Announcement

Collapse
No announcement yet.

dominik11 - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: dominik11 - slike

    Originally posted by Argentum View Post
    Najefikasnije rjesenje za sve one kojima gornja prsa zaostaju je da potpuno izbace ravno, te da rade samo koso (sve dok ne vide rezultate). Dakle, kosi bench, kosi potisci i kosa letenja. Takodjer bih ti savjetovao da kada radis sklekove radis samo kosi sklek (s nogama na uzvisenju i na sakama, ne dlanovima jer mozes dublje propadati i bolje pogoditi prsa). I naravno, imati sto veci TUT, sto podrazumijeva da ne zakljucavas laktove kod izvodjenja skleka. Sporiji i odmjereniji negativni pokret, eksplozivni pozitivni.

    Za fina okrugla ramena derati sto tezi military press, a obzirom da je to compound vjezba fino mozes pogoditi i gornja prsa. Govorim iz iskustva.
    ovdje ima dosta sjene i ne vidi se trbuh,ali mozda bolje prsa i prednje rameCAM00983.jpg
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #17
      Re: dominik11 - slike

      Super izgledas,a i svida mi se sto mjenjas trening svako malo...
      Po tome bih rekao ne da samo izgledas snazno,nego da si i funkcionalan

      Nego ako te smijem pitat,odakle odjednom te sve tetovaze?
      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

      Comment


      • #18
        Re: dominik11 - slike

        Originally posted by Argentum View Post
        Za fina okrugla ramena derati sto tezi military press, a obzirom da je to compound vjezba fino mozes pogoditi i gornja prsa. Govorim iz iskustva.
        Kod nekih ozbiljnih vjezbaca se oko ovoga vode zestoke rasprave. Jedan dio tvrdi da za bolji estetski dozivljaj ramena treba forsirati zadnje rame jer ono "poteze" rame unazad i tako se stvara privid zaokruzenosti, popularno znano kao 3D kugla, dok drugi tvrde da se do toga dolazi sto tezim potiscima.

        Osobno smatram da je opcija 50:50. Jedno vrijeme sam testirao obje teorije na nacin da sam izabacio potiske i radi tonu serija zadnje ramena i obrnuto bez zadnjeg ramena s puno potisaka. Dosao sam do zakljucka da jedno drugim savrseno nadopunjuju i izbacivanje jednog bi definitivno dovelo do deficita.
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #19
          Re: dominik11 - slike

          Originally posted by George St-Pierre View Post
          Super izgledas,a i svida mi se sto mjenjas trening svako malo...
          Po tome bih rekao ne da samo izgledas snazno,nego da si i funkcionalan

          Nego ako te smijem pitat,odakle odjednom te sve tetovaze?
          a hvala puno....a i puno je zanimljivije mjenjat....uvijek nesto novo radis,drugacije pogodis misic...dosta je treninga kako bih rekao na "brzinu" tj gdje nema odmora nego se stalno radi uz mali predah recimo od par sekundi tako da je dobro kondicijski.... pa tetovaze nisu odjednom.....od 18god sam krenuo....imam ih samo 4.....ramena,prsa i leda
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • #20
            Re: dominik11 - slike

            Originally posted by dominik11 View Post
            ovdje ima dosta sjene i ne vidi se trbuh,ali mozda bolje prsa i prednje rame
            Vidi se nesto bolje, no i dalje ostajem pri tome da bi trebalo pojacati gornja prsa i ramena. Ne bih zelio da se pravim pametan, ali ono sto moje oko uocava je to da su tvoje ruke dosta jace od ramena pa bi tu trebalo napraviti kompromis da ne dolazi do disproporcija. Ostalo je vrlo lijepo. Vaskularniji si od mog spolnog uda.

            Originally posted by neuk View Post
            Kod nekih ozbiljnih vjezbaca se oko ovoga vode zestoke rasprave. Jedan dio tvrdi da za bolji estetski dozivljaj ramena treba forsirati zadnje rame jer ono "poteze" rame unazad i tako se stvara privid zaokruzenosti, popularno znano kao 3D kugla, dok drugi tvrde da se do toga dolazi sto tezim potiscima.

            Osobno smatram da je opcija 50:50. Jedno vrijeme sam testirao obje teorije na nacin da sam izabacio potiske i radi tonu serija zadnje ramena i obrnuto bez zadnjeg ramena s puno potisaka. Dosao sam do zakljucka da jedno drugim savrseno nadopunjuju i izbacivanje jednog bi definitivno dovelo do deficita.
            Apsolutno dijelim misljenje sa tobom.

            Sto se tice mog treninga ramena, malo sam ga izmijenio, tako da imam i volumen i intenzitet. Radim sa sto vecim opterecenjima. Napravio sam izmjene u odnosu na prosli trening jer sam odlucio poslusati vase savjete, ali i dalje ostajem pri treniranju jedne misicne skupine po danu. Rezultati su vidni.

            1. Military Press 4x6
            2. Back Press 4x6
            3. Upright Rows 3x8
            4. Shoulder Press 3x8
            5. Barbell Front Raises 3x8
            6. Lateral Raises 3x10
            7. Rear Lateral Raises 3x10

            Sada se pitam da li je suvisan ovaj shoulder press bucicama? Radio sam jos dvije vrste potiska, ali sam oba izbacio i pojacao tezine na trenutnim.
            Last edited by Argentum; 19-02-15, 21:08.

