Announcement

Collapse
No announcement yet.

dominik11 - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: dominik11 - slike

    Originally posted by TripleZ View Post
    radi na snazi izgled vec imas
    ah.....maknuo se sa snage...danas je bilo 5 vjezbi (zgibovi,cucanj,dipsevi,mrtvo i trbuh) 10 ponavljanja 15 serija bez pauze...tj pauza je bila za gutnjaj vode i da dodem sa vjezbe na vjezbu......nakon 2 i pola mjeseca dizanja ugl tezina sada sam malo umirao,ali odradio bez stajanja i fusanja...... dosao doma,nahranio malenog,kupao ga i sada ga mama uspavljuje,a ja idem jesti napokon ......tek na jesen planiram radit na snazi ili ako prije dodem da sam happy sa izgledom.... a koji bi bio preporucen trening za snagu....uzmi u obzir da mi je cucanj solidan....sada sam vec zaboravio,ali oko 130 kg 6-8 ponavljanja 5 serija...mislim da je odprilike tako koja kg gore dolje nisam vise ziher...mrtvo dosta lose(imam bolove u lumbalnom dijelu leda zato ne volim klasicno mrtvo...vise rumunjsko)ugl ne mogu puno ....80kg mozda lazem...ne biljezim bas tezine koje mogu dignut.....danas sam cucanj radio sa 70 kg,mrtvo 60kg 5 serija,50kg 3 serije i ostatak 40kg......
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #62
      Re: dominik11 - slike

      super izgledas

      probaj ovakav kruzni trening https://www.youtube.com/watch?v=M8oJIR1-S3Q

      Comment


      • #63
        Re: dominik11 - slike

        Originally posted by jozo13 View Post
        super izgledas

        probaj ovakav kruzni trening https://www.youtube.com/watch?v=M8oJIR1-S3Q
        pa radim kruzne treninge sada..tj ovo sta sam gore napisao i danas ito...samo uski zgib,bench(spustanje na vrat ne na prsa),rumunjsko,prednji cucanj i trbuh.....ista sema......15 krugova,10 ponavljanja bez pauza...koliko je moguce naravno
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #64
          Re: dominik11 - slike

          on radi manje serija,vece kilaze(ja ne mogu toliko) i mislim da ima pauze izmedu serija....ja nemam nista pauza....gotovo nista...trening je oko sat-sat i 10min recimo
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • #65
            Re: dominik11 - slike

            Originally posted by dominik11 View Post
            on radi manje serija,vece kilaze(ja ne mogu toliko) i mislim da ima pauze izmedu serija....ja nemam nista pauza....gotovo nista...trening je oko sat-sat i 10min recimo


            da kuzim nego sam mislio da probas...

            radi pauze naravno

            sviđa mi se takav tip treninga pa cu ja probati ovako:

            pon: 1.clean and jerkx3, zgibovi uski x6 (+15kg), čučnjevi 10-tak pon (tako 5 krugova, 2 min pauze između svakog kruga)

            2.bench,zgibovi,sklekovi,veslanje( isto 5 krugova između krugova 2 min pauze)

            sri: 1. DL, zgibovi, trbuh 5 krugova

            2. military press, uski zgibovi, iskorak 5 krugova

            pet: 1. cucnjevi,bench,dl na ravne noge 5 krugova

            2. dips, zgibovi, trbuh,skokovi na prsa 5 krugova


            jel dobro? da nesto ubacim, izbacim?

            Comment


            • #66
              Re: dominik11 - slike

              Originally posted by jozo13 View Post
              da kuzim nego sam mislio da probas...

              radi pauze naravno

              sviđa mi se takav tip treninga pa cu ja probati ovako:

              pon: 1.clean and jerkx3, zgibovi uski x6 (+15kg), čučnjevi 10-tak pon (tako 5 krugova, 2 min pauze između svakog kruga)

              2.bench,zgibovi,sklekovi,veslanje( isto 5 krugova između krugova 2 min pauze)

              sri: 1. DL, zgibovi, trbuh 5 krugova

              2. military press, uski zgibovi, iskorak 5 krugova

              pet: 1. cucnjevi,bench,dl na ravne noge 5 krugova

              2. dips, zgibovi, trbuh,skokovi na prsa 5 krugova


              jel dobro? da nesto ubacim, izbacim?
              nema kod mene pauze...kalorije se moraju trosit.....preferiram treninge koji su zahtjevi ne samo po kilazam(naravno kilazama za mene) nego i kondicijski.....ne radim bas cardio treninge tipa ciste cardio treninge pa je ovo dobar nacin da poboljsam kondiciju.

