Announcement

Collapse
No announcement yet.

dominik11 - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: dominik11 - slike

    Originally posted by staragarda View Post
    ma moze se to i natural..samo onda umjesto 1 i po god traje, 2 god i 4 mjeseca. vidi zyzz1993 koj look ima natural...
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: dominik11 - slike

      Originally posted by staragarda View Post
      sretno sa gainsima zz
      hvala...takoder sretno
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment


      • Re: dominik11 - slike

        Originally posted by Dača View Post
        Ali gde mu predlažeš anadrol? On kao alkos i onako ima već uništenu jetru, još mu samo to anadrol fali...
        mislis da je mg za mg metan blazi od anadrola? haha

        kad dede od 60-80 godina podnose 100mg svaki dan po 12 sedmica kao lijecenje bez zdravstvenih problema ili poremecenih nalaza, moze i on dodat 4 sedmice da mu buknu deltovi i malo kontrira flat izgled koji ce tren dati usljed kombinacije sa niskim kalorijama(UH), kad se vec zaljeva
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: dominik11 - slike

          Originally posted by TripleZ View Post
          mislis da je mg za mg metan blazi od anadrola? haha

          kad dede od 60-80 godina podnose 100mg svaki dan po 12 sedmica kao lijecenje bez zdravstvenih problema ili poremecenih nalaza, moze i on dodat 4 sedmice da mu buknu deltovi i malo kontrira flat izgled koji ce tren dati usljed kombinacije sa niskim kalorijama(UH), kad se vec zaljeva
          Ma zyebavam se, naravno da je i metan heben za jetru... Nego daj neki link da vidimo to za lečenje, jer sam za anadrol čuo svašta, čak da je navodno i kancerogen, sem što razara jetru... Onda mi opet neki useri kažu da je to žestoka laž... Ali priča se vrti u krug... Nisam baš imao prilike da nešto specijalno čitam o njemu...

          Dominik, sorry za spam...

          PS... Pre nekog vremen sedim sa nekim likovima na kafi.... Vade stvari iz džepova (ključeve, telefone, cigare)i ja ne verujem, morao sam uslikati... Doduše tad nisam znao o čemu se radi...

          WP_20140318_001.jpg
          Ako je slika neprikladna, neka je modovi izbrišu. Hvala.
          Last edited by Dača; 28-04-15, 18:36.
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: dominik11 - slike

            Originally posted by staragarda View Post
            ma moze se to i natural..samo onda umjesto 1 i po god traje, 2 god i 4 mjeseca. vidi zyzz1993 koj look ima natural...
            Lewl, proplaka san skoro.

            Comment


            • Re: dominik11 - slike

              ma opasno ulazis u teretanske (mahalske) price a to je vecinom gomilo gluposti ako ces iskreno


              ovdje imas i tabele vrijednost svih relevantnih nalaza(holesterol, albumin, ALT, AST, secer etc.) na pocetku i poslije 12 sedmice sve tri grupe po 10-11 deda kao placebo, 50mg dnevno i 100mg dnevno grupe
              http://ajpendo.physiology.org/content/284/1/E120

              ispravka, godine 65-80, s prosjekom od 74


              brotip: kad ti neko kaze da je nest kancerogene istog trena se trebas iskljuciti iz rasprave
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: dominik11 - slike

