Announcement

Collapse
No announcement yet.

dominik11 - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: dominik11 - slike

    Sta trener kaze? Ili je on zaduzen samo za trening? Ja bih defku ako nisi mogao doci na vecu kilazu od ove onda nema smisla forsirati
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #47
      Re: dominik11 - slike

      Originally posted by neuk View Post
      Sta trener kaze? Ili je on zaduzen samo za trening? Ja bih defku ako nisi mogao doci na vecu kilazu od ove onda nema smisla forsirati
      pa ugl za treninga,ali savjetuje i za klopu.....pa planirao sam do kraja 3mj ,ali nisam siguran da cu uspijet digunt jos gore,a ne bih volio se zamastit jos vise......a treneer veli da jos trpam u sebe koliko ide.....tj da dignem kile koliko mogu...kad stanem da onda krenem skidat..........
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment


      • #48
        Re: dominik11 - slike

        Originally posted by dominik11 View Post
        evo jutros....gotovo 92kg....tocnije 91,7kg to je najvise sto sam uspio do sada....imam osjecaj da sam dobio jos sala malo....ne znam da li da stanem sada sa UH i idem na rezanje i sacekam do jeseni da krenem malo masu radit.......moze neki savjet???[ATTACH=CONFIG]19384[/ATTACH]
        Odličan!

        ja ti ne bih savetovao nikakvu defku, sem kao ne misliš na neko "bikini" takmičenje...

        Radi to što si radio i do sada.... Ništa ne menjaj, samo nastavi tako....

        Što bi reko Čola u reklami za Pils pivo "odlično.... Ništa je tu ne bi dir'o...."
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #49
          Re: dominik11 - slike

          Super to izgleda, skoro smo iste visine a 20 kg si teži i to bez masti, svaka čast.

          Comment


          • #50
            Re: dominik11 - slike

            Originally posted by Dača View Post
            Odličan!

            ja ti ne bih savetovao nikakvu defku, sem kao ne misliš na neko "bikini" takmičenje...

            Radi to što si radio i do sada.... Ništa ne menjaj, samo nastavi tako....

            Što bi reko Čola u reklami za Pils pivo "odlično.... Ništa je tu ne bi dir'o...."
            nije bikini nego "tanga" natjecanje hahahah.....malo volio bih skinut malo te masti......ma to ide easy...mjesec dana i 3-4 kg dolje i gotovo..... hvala puno na komplimentu ja bih ipak da to netko malo dira npr netko zenskog spola hahahah
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment


            • #51
              Re: dominik11 - slike

              Originally posted by Krešimir View Post
              Super to izgleda, skoro smo iste visine a 20 kg si teži i to bez masti, svaka čast.
              uh daleko od toga da nema masti .... uh i previse ima......ali bude to vec-.......vidis cudno mi za tebe...djelujes kao a imas vise kila....mozda zavisi i od nogu...nisam ih nikada slikao....moram zenu zamolit da uslika pa stavim
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment


              • #52
                Re: dominik11 - slike

                Lijepo to izgleda Dominik. Vrlo lijepo. Zasto ne pokusas s volumenom? Radi sto vecim tezinama s tim da imas dovoljno prostora da odradis vise vjezbi s vise ponavljanja i vise serija, a manje odmora medju serijama (minut odmora izmedju serija i tri minute medju vjezbama). Recimo da je to intenzivan trening od jedan sat i petnaest minuta. Garantujem da ces na taj nacin izgubiti salo, a sada je drugo pitanje da li ces to moci podnositi.

                Napredovat ces tako. Mene su ogovarali zbog velikog volumena, a jucer u teretani sam dobio pohvale od istih ljudi po pitanju kondicije, a i snage (jucer sam odradio i ledja ujutro i noge navecer). Lako je preci na intenzitet nakon volumena. Brzo ces poraditi na snazi. Funkcionalnost je najbitnija, a ne kao velika vecina koja dize urnebesne kilaze, a ne moze istrcati 4km u komadu.

