Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pušenje - Cigarete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pušenje - Cigarete

    Originally posted by DrHouse
    Originally posted by amharrt
    Originally posted by Surova
    Ugl,kad jednom počneš pušiti,zauvijek si ovisnik.
    Ali nemoj da te ovo obeshrabri,budi ustrajan,i vjerujem da češ uspjeti
    Da živa istina meni ćale zna sanjat da puši, kaže najdraži su mu ti snovi, a čist je 15 godina
    Nije istina. Znam popušit kutiju dnevno, a onda idućih par dana ni jednu popušit; s time da uopće nemam želju za cigaretom. I onda ju opet popušim kad želim; i opet ih se ostavim kad želim.
    Generalno, ljudi imaju krivi stav prema cigareti. Neda mi se sad parafrazirat i filozofirat, al' ta teza da konstantno funkcioniraš pod okriljem ovisnosti o nikotinu, ne drži vodu. Znam po sebi...
    +1
    Također imam faze kada mi nikotin paše i ne paše. THC mi uvijek paše!
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: Pušenje - Cigarete

      Hehe, THC uvijek!
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • Re: Pušenje - Cigarete

        THC 4 life hahah

        Comment


        • Re: Pušenje - Cigarete



          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: Pušenje - Cigarete

            Nije istina. Znam popušit kutiju dnevno, a onda idućih par dana ni jednu popušit; s time da uopće nemam želju za cigaretom. I onda ju opet popušim kad želim; i opet ih se ostavim kad želim.


            To te ne čini nepušaćem

            Comment


            • Re: Pušenje - Cigarete

              Originally posted by DrHouse
              Originally posted by amharrt
              Originally posted by DrHouse
              a teza da konstantno funkcioniraš pod okriljem ovisnosti o nikotinu, ne drži vodu. Znam po sebi...
              Nitko nije spomenuo nikotin, neznam di si to procitao... On izadje vrlo brzo it tijela. Najveci problem ovisnosti su oni mali rituali koji idu uz cigaretu.
              Znam par ljudi koji puše vikendaski, nesto slicno kao ti. Ali vi ste iznimke, 2% ljudi moze pusit i prestat kad hoce.
              Pa nikotin je vrhovni uzrok ovisnosti.
              Samo prvih 48 sati koliko mu je potrebno da izadje iz tijela.
              faites ceci en mémoire de moi

              Comment


              • Re: Pušenje - Cigarete

                Originally posted by Surova
                Nije istina. Znam popušit kutiju dnevno, a onda idućih par dana ni jednu popušit; s time da uopće nemam želju za cigaretom. I onda ju opet popušim kad želim; i opet ih se ostavim kad želim.


                To te ne čini nepušaćem
                Pa gdje sam rekao da nisam pušač?
                Originally posted by HeadacheR
                Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                Comment


                • Re: Pušenje - Cigarete

                  Originally posted by amharrt
                  Originally posted by DrHouse
                  Originally posted by amharrt
                  Originally posted by DrHouse
                  a teza da konstantno funkcioniraš pod okriljem ovisnosti o nikotinu, ne drži vodu. Znam po sebi...
                  Nitko nije spomenuo nikotin, neznam di si to procitao... On izadje vrlo brzo it tijela. Najveci problem ovisnosti su oni mali rituali koji idu uz cigaretu.
                  Znam par ljudi koji puše vikendaski, nesto slicno kao ti. Ali vi ste iznimke, 2% ljudi moze pusit i prestat kad hoce.
                  Pa nikotin je vrhovni uzrok ovisnosti.
                  Samo prvih 48 sati koliko mu je potrebno da izadje iz tijela.
                  O čemu ti pričaš?
                  Ja ti kažem uzrok ovisnosti, a ti meni ukazuješ na vremensku ograničenost mehanizma djelovanja nikotina?
                  Originally posted by HeadacheR
                  Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                  Comment


                  • cigarete...

                    imam pitanje... jel cigarete mozda utjecu na moj razvoj i tak to... kad sam poceo pusit bio sam otprilike normalne gradje (pred 3 god.), a onda sam naraso i ajmo rec ''osusio''. mislim... i dalje pusim, al ako neko zna nek mi rece jel imaju kakve veze cigarete s tim kaj sam mrsav i kaj se nemogu zdebljat normalno...
                    pa ako me to j*** da pokusam prestat

                    Comment


                    • Re: cigarete...

                      moj savjet je prestani dok mozes i ako mozes,ak ne barem smanji,zlo teze...jbte ja od kad sam na defki pusim pun ku... vise i to se odrazava na moj trening,dosta se zapusem,nemogu nekad recimo izmedu serija udahnut onako kak bi reko punim kapacitetom,dok tog prije na masi nije bilo(manje cigareta)..evo i sad drzim cik u cvaljama..
                      Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                      Comment


                      • Re: cigarete...

                        nikotin ima svoje prste u fatburningu a i smanjuje apetit,guglaj ga malo,al nevertheless cigarete zlo

                        Comment


                        • Re: Pušenje - Cigarete

                          Pušenje se u nikojem smislu nebi smjelo vezivati uz bilo koji sport i trebalo bi ga zaobilaziti u širokom luku.
                          Naravno da to nije lak zadatak(prestat pušit), ali sve se može snagom volje.

                          Ja nepušim ima evo 7 mjeseci, a bio sam na 2 i pol kutije bijelog waltera.

                          Nemam neku čarobnu tajnu uspjeha, izbacio sam kavu koja nužno veže
                          cigarte za sobom i povečao unos magnezija zbog smirenja u prvim
                          apstinecijskim danima, te naravno pobacao sve upaljače, pepeljare i
                          ostale podsjetnike iz kuće .

                          Good luck!

                          Comment


                          • Pušenje

                            Pozdrav imam pitanje da li je "dobro" ispušiti cigaru poslije treninga jer sam probao i smirim se malo lakse mi bude,i da li je dobro pred spavanje jer lakse zaspim.To je oko 3-5 cigara dnevno,sto znaci jedna kutija 6 dana. vikendom odu i po tri kutije jer se dijeli i izlazak
                            PROFESIONALNI B.B.

                            Comment


                            • Re: Pušenje

                              Originally posted by BUILDER
                              Pozdrav imam pitanje da li je "dobro" ispušiti cigaru poslije treninga jer sam probao i smirim se malo lakse mi bude,i da li je dobro pred spavanje jer lakse zaspim.To je oko 3-5 cigara dnevno,sto znaci jedna kutija 6 dana. vikendom odu i po tri kutije jer se dijeli i izlazak
                              ja pusim kutiju na dan u prosjeku, iza treninga ti ne bi preporuci jer me malo uznemiri iako uz sejk odlicno pase, a i prije spavanja govore da te razdrma i da je puno teze utonut u san kad je koncentracija nikotina povecana

                              Comment


                              • Re: Pušenje - Cigarete

                                Ne valja pušiti nikada, a najgore je
                                poslije treninga.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X