace nisam bas pusac prije sam io sad sam nekad prek vikenda

        Comment


        • Re: Pušenje - Cigarete

          evo 3. dan nepušenja i osjećaj je fenomenalan...sad iman 6 kvalitetnih obroka u menzi umisto 3-4 loših tijekom dana...
          nema bildanja do 9 miseca

          Comment


          • Re: Pušenje - Cigarete

            ja sam za novu prestao, prvi mjesec dana je najlakse. Ponosan na sebe, svima pricas o tome, tijelo ti izbacuje otrov, super. A onda tek dolazi show. Ako izdrzite 2 i 3 mjesec mislim da je to to
            Prijatelj je kupio neki dan e-cigaretu, on je odusevljen, istina je da jednom navikom pokusavas zamjenit drugu ali jako je tesko s e cigaretom stvorit naviku jer koliko god pricali proizvoodjaci i "korisnici" - nije isto. Dim ide, ali treba duze potezat. Nema one igre s cigaretom u rukama, cudno ju je pospremiti u dzep poslije ili ne trest u pepeljaru, ma ima tu milion nekih malih detalja zbog kojih je cigareta to sto je
            faites ceci en mémoire de moi

            Comment


            • Re: Pušenje - Cigarete

              ne pusim i boli me kiki....

              Comment


              • Re: Pušenje - Cigarete

                ..nekad mi se "cefne" pa ispusim jednu-dvije....ali veoooma rijetko
                U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                Comment


                • Re: Pušenje - Cigarete

                  Ja ću ti reći nešto
                  I ja imam 19 godina,pušila sam....hmm....6 godina :O
                  I onda,jednog dana sam odlučila prestat.Rekla sam sama sebi: '' imam još 3 dana gušta i gotovo.''
                  Onda se izguštaš tih tri dana i ništa više.Moraš biti jaaako ustrajan,prvih tjedan dana je grozno,želja vuče,ubio bi nekog...al ne daj se.Sjeti se da ne želiš više pušiti,da je to TVOJA odluka,ne nečija druga.
                  Ako nisi,postani *****o tvrdoglav,kad ti dođe zapaliti,uzmi onaj najljući airwaves,to (meni bar) ubije želju.
                  Ako stvarno to želiš,uspjet češ
                  Nikakvi trikovi,flasteri,to ti samo škodi.Nagli prestanak pušenja je ogroman šok za tijelo,ali nakon prvog tjedna je puuuuno lakše.
                  Al nemoj misliti da te poslije neće vući.Od mog dečka stari ne piši već dosta godina,pa ga svako malo povuče da zapali,ali ne da se on
                  Ugl,kad jednom počneš pušiti,zauvijek si ovisnik.
                  Ali nemoj da te ovo obeshrabri,budi ustrajan,i vjerujem da češ uspjeti

                  Comment


                  • Re: Pušenje - Cigarete

                    Originally posted by Surova
                    Ugl,kad jednom počneš pušiti,zauvijek si ovisnik.
                    Ali nemoj da te ovo obeshrabri,budi ustrajan,i vjerujem da češ uspjeti
                    Da živa istina meni ćale zna sanjat da puši, kaže najdraži su mu ti snovi, a čist je 15 godina
                    faites ceci en mémoire de moi

                    Comment


                    • Re: Pušenje - Cigarete

                      Originally posted by amharrt
                      Originally posted by Surova
                      Ugl,kad jednom počneš pušiti,zauvijek si ovisnik.
                      Ali nemoj da te ovo obeshrabri,budi ustrajan,i vjerujem da češ uspjeti
                      Da živa istina meni ćale zna sanjat da puši, kaže najdraži su mu ti snovi, a čist je 15 godina
                      Nije istina. Znam popušit kutiju dnevno, a onda idućih par dana ni jednu popušit; s time da uopće nemam želju za cigaretom. I onda ju opet popušim kad želim; i opet ih se ostavim kad želim.
                      Generalno, ljudi imaju krivi stav prema cigareti. Neda mi se sad parafrazirat i filozofirat, al' ta teza da konstantno funkcioniraš pod okriljem ovisnosti o nikotinu, ne drži vodu. Znam po sebi...
                      Originally posted by HeadacheR
                      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                      Comment


                      • Re: Pušenje - Cigarete

                        Originally posted by DrHouse
                        a teza da konstantno funkcioniraš pod okriljem ovisnosti o nikotinu, ne drži vodu. Znam po sebi...
                        Nitko nije spomenuo nikotin, neznam di si to procitao... On izadje vrlo brzo it tijela. Najveci problem ovisnosti su oni mali rituali koji idu uz cigaretu.
                        Znam par ljudi koji puše vikendaski, nesto slicno kao ti. Ali vi ste iznimke, 2% ljudi moze pusit i prestat kad hoce.
                        faites ceci en mémoire de moi

                        Comment


                        • Re: Pušenje - Cigarete

                          kako se kaze najlakse je prestat pusit, evo meni prijatelj vec 8 put prestao
                          Originally posted by Bilderčić
                          Originally posted by Dehydronator
                          sve do grama tjedno je natural
                          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                          Comment


                          • Re: Pušenje - Cigarete

                            Originally posted by amharrt
                            Originally posted by DrHouse
                            Znam par ljudi koji puše vikendaski, nesto slicno kao ti. Ali vi ste iznimke, 2% ljudi moze pusit i prestat kad hoce.

                            To sam i ja mislio za sebe, no to je jedan najobičniji mit.

                            Tih "2% ljudi" su zapravo također nikotinski ovisnici, no nisu takvi ovisnici kao hardcore pušači. NO I DALJE SU OVISNI. Ako netko puši jednu kutiju tjedno, što ajde i nije količinski puno, to ga ne čini nepušačem, već je ta doza nikotina dovoljna da mu zadovolji mozak.

                            Većina ljudi koji misle da mogu prestati kada god žele zapravo nikada niti ne prestanu pušiti, jer imaju u glavi tu komponentu da nisu pravi pušači.

                            Stoga jedan dobronamjeran savjet svima. Ako već i pušite količinski malo cigareta, te imate pauze od par dana između zapaljenih cigareta- nemojte se zavaravati da niste pušači. To je jedini način da se jednog dana uistinu odreknete cigareta.

                            Comment


                            • Re: Pušenje - Cigarete

                              Originally posted by amharrt
                              Originally posted by DrHouse
                              a teza da konstantno funkcioniraš pod okriljem ovisnosti o nikotinu, ne drži vodu. Znam po sebi...
                              Nitko nije spomenuo nikotin, neznam di si to procitao... On izadje vrlo brzo it tijela. Najveci problem ovisnosti su oni mali rituali koji idu uz cigaretu.
                              Znam par ljudi koji puše vikendaski, nesto slicno kao ti. Ali vi ste iznimke, 2% ljudi moze pusit i prestat kad hoce.
                              Pa nikotin je vrhovni uzrok ovisnosti.
                              Originally posted by HeadacheR
                              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                              Comment


                              • Re: Pušenje - Cigarete

                                evo, ja sam npr. pusio 3 godine u srednjoj skoli i pola 1. godine na faksu, ali to je bilo 4-5 cigara dnevno, tokom vikenda nijedna zato sto sam pusio cisto da nesto "radim" dok sam vani na odmoru s ekipom koja pusi i to je to, hvala bogu pa spadam u skupinu koja nema potrebe za cigarama
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X