Announcement

Collapse
No announcement yet.

dominik11 - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: dominik11 - slike

    Originally posted by TajmM View Post
    Upravo to. Upravo zato powerlifteri mogu bit dosta manji od bodibildera a ipak dizat vece tezine.
    nije to toliko presudno


    ako iz racunice oduzmes vecinu hemije(freaky ''tren look'' koji misicni glikogen napuni toliko da tijelo izgleda 3x impresivnije), skroz nizak bf% koji daje iluziju boljeg look-a, poziranje, dobro osvjetljenje i fotošop etc. - tj. poredis pl-era i bb-er u offsezoni sa nekom normalnom slikom bez pumpa, razlika je zanemarljiva, i laickom oku vecinom ce pl-er izgledati veci jer su generalno visociji - bez obzira na tip hipertrofije
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #92
      Re: dominik11 - slike

      hvala triplez na odgovoru...evo i video gdje je detaljno i laički objašnjeno šta se točno tu događa pa ako nekog zanima...https://www.youtube.com/watch?v=_-5g...0&spfreload=10

      Comment


      • #93
        Re: dominik11 - slike

        ZZZ kao i uvijek super upucen i pun znanja,....hvala sto si podjelio sa nama.....uvijek je lijepo nauciti nesto novo.....
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #94
          Re: dominik11 - slike

          jedan znojan pozdrav svim kolegama sa foruma iz teretane.....poslije nocne i 2 sata sna.....dosao u teretanu,a tamo ne zive duse.....raj dakle........

          CAM01160.jpg
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • #95
            Re: dominik11 - slike

            Originally posted by TripleZ View Post
            nije to toliko presudno


            ako iz racunice oduzmes vecinu hemije(freaky ''tren look'' koji misicni glikogen napuni toliko da tijelo izgleda 3x impresivnije), skroz nizak bf% koji daje iluziju boljeg look-a, poziranje, dobro osvjetljenje i fotošop etc. - tj. poredis pl-era i bb-er u offsezoni sa nekom normalnom slikom bez pumpa, razlika je zanemarljiva, i laickom oku vecinom ce pl-er izgledati veci jer su generalno visociji - bez obzira na tip hipertrofije


            Comment


            • #96
              Re: dominik11 - slike

              danas nije bilo treninga tako da je slika bez pumpa......nije kao da ga inace imam.... nesto puno,ali eto...ovo je najbolje sto sam uspi sam uslikati.....zena je sa malim na misi pa eto....dakle....da se vidi biceps od napred....zao mi je,ali bolje ne mogu uslikati....stalno je mutno...... mozda neki savjet i misljenje.....CAM01184.jpg
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment


              • #97
                Re: dominik11 - slike

                Imas na njuskalu ili u nekom electric shopu, stalke za mobitel od 20-50kn ..

                http://www.overstock.com/Electronics...7/product.html
                Originally posted by madmax22
                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                Originally posted by jocker77
                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                Originally posted by Hajduk
                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                Comment


                • #98
                  Re: dominik11 - slike

                  Napredujes covjece,vidi vene na ramenu
                  Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                  Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                  Comment


                  • #99
                    Re: dominik11 - slike

                    Originally posted by alexxx View Post
                    Napredujes covjece,vidi vene na ramenu
                    a da vene posvuda.....hvala na komplimentu....sada skidam taj glupi visak sala...... vene cak i po trbuhu lagano i preponama hahaha...bez zezanja.....ali tako sam uvijek.....a da zena me obicno uslika,ali vec joj je dosta toga hahahaha bas cu pogledati za koji stalak ili nesto .......starh me je i pitati da me slika od kad sam rekao da se ponovo tetoviram hahahha
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • Re: dominik11 - slike

                      evo aktualno leda...uspio zenu nagovorit
                      CAM01201.jpg
                      This is your life and it’s ending one minute at a time

                      Comment


                      • Re: dominik11 - slike

                        Svaka cast. Odlicno to izgleda Dominik, samo jos na ramenima poraditi. Na prvi pogled je sve dobro, ali deltoideusi jasno zaostaju u odnosu na ostatak ruke koji je dobro razvijen.

                        Comment


                        • Re: dominik11 - slike

                          Originally posted by Argentum View Post
                          Svaka cast. Odlicno to izgleda Dominik, samo jos na ramenima poraditi. Na prvi pogled je sve dobro, ali deltoideusi jasno zaostaju u odnosu na ostatak ruke koji je dobro razvijen.
                          a da puno je tu jos posla...nadam se da cu ovu godinu odradit kako treba.......naam se tek da ce se tek iuce godine sve poslozit kako bih zelio......ipak nemam ja puno staza tako da sam relativno happy,ali eto....treba radit jos puno slazem se....
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment


                          • Re: dominik11 - slike

                            Originally posted by dominik11 View Post
                            danas nije bilo treninga tako da je slika bez pumpa......nije kao da ga inace imam.... nesto puno,ali eto...ovo je najbolje sto sam uspi sam uslikati.....zena je sa malim na misi pa eto....dakle....da se vidi biceps od napred....zao mi je,ali bolje ne mogu uslikati....stalno je mutno...... mozda neki savjet i misljenje.....[ATTACH=CONFIG]19428[/ATTACH]
                            Super je ovo stvarno!
                            Samo naprijed,iduca godina je pred nama..
                            I ja ocekujem mnogo bolje rezultate iduce god
                            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                            Comment


                            • Re: dominik11 - slike

                              Originally posted by George St-Pierre View Post
                              Super je ovo stvarno!
                              Samo naprijed,iduca godina je pred nama..
                              I ja ocekujem mnogo bolje rezultate iduce god
                              tako je.....apsolutno.....glavu gore i udri....e sad idem okupat sina i umrijet polako...poslije 12 sati smjene odradio kruzni trening.....50 min 8 vjezbi,15 serija po 10 ponavljanja ..........majko moja....mislim da cu prvo povracati .....bez pauze.....umirem hahhaahahah
                              Last edited by dominik11; 30-03-15, 20:16.
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • Re: dominik11 - slike

                                Originally posted by dominik11 View Post
                                tako je.....apsolutno.....glavu gore i udri....e sad idem okupat sina i umrijet polako...poslije 12 sati smjene odradio kruzni trening.....50 min 8 vjezbi,15 serija po 10 ponavljanja ..........majko moja....mislim da cu prvo povracati .....bez pauze.....umirem hahhaahahah
                                i onda mi netko kaže da ne stigne trenirati a jedina obveza mu je faks,škola ili šta ti ja znam...to su pravi borci koji odrade smjenu od 12 h,odgajaju djecu i još uz to odrade hardcore trening.svaka čast!

                                Comment

                                Working...
                                X