Announcement

Collapse
No announcement yet.

dominik11 - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: dominik11 - slike

    Originally posted by Argentum View Post
    Odlicno to izgleda Dominik, puno bolje u odnosu na par sedmica. Svaka cast obojici i samo tako nastavite. Ne sumnjam u velike rezultate u skorije vrijeme.

    Neka je sa srecom.
    pa da...hvala...vidi se napredak....mislim lose je svijetlo i lose slikano i tako....ali inace i bolje izgleda..... mogu samo reci da je kljuc svega bila pravilnija prehrana. oblik treninga nije nesto sto nisam radio vec....mozda malo drugacije u nekim aspektima od prije,ali i dalje mislim da je tajming i nacin prehrane kljuc.....CeLe mi je stvarno otvorio oci....kvalitetnije jedem,jeftninije,bolje i nisam gladan(uglavnom hahahaha) iskren da budem ne znam na temelju cega mi je radio prehranu i iskreno me ne zanima...vazni su mi rezultati i oni su tu i kazem....jos nije prosao ni mjesec......tako da vidjet cemo sto nosi iducih 6mj tko god da je u nedoumici sta i kako jesti isplati se uzeti nekoga kao cele jer ces ustedit na novcima i biti od prvog dana na pravom putu....100% garantiram
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • Re: dominik11 - slike

      A jesi me nahvalio... Hvala Dominik! =)

      Meni je uvijek cast i izrazito zadovoljstvo radit sa poslusnim, discipliniranim i naposlijetku potpuno predanim klijentima poput tebe.

      Ja uopce ne sumnjam u NAS daljnji progress, te formu zivota u narednim mjesecima.

      Daj boze zdravlja i da nas neka visa sila ne sprijeci u tome, sve ostalo je u nasim rukama !

      I dalje sam tu, za sve one predane i sa povjerenjem...
      Ne volim previse da pricam, tip sam koji prepusti da djela govore svoje.

      HVALA
      Online Transformacijski Specijalist:
      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
      ->
      http://www.fgfitness.uk
      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

      Comment


      • Re: dominik11 - slike

        Originally posted by CeLe111 View Post
        A jesi me nahvalio... Hvala Dominik! =)

        Meni je uvijek cast i izrazito zadovoljstvo radit sa poslusnim, discipliniranim i naposlijetku potpuno predanim klijentima poput tebe.

        Ja uopce ne sumnjam u NAS daljnji progress, te formu zivota u narednim mjesecima.

        Daj boze zdravlja i da nas neka visa sila ne sprijeci u tome, sve ostalo je u nasim rukama !

        I dalje sam tu, za sve one predane i sa povjerenjem...
        Ne volim previse da pricam, tip sam koji prepusti da djela govore svoje.

        HVALA
        i sve je u glavi.....pa ne pricam bez veze....kazem samo kako je i istinu....hvala tebi i dalje na svemu
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • Re: dominik11 - slike

          CAM01502.jpg IMG_20150705_110109.jpg untitcgmled.jpg CAM01501.jpg ovo e najbolje sto sam uspio.....daleko od kuda sam trebao biti. kg su oko 84......sada vrijeme da stavim malo mesa na sebe p cu vidjet pred kraj proljeca kako ce stvari izgledati. nazalost previe sala je ostalo.....ovo,ono opravdanje,ali ostalo je previse sala i za to sam sam kriv....
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • Re: dominik11 - slike

            Dobro je ovo drug,samo naprijed.'ono sto si grijesio ove godine neces sledece'
            Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

            Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

            Comment


            • Re: dominik11 - slike

              Odlicno je to Dominik. Estetika je na zavidnom nivou, ramena puno bolja nego prije. Odrzavaj postojeci bodyfat, napreduj na liftovima da bi dosao do idealnog stanja za svoju visinu i to je to, osim ako nemas neke ambicije za nesto vise. Meni ovo izgleda vrlo pristojno, te i sam tezim ovome.

              Svaka cast na napretku.

              Comment


              • Re: dominik11 - slike

                Originally posted by Argentum View Post
                Odlicno je to Dominik. Estetika je na zavidnom nivou, ramena puno bolja nego prije. Odrzavaj postojeci bodyfat, napreduj na liftovima da bi dosao do idealnog stanja za svoju visinu i to je to, osim ako nemas neke ambicije za nesto vise. Meni ovo izgleda vrlo pristojno, te i sam tezim ovome.

                Svaka cast na napretku.
                pa hvala puno...inace nisam bas happy...trebalo je biti bolje...dosta bolje,ali kazem sam sam si kriv....sada trenutno sam malo na masi....budem malo mesa stvaio na sebe liftovi me ne zanimaju trenutno ...tj koliko mogu dignuti osim cucnja tu su mi radne serije negdje oko 120 130 kg do 10 ponavljanja i to jednio sto volim da mogu dignuti sto vise.... trenutno ovog cas sve bolje izgleda...j misicna masas,ali skupilo se pomalo i sala....budemo vidjeli kako ce biti na proljece kad zavrsi defka. sto se tice izgleda koji zelim je eto aj...samo malko manji bf i jedno nekiliko kg vise i onda sam happy....ali vrijeme i moja disciplina ce pokazati................
                sve pohvale i zahvale celetu koji me je vodio kroz sve ovo....da nije bilo njega tko zna kako bih izgledao....da je bilo po njegovom kako mi je govoriio bio bi bolji,ali eto ....ponekad je tesko.....nazalost suradnju iz privatnih razloga trenutno ne mogu nastavit,ali nadam se da uskoro budem mogao...... a za svakoga tko se trezi i ne zna kako i sta....moj izbor je bio cele i svaki put ce biti on....sve apsolutno pohvale na njega
                Last edited by dominik11; 07-11-15, 01:28.
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment

                Working...
                X