                samo mali update od mene. unazad 2 i pola tjedna sam poceo radit sa Cele-tom jer sam imao osjecaj da se vrtim u krug i nikako dalje da napredujem. promjenio mi je puno u prehrani....ne toliko puno i previse u trening...tj nesto Extra sto vec nisam radio...(osim sto radim plank sa Extra 30kg 3x1min ) to prije bas i nisam radio....no dobro ugl od kada sam poceo s njim raditi kg idu malko dolje....sto je zapravo ne vazno previse,ali opseg struka je dosao sa 91 cm na 87 cm sto vec govori samo za sebe. i jednimo sto vam mogu reci da hrpa ljudi ovdje prica stvarno stvari koji nemaju veze sa vezom...ukljucujuci i meni .....malo sam se zacudio kada mi je slozio jelovnik jer sam si za drugacije zamislio,ali eto...ocito radi i mogu reci da je decko fenomenalan...svaka sitnica koja me zanima,muci i za sta nisam siguran cujem se sa njim i pomogne mi,odgovori daje savjete oko svega......pa i ako u danu nesto sje.em oko klope korigira mi. dosta mi je bilo racunanja sta kako kada zbog cega jesti....zamolio sam ga da mi napravio 2-3 opcije za dorucak,rucak i veceru i to vrtim kako mi se jede....i jedna ogromna glupost sta tu ljudi pricaju(oprostitie sto to oram reci) je unos makrosa. na sebi sam se uvijerio daje kljucno vrijeme kada se unose koji,a ne samo da li si unio sto si trebao.....dobro da ne duljim....evo jedna aktualna od jucer

                18526_454480741386150_7137213216897154797_n.jpg

                malo je tu os sala sa strane,ali i to ce otici ubrzo....
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • Re: dominik11 - slike

                  Kada mislis da se vrtis u krug onda je ovo jako pametna odluka na koliko dugo si planirao suradnju? Sretno i lijepi slike na kraju svakog mikrociklusa
                  Originally posted by madmax22
                  da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                  Originally posted by jocker77
                  Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                  Originally posted by Hajduk
                  isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                  Comment


                  • Re: dominik11 - slike

                    Originally posted by neuk View Post
                    Kada mislis da se vrtis u krug onda je ovo jako pametna odluka na koliko dugo si planirao suradnju? Sretno i lijepi slike na kraju svakog mikrociklusa
                    pa za sad smo dogovorili za pola godine...budem vidio kako ce ici...ali za 2 i pola tjedna ovo su ogromin koraci. zao mi je da nisam prije ovako krenuo jer bi usparao i vremena i novaca i zivaca i rezultati bi vec bili tu
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • Re: dominik11 - slike

                      Ovo ce biti zanimljivo za pratiti cisto iz razloga sto imamo efikasnog mentora i clana foruma.

                      Lijepo to izgleda. Samo naprijed i sretno.

                      Comment


                      • Re: dominik11 - slike

                        Originally posted by Argentum View Post
                        Ovo ce biti zanimljivo za pratiti cisto iz razloga sto imamo efikasnog mentora i clana foruma.

                        Lijepo to izgleda. Samo naprijed i sretno.
                        mislim ja se u celeta pouzdam 100% tako da uopce ne preispitivam njegove metode tj....sto mi kaze tako napravim jer vidim da se tu na forumu moze nazalost puno krivo cuti.....ugl svodi se da mozda 5% ljudi zna o cemu prica a ostali malte praznu slamu...mislim budu tu rezultta,ali sporih i malih i naporih i teskis...ugl sretno svakom....ja sam se preporodio...jedem bolje,vise i kvalitetnije i skidam kile...jedva cekam da vidim kako ce izgledat kada cu malo stavljat mase na sebe
                        This is your life and it’s ending one minute at a time

                        Comment


                        • Re: dominik11 - slike




                          And guess what? IT'S STILL MY MUTHAFUCKIN SET!!! Imma get it done! God Bless u CT.
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment


                          • Re: dominik11 - slike

                            mali update....... hvala CeLe

                            CAM01332.jpg

                            jos malo....samo malo discipline i bit ce do ljeta bude kako treba hahahaha
                            This is your life and it’s ending one minute at a time

                            Comment


                            • Re: dominik11 - slike

                              samo jos da napomenem da radim sa njim traje ni mjesec dana...i mislim da su rezultati super.....najvise mi je pomogao oko prehrane i svakom bih savjetovao da uvijek uzme njega...ja osobno jesam i budem dalje jer je ocito zasto.....hvala CeLe jos jednom......
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • Re: dominik11 - slike

                                Odlicno to izgleda Dominik, puno bolje u odnosu na par sedmica. Svaka cast obojici i samo tako nastavite. Ne sumnjam u velike rezultate u skorije vrijeme.

                                Neka je sa srecom.

                                Comment

                                Working...
                                X