              sto se tvoga treninga tice.....uh cini mi se jako naporan.....zanimljiv bi trebao biti....pokrio si mislim sve glavne vjezbe i misicne skupine.....sada sto se rasporeda vjezbi tice budes vidio sta ti kako pase....gledaj mozda da nemas dvije teske jednu za drugom....trbuh bi ubacio poslije svakog kruga,ali nesto lagano da ti i to bude kao mali odmor.....vidim a pon i sri ponavljas zgibove...uske i siroke zar ne??? ok nije ni to lose...ja bih ubacio mozda prednji cucanj lijepo pogodi misic ....dipseve bih radio nagnut napred da pogodis i prsa malo........sve u svemu mislim da je ok....probaj pa vidi kako ce ti tijelo reagirat sto ti pase,a sto ne....reci ja ne bih mogao toliko L.....leda me previse bole tako da preferiram rumunjsko...makar ponekad radim DL,ali kilaze su male....znas kak ti je to 100 zena 200 sisa...svatko ce ti imat svoje misljenje,ali slusaj tijelo i ako vidis da ti je nesto previse stani i promjeni......mislim da je glavno da si pokrio sve vazne osnovne vjezbe i da si posteno odradio cijelo tijelo.....makar probaj jednom kako ja radim..... zanimljivo ce ti biti mislim
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment


              • #67
                Re: dominik11 - slike

                Dominik koliko iznose tvoji one-rep max? Cisto me zanima jer imas odlicnu formu, a posebno zbog toga jer znam ljude koji vjecno rade izolacijske vjezbe dok su na compound vjezbama puno slabiji od mene. Mislio sam da je to mit, a onda sam vidio ljude koji izgledaju tri puta bolje od mene, a nisu u stanju cucnuti 150kg i slicno.

                Comment


                • #68
                  Re: dominik11 - slike

                  Nemoj me pogresno shvatiti, nije ovo nikakva komparacija vec me cisto zanima. Imas odlicnu formu i samo tako nastavi. Upravo me zbog toga zanimaju tvoji liftovi.

                  Ima par pozera na mojoj godini koji izgledaju jako dobro, ali liftovi su im mizerni. Ja koji slabije izgledam od njih i krace treniram imam vise snage. Jedan je izjavio da lipse na cucnju od 100kg, a unatoc tome ima jako dobro razvijene noge u odnosu na moje koje su duplo jace od njegovih. Jeste to primitivna prica, jos su me poceli i ismijavati, ali ponekad ljudima treba na djelu zacepiti usta sto se naravno i desilo.

                  Tako to ide kod ljudi koji sebe nazivaju vjezbacima, a treniraju aktivno po jedan do dva mjeseca uz cetiri mjeseca do pola godine stagniranja. Toliko o tome.
                  Last edited by Argentum; 25-03-15, 19:37.

                  Comment


                  • #69
                    Re: dominik11 - slike

                    A zasto bi liftovi bili bitni? Ljudi koji treniraju prvenstveno za izgled ne mare toliko oko brojki..
                    Originally posted by madmax22
                    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                    Originally posted by jocker77
                    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                    Originally posted by Hajduk
                    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                    Comment


                    • #70
                      Re: dominik11 - slike

                      Originally posted by Argentum View Post
                      Nemoj me pogresno shvatiti, nije ovo nikakva komparacija vec me cisto zanima. Imas odlicnu formu i samo tako nastavi. Upravo me zbog toga zanimaju tvoji liftovi.

                      Ima par pozera na mojoj godini koji izgledaju jako dobro, ali liftovi su im mizerni. Ja koji slabije izgledam od njih i krace treniram imam vise snage. Jedan je izjavio da lipse na cucnju od 100kg, a unatoc tome ima jako dobro razvijene noge u odnosu na moje koje su duplo jace od njegovih. Jeste to primitivna prica, jos su me poceli i ismijavati, ali ponekad ljudima treba na djelu zacepiti usta sto se naravno i desilo.

                      Tako to ide kod ljudi koji sebe nazivaju vjezbacima, a treniraju aktivno po jedan do dva mjeseca uz cetiri mjeseca do pola godine stagniranja. Toliko o tome.


                      pa jel bi ti rađe 100kg na cucnju uz na oko bolje noge ili 150 a da ne lice na nista?

                      PS. meni je vise heavy cucanj 100kg 20 ponavljanja, nego 130kg 3x3 i sl.

                      Comment


                      • #71
                        Re: dominik11 - slike

                        Originally posted by Argentum View Post
                        Dominik koliko iznose tvoji one-rep max? Cisto me zanima jer imas odlicnu formu, a posebno zbog toga jer znam ljude koji vjecno rade izolacijske vjezbe dok su na compound vjezbama puno slabiji od mene. Mislio sam da je to mit, a onda sam vidio ljude koji izgledaju tri puta bolje od mene, a nisu u stanju cucnuti 150kg i slicno.
                        Genetika, bajo moj.

                        Originally posted by neuk View Post
                        A zasto bi liftovi bili bitni? Ljudi koji treniraju prvenstveno za izgled ne mare toliko oko brojki..
                        Kako ne bi bili bitni? Kako možeš očekivati bilo kakav napredak ako ti godinu dana bench stoji na 100kg.

