Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pušenje - Cigarete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Cigarete

    Tko kaze da pusenje ne steti samo neka usporedi pluca pušaća sa plucima nepušaća,i sve ce mu biti jasno!

    Comment


    • Re: Cigarete

      jednom mi je jedna baba rekla ako hocu prestat pusit da trebam uzet suhi orahov list,zdrobit ga,zamotat i popusit,i nikad vise necu na cigaretu pomislit.
      nisam probao,ali ko zna,mozda ima nesto u tome.
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • Re: Cigarete

        Originally posted by KeLavra
        jednom mi je jedna baba rekla ako hocu prestat pusit da trebam uzet suhi orahov list,zdrobit ga,zamotat i popusit,i nikad vise necu na cigaretu pomislit.
        nisam probao,ali ko zna,mozda ima nesto u tome.
        Postoji jos jedan jednostavniji nacin odvikavanja od pusenja, ja ga probao i odlicno funkiconira - ugasis cigaretu i vise nikada ne upalis drugu

        Comment


        • Re: Cigarete

          Originally posted by KeLavra
          jednom mi je jedna baba rekla ako hocu prestat pusit da trebam uzet suhi orahov list,zdrobit ga,zamotat i popusit,i nikad vise necu na cigaretu pomislit.
          nisam probao,ali ko zna,mozda ima nesto u tome.
          Vjeruj mi niš od toga... Kad smo bili klinci i nismo imali para za cigare,nerijetko se dogodilo da je netko umotao listove u rizlu i zapalio ... (za rizlu se uvijek imalo,jbg u nju ide nešto drugo) (osim duhana etc )

          Comment


          • Re: Cigarete

            Originally posted by metalic
            Tko kaze da pusenje ne steti samo neka usporedi pluca pušaća sa plucima nepušaća,i sve ce mu biti jasno!
            Nema pravila ! Mislim ok,pušači imaju malo (ne)čišča pluća od nepušača ali to nemora značit da ce automatski dulje živjet...
            Primjer... Jedan uvažani pokojni gospodin,nogometni trener koji je stvorio jako puno igrača,gosp.Miš-umro od raka pluća a u životu nije cigaretu zapalio...
            Bla bla bla,znam za statistiku... 99% raka pluća pogađa pušaće....
            Jebiga...

            Comment


            • Pušenje topi mišiće

              Mišljenje da pušenje smanjuje apetit i pomaže pri smanjenju telesne težine opovrgli su naucnici u Australiji nakon otkrica da nije rec o smanjenju nakupljenih masnih naslaga, vec mišicnog tkiva. Osoba ce izgledati mršavije i vaga ce pokazivati manje kilograma, ali takav nacin gubitka telesne težine štetan je za zdravstveno stanje pojedinca, objasnila je Margaret Moris sa Univerziteta "New South Wales". Ona dodaje kako ce vecina masnih naslaga, kojih smo se želeli „rešiti” - zadržati, ali i nastaviti da se sakupljaju, posebno oko srca pušaca, njegovih pluca i jetre. Margaret Moris je istraživanje, zajedno sa saradnicima sprovela na grupi laboratorijskih miševa. Polovina miševa bila je izložena dimu cigareta, odnosno ekvivalentu od cetiri dnevno popušene cigarete tokom šest dana u nedelji, a ostatak miševa bio je smešten u kavezima koji nisu bili izloženi dimu cigareta.


              Nakon sedam nedelja utvrdeno je da su miševi izloženi duvanskom dimu izgubili oko cetvrtinu svoje telesne mase, ali je kolicina masnog tkiva kod njih ostala jednaka onoj kakvu su imali pre izlaganja dimu. Margaret Moris rezultate istraživanja objavila je u strucnom casopisu "American Journal of Physiology".
              Originally posted by HeadacheR
              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

              Comment


              • Re: Pušenje - Cigarete

                prođe 7 mj. kako ne pušim
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment


                • Re: Pušenje - Cigarete

                  Bravo..

                  Comment


                  • Re: Pušenje - Cigarete

                    Originally posted by igor
                    prođe 7 mj. kako ne pušim
                    a meni prođe cijeli život da ne pušim..hehhe
                    Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

                    Comment


                    • Re: Pušenje - Cigarete

                      Originally posted by vedro777
                      Originally posted by igor
                      prođe 7 mj. kako ne pušim
                      a meni prođe cijeli život da ne pušim..hehhe

                      hahahaha..lol
                      Zašto sam tako nabildan !??

                      Comment


                      • Re: Pušenje - Cigarete

                        meni danas prvi dan kako ne pušim i za sad je sve ok,jedino nakon jela osjetim jaku želju al se nekako odhrvam ! inace pušim vec preko 12 god ! držite mi fige...
                        “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                        Comment


                        • Re: Pušenje - Cigarete

                          you can do it! sretno

                          Comment


                          • Re: Pušenje - Cigarete

                            ma treba sam nekak ruke zaposlit da ne mislim na cigaru (sam moram pazit da ne oslijepim)
                            “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                            Comment


                            • Re: Pušenje - Cigarete

                              Originally posted by daedraug
                              ma treba sam nekak ruke zaposlit da ne mislim na cigaru (sam moram pazit da ne oslijepim)

                              Comment


                              • Re: Pušenje - Cigarete

                                Originally posted by daedraug
                                meni danas prvi dan kako ne pušim i za sad je sve ok,jedino nakon jela osjetim jaku želju al se nekako odhrvam ! inace pušim vec preko 12 god ! držite mi fige...
                                ako ti nemas karakter i zelju onda đaba ti sve fige ovoga svijeta!!!!!!
                                i ja pusim tako nekako 12-13 godina i mogu bez cigareta ,...znam da nezapalim po 3-4 dana nijednu a znam i da spurim 2 kutije za dan
                                Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                                Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                                Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                                Comment

                                Working...
                                X