Announcement

Collapse
No announcement yet.

dominik11 - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: dominik11 - slike

    Originally posted by Argentum View Post
    Sve bolje i bolje izgleda. Svaka cast na napretku. Jedino treba pritisnuti ramena i malo gornja prsa. Koliko god da radis opet ramena zaostaju. Mozda je do genetike, jer i ja isto kuburim s tim ramenima. Situacija je bolja, ali moze jos bolje. Military press i deri koliko god mozes. Sveta vjezba za ramena.
    ah da......gornji dio prsa me ubija.....tj frustrira....jbg.........valjda bude nesto ispalo i s tim
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • Re: dominik11 - slike

      Jako dobro sve to izgleda, ali slažem se s Argentumom, kako ti izgleda trening prsa i ramena?

      Kakva je situacija s nogama?
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: dominik11 - slike

        Ima li nogu gdje?radis li deadlift?
        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • Re: dominik11 - slike

          Ubaci prsa 2x tjedno.
          Wenn schon, denn schon!

          Comment


          • Re: dominik11 - slike

            Originally posted by dominik11 View Post
            ah da......gornji dio prsa me ubija.....tj frustrira....jbg.........valjda bude nesto ispalo i s tim
            Polako...

            Prvo, uopšte se ne bi složio da ti ramena zaostaju... Imaš izražen trapez, pa zato možda ramena ne dolaze toliko do izražaja....
            Drugo, od davnina je poznato da se gornji deo grudi može napraviti samo uz steroide... Znači depo/metan...

            I naravno, trening grudi počinješ sa kosim benčom...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: dominik11 - slike

              Originally posted by alexxx View Post
              Ima li nogu gdje?radis li deadlift?
              imaju i noge....na drugoj stranici teme su...
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment


              • Re: dominik11 - slike

                Originally posted by Dača View Post
                Polako...

                Prvo, uopšte se ne bi složio da ti ramena zaostaju... Imaš izražen trapez, pa zato možda ramena ne dolaze toliko do izražaja....
                Drugo, od davnina je poznato da se gornji deo grudi može napraviti samo uz steroide... Znači depo/metan...

                I naravno, trening grudi počinješ sa kosim benčom...
                dakle znam koji su mi novi supp-ovi ahhahaha nego sto se ramena i prsa tice imam novi treni9ng koji radim sada tek tjedan dana pa cu vidjet. trener mi je tako odredio i vidi kako izgledam......ali to su nijanse....prvo trebam skinut sve ovo salo....onda tek radit na detaljima.....gornji dio prsa je da manji....makar radim ...ah standardno kao i svi drugi kad radim split trening neki,ali dugo nisam radio takve treninge....sada sam malo ponovo poceo pa cemo vidjet sta ce biti.....sto se ramena tice...ne znam...ok su mi...mozda bi mogla biti veca.....
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • Re: dominik11 - slike

                  Originally posted by alexxx View Post
                  Ima li nogu gdje?radis li deadlift?
                  ah da crni DL....radim,ali male kilaze...muci me lumbalni dio i imam jake bolove kod vecih kilaza DL....vise preferiram rumunjsko onda.......DL je inace vjezba koju najvise mrzim radit bas zbog tih bolova
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • Re: dominik11 - slike

                    radi svetu vjezbu za prsa dips

                    inače sve dobro, malo prsa zaostaju.

                    Comment


                    • Re: dominik11 - slike

                      Originally posted by jozo13 View Post
                      radi svetu vjezbu za prsa dips

                      inače sve dobro, malo prsa zaostaju.
                      :9 u kruznom trening ti ja napravim po 150 dipseva...onako pod koso da pogodim prsa...i cesto na bench ravnom spustam sipku na vrat da opet bolje pogodim gornji dio prsa
                      This is your life and it’s ending one minute at a time

                      Comment


                      • Re: dominik11 - slike

                        probaj dipse sa dodatnom kilazom

                        Comment


                        • Re: dominik11 - slike

                          Originally posted by jozo13 View Post
                          probaj dipse sa dodatnom kilazom
                          pa zavisi mi o broju ponavljanja i o tome koja mi je po redu vjezba....ako radim 10-12 ponavljanja.a prva mi je vjezba onda dodam kile
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment


                          • Re: dominik11 - slike

                            Originally posted by dominik11 View Post
                            i cesto na bench ravnom spustam sipku na vrat da opet bolje pogodim gornji dio prsa
                            Totalno izbaci ravno na neko vrijeme. Dakle, radi samo kosi bench press, kose potiske bucicama i kosa razvlacenja.

                            Been there, done that. Vjeruj mi na rijec.

                            Comment


                            • Re: dominik11 - slike

                              Originally posted by Argentum View Post
                              Totalno izbaci ravno na neko vrijeme. Dakle, radi samo kosi bench press, kose potiske bucicama i kosa razvlacenja.

                              Been there, done that. Vjeruj mi na rijec.
                              ah imam sada program po kojem radim i mislim se toga drzati.....vjerujem onome tko mi ga je radio i budem vidio sa njim kako i sta i da li promjeniti. kazem tek sam tjedan dana na tom programu pa cemo vidjet rezultate.....
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • Re: dominik11 - slike

                                Drzi se ti svoje seme treninga,po kojoj si radio do sada i vjezbe mjenjaj samo preko tog sablona,vidis da ti to odgovara samo napred!!
                                Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                                Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                                Comment

                                Working...
                                X