Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pocetnik i novi clan... :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Pocetnik i novi clan...

    @ALL: Hvala svima na pohvalama,puno mi znaci kao motivacija za dalje.


    Originally posted by AnfrA
    Pridružujem se ostalima u pohvalama . Jedino što malo više padne u oči je dio ramena što smo i komentirali prije. Ako uspoređujem tvoj trbuh s svojim su trenutno vrlo slični i imam zadnje izmjereno ca. 8,5% BF-ja ako ti to što pomaže. Se smije znati koliko imaš godina?

    Da,imam stvari koje bi trebao popraviti(triceps,srednje rame,listovi i jos malo noge),ali to cu gledati da rjesim u sljedecem periodu.
    Velis, 8.5% BF-a? To bi bilo jako dobro.
    No,meni je problem vodenost,bar mi se tako cini,jer jedan dan plocice iskacu kao lude,a drugi dan se jedva vide(nije bas tako drasticno,ali shvacas sto zelim reci).
    26 godina.


    Originally posted by Vladebisi
    Odlično Iggy,bilo bi još dobro da si se izmjeril,barem ekstremitete,radi bolj predođbe

    Vlade,samo za tebe,upravo izmjereno:

    Biceps(napet,na hladno): 43cm
    Vrat(opusten): 41cm
    Butina-na hladno,opustena: 64cm
    List,na hladno: 39cm (uh,sto me ovaj pati...)
    Prsa, na hladno,opustena: 112cm
    Ramena,na hladno, opustena: 121cm
    Struk: 88cm
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • #77
      Re: Pocetnik i novi clan...

      ovo je ODLICNO..prsa su vrh..cak se i trbusni nadziru.

      Ali mi se u svemu ovome cine ledja kao najslabija...necu da kazem da su losa, ali ostatak je bolji..ili mozda malo struk hebe...ali vide se rebra :/ ...
      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

      http://www.staying-fit.net/

      Comment


      • #78
        Re: Pocetnik i novi clan...

        Originally posted by Vladebisi
        Odlično,tak sam si nekaj i mislil da je.A kaj se tiče forme,mali priest ti je napisal kak se odrađuje zadnji tjedan pred takmičenje pa možeš to probat prije mase i onda si baciš još neke slikice koje bi trebale biti još negdje 20 % bolje ziher
        Hvala.
        Neznam,mislio sam experimentirati,pa sam odustao,pa se sada nakon tvog posta opet premisljam...
        Ono,stvar je da sam salo skinuo,to osjetim i to mi je bilo bitno,ostalo je jos nesto,ali racunam da cu drugu defku(tamo krajem 3. mjeseca) odraditi puno bolje,jer ce u igru upasti bicikl,trcanje i ostale aerobne aktivnosti,koje sad nisam imao.
        Iz tog razloga sam i dvoumio sto da radim...vidjet cu...ako se odlucim na experimantiranje i ako prodje OK,onda stavim slike za cca tjedan dana.
        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

        Comment


        • #79
          Re: Pocetnik i novi clan...

          Originally posted by Vendetha
          ..ali vide se rebra :/ ...
          Da, trapez je dobar, ali latovi su zakazali, tak da se malo naziru rebra...

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #80
            Re: Pocetnik i novi clan...

            Originally posted by Vendetha
            ovo je ODLICNO..prsa su vrh..cak se i trbusni nadziru.

            Ali mi se u svemu ovome cine ledja kao najslabija...necu da kazem da su losa, ali ostatak je bolji..ili mozda malo struk hebe...ali vide se rebra :/ ...
            Hvala kolega.

            Hmm,da...neznam ni ja zasto je tako ispalo,mozda zbilja zbog struka,ili sam lose ispozirao.
            Neznam,moguce da zaostaju...na njima sam sada za vrijeme defke osjetio najveci pad u snazi...
            A inace su mi ledja najdraza skupina.
            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

            Comment


            • #81
              Re: Pocetnik i novi clan...

