Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pušenje - Cigarete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: prestanak pušenja cigareta...

    Originally posted by filip1990
    nevjerovatno je koliko puta dnevno pomislim na cigarete.kao da mi netko u glavi govori zapali,zapali...tek sad vidim sto ti znaci ovisnost.ali nedam se ja
    osjecam da iman neku rupu u drobu i da je nikako nemogu zatvorit,non stop pijem a i nervozan sam dosta...zvake kako tako pomazu ali onaj osjecaj nekog nedostatka ostaje,valjda to prolazi sa vremenom...dan je cetvrti i moram reci puno tezi dan od prvog...sto je dobro jest to sto se puno bolje osjecam,nekako lakse,pogotovo dok treniram,treninzi su mi postali sala(doslovce).nekako sam pokretniji,imam vise energije,i moram priznat puno bolju erekciju
    kake veze ima erekcija s pušenjem

    Comment


    • Re: prestanak pušenja cigareta...

      to se i ja pitam ?

      Comment


      • Re: prestanak pušenja cigareta...

        Originally posted by Stjep
        kake veze ima erekcija s pušenjem
        Originally posted by breezer20
        to se i ja pitam ?
        Dečki zar vi niste imali biologiju u osnovnoj školi?
        Pušači imaju slabiju erekciju od nepušača.

        http://www.intimatemedicine.com.hr/z...enje-ili-seks/

        http://www.cybermed.hr/index.php/pbl...ku_disfunkciju

        http://www.e-muskarac.com/sexologija/jaca_erekcija

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: prestanak pušenja cigareta...

          Originally posted by kelly
          Originally posted by Stjep
          kake veze ima erekcija s pušenjem
          Originally posted by breezer20
          to se i ja pitam ?
          Dečki zar vi niste imali biologiju u osnovnoj školi?
          Pušači imaju slabiju erekciju od nepušača.

          http://www.intimatemedicine.com.hr/z...enje-ili-seks/

          http://www.cybermed.hr/index.php/pbl...ku_disfunkciju

          http://www.e-muskarac.com/sexologija/jaca_erekcija

          bar do sada iz biologije to nismo spominjali...bar bi to zapamtio....

          mozda cemo sad u 3razu, kad budemo ucili anatomiju tjela

          Comment


          • Re: prestanak pušenja cigareta...

            nazalost to ti je velika istina,puuno slabiju erekciju...
            Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

            Comment


            • Re: prestanak pušenja cigareta...

              Originally posted by filip1990
              nazalost to ti je velika istina,puuno slabiju erekciju...
              haha, zato si ti i presto pusit...
              Um nas ograničava. Dok god tvoj um može predvidjeti činjenicu da nešto možeš napraviti, ti to možeš, samo ako u to vjeruješ 100%.

              Comment


              • Re: prestanak pušenja cigareta...

                jedan od razloga je sigurno i taj...nema nis dobro u duvanu vjeruj mi!
                Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                Comment


                • Re: prestanak pušenja cigareta...

                  ocito smo zaboravio neke stvari iz biologije kelly, al zato si ti tu da nas podsjetis !

                  Comment


                  • Re: prestanak pušenja cigareta...

                    evo ekipa prestajem brojiti dane.cini mi se kako mi to pomalo odnemaze jer tako jos vise mislim o tome...osjecam se puno bolje,a i zdravije!ne mislim nikada vise zapaliti,ako kome treba kakav savjet ili nesto neka se javi,rado cu pomoci!
                    Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                    Comment


                    • Re: prestanak pušenja cigareta...

                      cestitam, ali daleko ssi ti jos od kraja borbe, zelja se javlja i nakon par godina.
                      samo naprijed !!!
                      Zene meni kazu Rambo ti si Car

                      Comment


                      • Re: prestanak pušenja cigareta...