            Comment


            • #21
              Re: dominik11 - slike

              sve treba raditi sa' što većim kilažama' ,ali nikad riskirati ozljedu kičme ,koljena i bilo čega . .nema mišića od malih kilaža,bolje gejnove dobiješ sa trčanjem i skakanjem u odbojci ,košarci ,nogometu itd ,nego u teretani kad se radi sa malim kilažama i dugi treninzi ,od toga nema estetike niti snage. .ja dođem u teretanu kad se potpuno oporavim ,to je princip da se ne smiješ pretrenirati ,poznati bilderi iz doba Reveesa su ga izmislili ;trenira se minimalno ,tek toliko da se dobije snaga,ali u treningu moraju biti velike težine i intenzitet i onda oporavak ,nema drugog načina za rast i kvalitetu ,teretana nije zafrkancija,pretjerivanje vodi u dobivanje sala i gubljenje mišića i ozljede jako zafrkane

              Comment


              • #22
                Re: dominik11 - slike

                Originally posted by Nainus View Post
                sve treba raditi sa' što većim kilažama' ,ali nikad riskirati ozljedu kičme ,koljena i bilo čega . .nema mišića od malih kilaža,bolje gejnove dobiješ sa trčanjem i skakanjem u odbojci ,košarci ,nogometu itd ,nego u teretani kad se radi sa malim kilažama i dugi treninzi ,od toga nema estetike niti snage. .ja dođem u teretanu kad se potpuno oporavim ,to je princip da se ne smiješ pretrenirati ,poznati bilderi iz doba Reveesa su ga izmislili ;trenira se minimalno ,tek toliko da se dobije snaga,ali u treningu moraju biti velike težine i intenzitet i onda oporavak ,nema drugog načina za rast i kvalitetu ,teretana nije zafrkancija,pretjerivanje vodi u dobivanje sala i gubljenje mišića i ozljede jako zafrkane
                nisam bas shvatio na sta tocno mislis ovdje.....mislim da li se tu nesto odnosi na mene????
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • #23
                  Re: dominik11 - slike

                  Originally posted by dominik11 View Post
                  .....i samo da se nadovezem na nesto sto je meni osobno vazno....ne razgovaram s nikim u gym...pozdravim koga znam i to je recimo to........
                  Pa kad si asocijalan lik....

                  Umesto da ko čovek, prozboriš koju sa ljudima... Reč o ovom, reč o onom i trenig prođe za čas...
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • #24
                    Re: dominik11 - slike

                    Originally posted by Dača View Post
                    Pa kad si asocijalan lik....

                    Umesto da ko čovek, prozboriš koju sa ljudima... Reč o ovom, reč o onom i trenig prođe za čas...
                    hahhahahaha da i ja isto.....si vidio.......sta ti velis daca....sam uspio napravit sta????
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • #25
                      Re: dominik11 - slike

                      Daca se opasno igra s nasim emocijama. I to u svim mogucim temama. Zato ljudi imaju fobiju od vlastitih slika i osjecaja. Daca vreba na svakom koraku foruma, a tek mogu zamisliti kako to radi u teretani. Kladim se da ljudi pripreme sipku za deadlift i kada dodju vide da fali 100kg. Pitam se gdje li su ti tegovi. Mozda kod socijalnog Dace.

                      Comment


                      • #26
                        Re: dominik11 - slike

                        Originally posted by dominik11 View Post
                        hahhahahaha da i ja isto.....si vidio.......sta ti velis daca....sam uspio napravit sta????
                        Nisam ni hteo da komentarišem, zato što nema potrebe. Znaš i sam da si napravio odličan posao...

                        Sad samo održavaj tu formu i to je to....
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • #27
                          Re: dominik11 - slike

                          Bome ovo je odlicno
                          Al ja bi ubacio neki tatto u "lower back" dio da se to upotpuni
                          Your future is created
                          by what you do today,
                          not tomorrow.

                          Comment


                          • #28
                            Re: dominik11 - slike

                            @daca hvala,ali od tebe mi je drago cuti ...
                            @vucko....bez brige ...u pripremi su
                            This is your life and it’s ending one minute at a time

                            Comment


                            • #29
                              Re: dominik11 - slike

                              Originally posted by George St-Pierre View Post
                              Po tome bih rekao ne da samo izgledas snazno,nego da si i funkcionalan
                              dobro uoćeno, slobodan sam ponuditi objašnjenje dominikove dobre transformacije.

                              znači u startu se radi o prirodno snažnom i mišićavom tijelu, reklo bi se mezomorfu.

                              to se može zaključiti po tome što niti sa 108 kg ne izgleda loše kao što bi inače osoba te visine izgledala.
                              znači 108kg i nekih 25% BFa

                              Jako dobro Dominik, šteta bi bila da nisi iskoristio takav genetski potencijal!
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • #30
                                Re: dominik11 - slike

                                Ja ne kuzim te klasifikacije metabolizma i grade,mezomorf sa preko 20 % bodyfata se krši sa svakim opisom mezomorfa
                                http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                                BB AND THIS !

                                Comment

                                Working...
                                X