              Originally posted by kelly
              Originally posted by Vendetha
              ..ali vide se rebra :/ ...
              Da, trapez je dobar, ali latovi su zakazali, tak da se malo naziru rebra...

              Originally posted by Vladebisi
              Mislim da je stvar do pozinga više i malo do struka
              I ja bih rekao da je pozing, igra svjetla ili struk u pitanju...nisu mi latsi bas toliko slabi da se rebra naziru...evo,sutra nabacim jednu sliku ledja pri danjem svijetlu...
              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

              Comment


              • #82
                Re: Pocetnik i novi clan...

                U biti,evo jedne od prije cca.mjesec dana. Isto nije reprezentativna,ali je malo bolja.
                Attached Files
                Last edited by IgyBoy; 14-06-13, 07:48.
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • #83
                  Re: Pocetnik i novi clan...

                  stari, moram priznat odlicno
                  prsa i biceps mi najvise u oci upadaju

                  btw bas ti malo gledam mjere... struk isti, u ramenima sam nesto siri, u latovima sam cm-2 uzi, ali ruke me dobro peres... hvala, sad znam da moram na rukama poradit
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • #84
                    Re: Pocetnik i novi clan...

                    Svaka čast izgledaš super
                    You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                    Comment


                    • #85
                      Re: Pocetnik i novi clan...

                      Originally posted by Šimun
                      stari, moram priznat odlicno
                      prsa i biceps mi najvise u oci upadaju

                      btw bas ti malo gledam mjere... struk isti, u ramenima sam nesto siri, u latovima sam cm-2 uzi, ali ruke me dobro peres... hvala, sad znam da moram na rukama poradit
                      Hvala kolega.
                      Nego,po slikama ne bih uopce rekao da ti ruke zaostaju...a ja sam svojim tricepsom nezadovoljan i koliko god ga forsam ili ne,on ostaje gotovo isti,a isto kao i tebi(bar si tako rekao), to mi je draza strana ruke...
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment


                      • #86
                        Re: Pocetnik i novi clan...

                        Originally posted by Fallen warrior
                        Svaka čast izgledaš super

                        Hvala,hvala....
                        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                        Comment


                        • #87
                          Re: Pocetnik i novi clan...

                          Evo, po obecanju i slike nogu...
                          Nije nesto,ali za mene je veliki napredak jer su mi noge bile najslabiji dio tjela.
                          Nisam ih nikako koristio jer sam stalno za kompjuterom a i inace si nikada nisam odvajao vremena za neke sportove.
                          Listovi i dalje zaostaju,ali sam odlucio ih sada na OVT-u poprilicno isforsirati,pa vidjeti kako ce to djelovati.
                          Attached Files
                          Last edited by IgyBoy; 14-06-13, 07:49.
                          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                          Comment


                          • #88
                            Re: Pocetnik i novi clan...

                            Noge zahtjevaju još dosta rada.
                            Al kome ne zahtjevaju?
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • #89
                              Re: Pocetnik i novi clan...

                              Originally posted by Dalibor
                              Noge zahtjevaju još dosta rada.
                              Al kome ne zahtjevaju?
                              Good point!
                              Nazalost nemam slike nogu od prije,pa se ne da usporedit,ali meni je i ovo za sada space ship...(ne racunam bloody listove)
                              No, kritika prihvacena i nastojat cu ih dovesti u sklad sa ostatkom, kao sto ovaj sport to i zahtjeva od nas!
                              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                              Comment


                              • #90
                                Re: Pocetnik i novi clan...

                                Originally posted by Šimun
                                probaj se drugacije stat, tj da svijetlo pada na drugu stranu, ja mislim da je do tog...
                                to cesto i mene zajebava ^^
                                ma ne mora uopce biti svjetlo mozda i veoma moguce da mu je jaca desna dominantna strana ja imam problema sa tim

                                Comment

                                Working...
                                X