                        svaka cast filipe samo naprijed. prestat pusit nije mala stvar. to je borba ko david i golijat. boris se sa samim sobom a to je strasno tesko. ja sam pusac, pusao sam bijeli marlboro ali sad sam na plavom camelu. lako je prestat pusit ako imas jaku volju i kad sam sebi utuvis u glavu da si ti jaci od nje i da nisi tkava pi... da ovisis o njoj. ja sam sei zadao da necu pusit tjedan dana i vjerujte mi stvarno nisam ali 8 dan sam opet propusio jer sam samo sebi zelio dokazat da mogu bez nje. je ne pusi puno, svega 4-5 cigara. znam da ubija i da pusim samo jednu na dan ali ovo sam si fino rasporedio i drzim se toga. meni je cigareta mojih 5 minuta. ja uzivam u njoj zato ih tako malo pusim. ne zelim da pusim pol kutije ili kutiju jer onda u meni cigareta gubi smisao. ona je tu da uzivam a ne da pusim ko lud i da mi je to navika a ne mojih 5 min. i da 99% slucajeva pusim doma a ne vani, osim kad idem na pistu pa tamo zapalim, no inace ne nosim cigare sa sobom. sori ljudi ali morao sam vam ispricat svoju pricu. filipe ti se samo drzi i zapamti da si ti jaci od nje, da ti ne ovisis o njoj. samo naprijed
                        http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

                        Comment


                        • Re: prestanak pušenja cigareta...

                          Ja od novembra chist...

                          Comment


                          • Re: prestanak pušenja cigareta...

                            Ja sam pokušo 3 puta i nakon par dana sam pao na staro opet,sve mi je nekak gubilo gušt,neznaš kud bi sa rukama ako nedržiš cigaretu,imaš osječaj ko da su sva ljepa sječanja bila sa cigaretom u ruci,još ako ti neko digne živce u početnoj fazi odvikavanja,a cigarete su ti blizu,gotovo! Svi znaju da nevalja i da šteti,al ko da se to "od sutra nepušim" vječno odgađa za sutra!
                            ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                            Comment


                            • Re: prestanak pušenja cigareta...

                              Originally posted by tychotx
                              svaka cast filipe samo naprijed. prestat pusit nije mala stvar. to je borba ko david i golijat. boris se sa samim sobom a to je strasno tesko. ja sam pusac, pusao sam bijeli marlboro ali sad sam na plavom camelu. lako je prestat pusit ako imas jaku volju i kad sam sebi utuvis u glavu da si ti jaci od nje i da nisi tkava pi... da ovisis o njoj. ja sam sei zadao da necu pusit tjedan dana i vjerujte mi stvarno nisam ali 8 dan sam opet propusio jer sam samo sebi zelio dokazat da mogu bez nje. je ne pusi puno, svega 4-5 cigara. znam da ubija i da pusim samo jednu na dan ali ovo sam si fino rasporedio i drzim se toga. meni je cigareta mojih 5 minuta. ja uzivam u njoj zato ih tako malo pusim. ne zelim da pusim pol kutije ili kutiju jer onda u meni cigareta gubi smisao. ona je tu da uzivam a ne da pusim ko lud i da mi je to navika a ne mojih 5 min. i da 99% slucajeva pusim doma a ne vani, osim kad idem na pistu pa tamo zapalim, no inace ne nosim cigare sa sobom. sori ljudi ali morao sam vam ispricat svoju pricu. filipe ti se samo drzi i zapamti da si ti jaci od nje, da ti ne ovisis o njoj. samo naprijed
                              pa 4-5 cigareta nije tako ni puno...opet bolje da nije ni jedna ali ako vec pusis onda nek bude toliko
                              Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                              Comment


                              • Re: prestanak pušenja cigareta...

                                Svaka čast Filipe, samo naprijed i ne dopusti da je cigareta jača od tebe, tvoje volje, tvog mozga!
                                Ja sam također zadnjih par godina prestajao pušiti po 5-6 mjeseci i nakon tog ponovno počeo pušiti. Ove godine sam također prestao pušiti sredinom 2. mjeseca i evo do dan danas nisam je zapalio niti želim više ikad u životu, ovaj put sam ih ostavio za stalno!
                                Najgluplja stvar što su ljudi izmislili su cigarete.
                                Ja sam prakticirao u vrijeme prvih dana prestanka pušenja konzumirati što više vode tijekom dana, jer to ubrzava "izlazak" nikotina iz krvi, to taje 10-ak dana dok se krv ne očisti a sve ostalo nakon tog ostaje samo psihička i fizička ovisnost. Ja evo uspješno sam se tog riješio, do sad mi niti jednom nije palo na pamet da je ponovno zapalim ili da me vuče zato mislim da sam ih se riješio zauvijek!
                                pozz
                                If you can't explain it simply, you don't understand it well enough

                                Comment

                                Working...
                                X