                        Isto tako hoće li ti mišići biti veći ako radiš 100x5 ili 150x5?

                        Comment


                        • #72
                          Re: dominik11 - slike

                          hmm sorry nisam stigao prije odgovoriti.....pa 1RM nikad nisam radio tj. za prsa jesam kada sam radio piramidalno krenuo sa 40 kg pa isao za 10kg gore sve dok nisam mogao dignut samo jednom....onda je mislim bilo oko120kg,ali mozda je bilo i 110kg nisam ziher....cucanj mislim da je bilo 130kg oko 8 ponavljanja nekoliko 5 serija...ne znam koliko bih mogao 1RM dignuti...nikad nisam ni pokusavao......treninzi su mi uvijek na max koliko mogu dignuti za oblik treninga koji radim....nije da se stedim,ali uvijek pazim na formu i to mi je vaznije od kilaze.....mozda bih na lat masini recimo mogao dignut ca. 20-30kg vise da se povucem unazad i da ne kontroliram negativan dio ponavljanja,ali uvijek pazim da pravilno radim i da mi rade misici koji trebaju i uvijek pazim na negativan dio ponavljanja.....vjerovatno zato i ne mogu dizat puno....npr. cucanj uvijek idem u puni tj do kraja ...mozda bih mogao i 30-40-50kg vise da se ne spustam do kraja,ali ne vidim smisao u tome
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment


                          • #73
                            Re: dominik11 - slike

                            @ crazy
                            Bench mrtvo i cucanj nisu jedine vjezbe. Koncentrirati se na njih ako je primaran izgled je glupost. U kontekstu ovoga sto je argentum rekao, ne vidim poveznicu izmedju dizati velike kilaze = dobar izgled. U tome se slazem s jozom

                            Sto se tice tvojeg drugog dijela recenice/pitanja.. hoces li imati vise koristi od 100x5 ako radis na nacin konstantne tenzije na misic ili ako se izvodi bez nje? Malo je usporeba 100x5 i 150x5 nerealna, zato bi bilo rauzmljivije da si stavio primjer 120x8-12 ili 150x5.
                            Originally posted by madmax22
                            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                            Originally posted by jocker77
                            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                            Originally posted by Hajduk
                            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                            Comment


                            • #74
                              Re: dominik11 - slike

                              Originally posted by neuk View Post
                              A zasto bi liftovi bili bitni? Ljudi koji treniraju prvenstveno za izgled ne mare toliko oko brojki..
                              da neuk je tu u pravu za mene....ja ne treniram za snagu...nikada nisam i nisam ziher da i budem,ali mislim da nije lose kada napravim 150 cucnjeva u jednom treningu sa 70kg.....i to inace je bilo malo easy....mogao sam vise,ali trener mi je rekao da ne forsiram sada toliko kilazu jer sam nakon 2 i pola mjeseca sto sam radio samo sa tezinama se vratio ovom tipu treninga pa nemam bas kondicije jer ponavljam radim ovaj kruzni trening sada bez gotovo pauze sat vremena.....iduci trening ce mozda biti 80 ili 90 kg cucanj 15 serija 10 ponavljanja...ovisi kako cu se osjecati i u koje vrijeme dana ce mi biti trening....ovisi mi o poslu i klincu tako da nije uvijek isto.....npr kada izadem iz 12 sati smjene pa idem u gym.....
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • #75
                                Re: dominik11 - slike

                                Zahvaljujem na odgovorima.

                                Upravo ja o tome i govorim momci. Nemam nista vise za dodati osim da ste potvrdili moje misljenje, ali ocigledno ima ljudi u mojoj okolini koji nemaju pojma sta pricaju i jos pri tome na osnovu svog neznanja sude druge. Vecina njih nema pojma ni kako se zove varijacija vjezbe koju izvode, a da ne kazem da su ljudi na clenbuterolu zeleci biti fit kroz tri mjeseca za apsolventsko putovanje bez obzira na to sto se na pauzama jede junk i sto niko ne sastavlja dva mjeseca treninga bez pauze.

                                @ Jozo

                                Ja inace radim 20 rep squat (upravo me popusta upala od subote, znaci puna cetiri dana). Nikada nisam dobio upalu od nekoliko ponavljanja teskog cucnja ili deadlifta, vec iskljucivo radeci veci broj ponavljanja s osrednjim kilazama i to uz kratki odmor. Neki ljudi kazu da nemaju tu kondiciju da tako rade, dok postoji grupa koja trenira po tom principu. Uglavnom zadovoljan sam jer sam funkcionalan i na volumenu, a sada i na intenzitetu. Gledat cu da optimizujem volumen s kilazama jer mi to najvise odgovara.

                                Hvala na odgovoru Dominik. Odlicno to izgleda i ima dosta progresa u odnosu na prijasnje slike. Samo naprijed.

                                Comment

                                Working...
                                X