Announcement

Collapse
No announcement yet.

dominik11 - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: dominik11 - slike

    Originally posted by Sky View Post
    i onda mi netko kaže da ne stigne trenirati a jedina obveza mu je faks,škola ili šta ti ja znam...to su pravi borci koji odrade smjenu od 12 h,odgajaju djecu i još uz to odrade hardcore trening.svaka čast!
    hahhhaaa...hvala puno....a jbg....svako tko nesto stvarno zeli bude nasao nacina evo izasao iz kade i okupao maloga....sada ide uspavljivanje....na svu srecu danas je mali decko umoran dosta....bio vani puno tako da ce brzo zaspati sve se samo svodi na to koliko ti je stalo do necega ......
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • Re: dominik11 - slike

      Originally posted by dominik11 View Post
      hahhhaaa...hvala puno....a jbg....svako tko nesto stvarno zeli bude nasao nacina evo izasao iz kade i okupao maloga....sada ide uspavljivanje....na svu srecu danas je mali decko umoran dosta....bio vani puno tako da ce brzo zaspati sve se samo svodi na to koliko ti je stalo do necega ......
      upravo tako.pobjednici traže način a gubitnici izgovor

      Comment


      • Re: dominik11 - slike

        Originally posted by Sky View Post
        upravo tako.pobjednici traže način a gubitnici izgovor
        e da....bas tako.....eto zato nemoj odustati do cega ti je stalo
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • Re: dominik11 - slike

          Originally posted by dominik11 View Post
          danas nije bilo treninga tako da je slika bez pumpa......nije kao da ga inace imam.... nesto puno,ali eto...ovo je najbolje sto sam uspi sam uslikati.....zena je sa malim na misi pa eto....dakle....da se vidi biceps od napred....zao mi je,ali bolje ne mogu uslikati....stalno je mutno...... mozda neki savjet i misljenje.....[ATTACH=CONFIG]19428[/ATTACH]
          Dobra definicija ruke i punoća mišića. Samo hardcore.

          Comment


          • Re: dominik11 - slike

            Originally posted by Krešimir View Post
            Dobra definicija ruke i punoća mišića. Samo hardcore.
            ah hvala.....a gle ja to gledam da sam sada tek na pocetku....kada sam skinuo koliko toliko sala i kad mogu krenut sa ajmo reci "drugom fazom" mislim izgradnjom misica i brigom kako to izgleda.....puno vremena sam potrosio na kazem skidanje sala.....sada se vise mogu posvetiti ovome.....ali nije samo cilj na prvom mjestu nego i cijelo ovo putovanje mi daje puno uzitka...kad vidis pomake i promjene na pozitivno samo te motivira da krenes dalje....ali mislim da je disciplina najvaznija ugl za sada sam happy i nadam se da ce ici na bolje.....cuj nemoj zaborvit na dogovor za godinu dana hahahahha
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment


            • Re: dominik11 - slike

              Vidis Dominik, to ne valja sto radis. Sto je najgore to i ja isto radim. Maksimalno se trosim na sve strane, a premalo spavam. Tezis da sve odradis kako treba, a u svemu tome tebe nigdje nema. Navikao sam da zivim po tom principu jer drugacije ne mogu biti zadovoljan, vjerujem da je ista stvar i kod tebe. Medjutim, samo je pitanje dokle tako. Motivacija jeste snaznija od tijela sve do jednog trenutka.

              Kako god, svaka cast. Razumijem te.

              Comment


              • Re: dominik11 - slike

                Originally posted by Argentum View Post
                Vidis Dominik, to ne valja sto radis. Sto je najgore to i ja isto radim. Maksimalno se trosim na sve strane, a premalo spavam. Tezis da sve odradis kako treba, a u svemu tome tebe nigdje nema. Navikao sam da zivim po tom principu jer drugacije ne mogu biti zadovoljan, vjerujem da je ista stvar i kod tebe. Medjutim, samo je pitanje dokle tako. Motivacija jeste snaznija od tijela sve do jednog trenutka.

                Kako god, svaka cast. Razumijem te.
                pa covjek treba staviti prioritete....tako je u zivotu. ja sam u prvom redu obiteljski covjek....ne izlazim u grad,po kava i sl...imam obitelj o kojoj se brine,sina s kojim provodim vrijeme i tako i mislim da kvalitetno provodim vrijeme i zadovoljan sam i sretan jer da nisam tesko da bih mogao nesto postic da nisam zadovoljan sa sobom......i mislim da da je disciplna vaznija od motivacije jer tesko je biti motiviran za bilo sta kada si umoran,strgan, nemas volje i tako....ali ako imas disciplinu onda ces to sve napravit bez obzira. tako da smatram da je displina najvaznija......i da ...hvala na komplimentu i tebi zelim sve naj...da imas uspijeha u sve sta radis
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • Re: dominik11 - slike

                  Motivacija i disciplina. Cjelina.

                  Nema na cemu, hvala tebi na lijepim zeljama.

                  Comment


                  • Re: dominik11 - slike

                    evo mali update leda samo sada.....ide na bolje ili stagnira ili na gore ?????? kritike,savjeti????


                    CAM01272.jpg
                    CAM01276.jpg
                    Attached Files
                    Last edited by dominik11; 26-04-15, 22:22.
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • Re: dominik11 - slike

                      Odličan......
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • Re: dominik11 - slike

                        Originally posted by Dača View Post
                        Odličan......
                        napredujem ????
                        ajde malo i prsa...napeti su samo misici trbuha ....nista vise ...sve opusteno.....

                        CAM01264.jpg

                        tu je jos hrpa posla....skinut sve to....ali trudim se....do kraja 6mj ce biti dobro nadam se
                        This is your life and it’s ending one minute at a time

                        Comment


                        • Re: dominik11 - slike

                          Nece zeni biti lako na moru
                          Originally posted by madmax22
                          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                          Originally posted by jocker77
                          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                          Originally posted by Hajduk
                          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                          Comment


                          • Re: dominik11 - slike

                            Perfektno koja ti je trenutna kilaza na ovim slikama...Mada nije tolko ni bitno odlicnot ti stoi.....zanimalo bi me...

                            Comment


                            • Re: dominik11 - slike

                              vec je sad ljubomorna hahaha....kg je 88 trenutno na slikama....od danas su,ali jos imam cajta do karaja 6mj...do onda planiram rijesit tijelo do kraja......a onda odrzavanje preko ljeta....a onda cemo vidjet sta dalje
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • Re: dominik11 - slike

                                Sve bolje i bolje izgleda. Svaka cast na napretku. Jedino treba pritisnuti ramena i malo gornja prsa. Koliko god da radis opet ramena zaostaju. Mozda je do genetike, jer i ja isto kuburim s tim ramenima. Situacija je bolja, ali moze jos bolje. Military press i deri koliko god mozes. Sveta vjezba za ramena.

                                Comment

                                Working...
                                X