Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pušenje - Cigarete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pušenje - Cigarete

    gle hitman da nemam želju za prestankom nebi ni se ni odlucio za ovaj potez ! po danu sam obavezno pušio kutiju minimalno! zato mi je najslađe cut za takve "karaktere" koji mogu bez cigareta ... ili pušiš ili ne pušiš
    “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

    Comment


    • Re: Pušenje - Cigarete

      kod mene je problem šta pušim dok mi je dosadno,il nemam kud s rukama,pa ajmo zapalit,znam ono dok radim,ujutro zapalit jednu i do 1-2h popodne ništ,ni nepomislim,a onda kad se vratim kuči jednostavno iz dosade pušim,odvikavanje mi je u planu več dost dugo,al nikak odlučit ovo je zadnja i amen!
      Jel ima neko iskustva sa E- Cigaretom?
      ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

      Comment


      • Re: Pušenje - Cigarete

        Originally posted by daedraug
        gle hitman da nemam želju za prestankom nebi ni se ni odlucio za ovaj potez ! po danu sam obavezno pušio kutiju minimalno! zato mi je najslađe cut za takve "karaktere" koji mogu bez cigareta ... ili pušiš ili ne pušiš

        ja npr. nisam pusio 6 mjeseci i radi gluposti sam zapalio i sad opet pusim . i jeb... sad mi se neprestaje nezelim da se mucim sa tim pusim i gotovo jos pusim cigare 12mg katrana i 0,9 nikotina znaci jedne od najjacih koje se mogu kupiti!!!
        a super ja ti zelim svu srecu da se uspijes rijesiti tog govne...
        Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
        Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
        Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

        Comment


        • Re: Pušenje - Cigarete

          Baš me nađe ova tema.... Ja nisam pušio dvije godine i mjesec dana , i prije deset dana napadne me strašna želja i popustim pred iskušenjem i počnem opet ... Evo već 10 dana pušim skoro po kutiju na dan nadam se da neću dugo i da ću opet prestati , osjećam se loše dok pušim a opet lijep je osjećaj u isto vrijeme

          Comment


          • Re: Pušenje - Cigarete

            Originally posted by PakiPacano
            Baš me nađe ova tema.... Ja nisam pušio dvije godine i mjesec dana , i prije deset dana napadne me strašna želja i popustim pred iskušenjem i počnem opet ... Evo već 10 dana pušim skoro po kutiju na dan nadam se da neću dugo i da ću opet prestati , osjećam se loše dok pušim a opet lijep je osjećaj u isto vrijeme
            a ima druze kad pusis iz glupe navike ,fali ti nesto u ruci neznas sta ces sa rukama to mi je bezveze ali mi u bosni imamo jedan naziv za taj uzitak a zove se merak , a to je onaj ćejf i gust pusenja cigare kad uzivas u njoj
            Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
            Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
            Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

            Comment


            • Re: Pušenje - Cigarete

              evo prošlo 13 dana ja nisam zapalio nista me ne vuce cigareti i tako ce i ostat wuhuuuuuuuuuuu
              “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

              Comment


              • Re: Pušenje - Cigarete

                Originally posted by daedraug
                evo prošlo 13 dana ja nisam zapalio nista me ne vuce cigareti i tako ce i ostat wuhuuuuuuuuuuu
                Odlično, ne daj se...

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: Pušenje - Cigarete

                  Originally posted by kelly
                  Originally posted by daedraug
                  evo prošlo 13 dana ja nisam zapalio nista me ne vuce cigareti i tako ce i ostat wuhuuuuuuuuuuu
                  Odlično, ne daj se...

                  me nema šanse da se dam + sad tek vidim kolko sam se i novčano uništavo ,sad ce bit vise za suplimente
                  “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                  Comment


                  • Re: Pušenje - Cigarete

                    ko puši izgprija je, bb traži samo najbolje,a pušenje to nije tako da..ako ćete pušit,slobodno odustanite od bb-a,ja znan 3 ljudi koji su od raka umrli tako da...bolje se ne zaebavat

                    Comment


                    • Re: Pušenje - Cigarete

                      Tako je, da pušiš nebi mogao napraviti niti 100 sklekova u komadu, a ovako 140 bez problema..

                      Comment


                      • Re: Pušenje - Cigarete

                        Originally posted by bruno
                        ko puši izgprija je, bb traži samo najbolje,a pušenje to nije tako da..ako ćete pušit,slobodno odustanite od bb-a,ja znan 3 ljudi koji su od raka umrli tako da...bolje se ne zaebavat

                        Jel ti znaš koliko profesionalnih sportaša puši? Pa jbt, brijem da ima više pušača nego ne pušača. Naravno da ne pušim, niti ću ikad počet, al te gluposti koje ti pričaš su strašne.
                        Originally posted by HeadacheR
                        Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                        Comment


                        • Re: Pušenje - Cigarete

                          Originally posted by DrHouse
                          Originally posted by bruno
                          ko puši izgprija je, bb traži samo najbolje,a pušenje to nije tako da..ako ćete pušit,slobodno odustanite od bb-a,ja znan 3 ljudi koji su od raka umrli tako da...bolje se ne zaebavat

                          Jel ti znaš koliko profesionalnih sportaša puši? Pa jbt, brijem da ima više pušača nego ne pušača. Naravno da ne pušim, niti ću ikad počet, al te gluposti koje ti pričaš su strašne.
                          Prosinečki, 2 kutije dnevno na vrhuncu karijere

                          Comment


                          • Re: Pušenje - Cigarete

                            pa kad su sve budale do budale,svi misle neš dobit rak,e neš,nego ***** u guzicu ćeš dobit,ko ih **** neka puše idioti i nek sebi jebu zdravlje,ja nisan ii nikad neću,vi vjerovatno neznate nikog ko je umra od duvana pa ni neznate kolka je to opasnost

                            Comment


                            • Re: Pušenje - Cigarete

                              Originally posted by bruno
                              pa kad su sve budale do budale,svi misle neš dobit rak,e neš,nego k.... u guzicu ćeš dobit,ko ih j.be neka puše idioti i nek sebi jebu zdravlje,ja nisan ii nikad neću,vi vjerovatno neznate nikog ko je umra od duvana pa ni neznate kolka je to opasnost
                              ok ... polako samo... nemoras vrijeđat nikog ...
                              “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                              Comment


                              • Re: Pušenje - Cigarete

                                Originally posted by bruno
                                pa kad su sve budale do budale,svi misle neš dobit rak,e neš,nego k.... u guzicu ćeš dobit,ko ih j.be neka puše idioti i nek sebi jebu zdravlje,ja nisan ii nikad neću,vi vjerovatno neznate nikog ko je umra od duvana pa ni neznate kolka je to opasnost

                                Da, ti znaš bolje kak funkcionira čovjekovo tijelo nego Markuh Ruhl...
                                Originally posted by HeadacheR
                                Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                                Comment

                                Working...
                                X