                Razmisli i o toj opciji. Na taj nacin mozes dosta vise jesti bez straha da ces se umastiti niti da ces ostati uskracen za misice.

                Comment


                • #53
                  Re: dominik11 - slike

                  Originally posted by dominik11 View Post
                  uh daleko od toga da nema masti .... uh i previse ima......ali bude to vec-.......vidis cudno mi za tebe...djelujes kao a imas vise kila....mozda zavisi i od nogu...nisam ih nikada slikao....moram zenu zamolit da uslika pa stavim
                  Da sam ja tako izdefiniran meni bi to bilo dovoljno

                  Comment


                  • #54
                    Re: dominik11 - slike

                    Originally posted by Argentum View Post
                    Lijepo to izgleda Dominik. Vrlo lijepo. Zasto ne pokusas s volumenom? Radi sto vecim tezinama s tim da imas dovoljno prostora da odradis vise vjezbi s vise ponavljanja i vise serija, a manje odmora medju serijama (minut odmora izmedju serija i tri minute medju vjezbama). Recimo da je to intenzivan trening od jedan sat i petnaest minuta. Garantujem da ces na taj nacin izgubiti salo, a sada je drugo pitanje da li ces to moci podnositi.

                    Napredovat ces tako. Mene su ogovarali zbog velikog volumena, a jucer u teretani sam dobio pohvale od istih ljudi po pitanju kondicije, a i snage (jucer sam odradio i ledja ujutro i noge navecer). Lako je preci na intenzitet nakon volumena. Brzo ces poraditi na snazi. Funkcionalnost je najbitnija, a ne kao velika vecina koja dize urnebesne kilaze, a ne moze istrcati 4km u komadu.

                    Razmisli i o toj opciji. Na taj nacin mozes dosta vise jesti bez straha da ces se umastiti niti da ces ostati uskracen za misice.
                    pa trenutno radim 15 serija po 10 ponavljanja za svaku misicnu skupinu po jednu vjezbu...danas je bilo potisak iza glave za ramena....izmedu serija sam radio zgibove.......mjenjam ja dosta treninge kao sto sam rekao....od volumena do intenziteta,cesto radim na vrijeme trening,pa male tezine,puno ponavljanja i malo odmora......puno razlicitih kombinacija....jako rijetko uopce je da radim velike tezine kao sto je sada i to samo jer zelim nabit malo mase.....mozda veceras ulovim malo vrenema pa napisem kakve sve trening radim...mozda nade netko sta mu pase........ uglavno vrtim5-8 vrsti treninga koje mjenjam svaka 2-3 tjedna.....ovisno kako mi trener kaze
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • #55
                      Re: dominik11 - slike

                      Originally posted by Krešimir View Post
                      Da sam ja tako izdefiniran meni bi to bilo dovoljno
                      pa koliko vidim po tvojim slikama .....ne izgledas uopce lose ...zapravo daleko od toga.....super si
                      This is your life and it’s ending one minute at a time

                      Comment


                      • #56
                        Re: dominik11 - slike

                        Originally posted by dominik11 View Post
                        pa koliko vidim po tvojim slikama .....ne izgledas uopce lose ...zapravo daleko od toga.....super si
                        Zadovoljan sam ja, ali može i treba bolje

                        Comment


                        • #57
                          Re: dominik11 - slike

                          Originally posted by Krešimir View Post
                          Zadovoljan sam ja, ali može i treba bolje
                          hahahah...uvijek moze bolje.....ako budes zadovoljan sa oni sto si postigao nikad neces napredovat...bar ja tako to vidim
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment


                          • #58
                            Re: dominik11 - slike

                            Evo da napisem koje treninge radim. Nisu bas onakvi kakvi se cesto rade i spadaju u nekakvu normalu. Dobro mozda nekome i da  i da jos napomenem da uvijek mjenjam vjezbe koje radim. Ne radim uvijek iste vjezbe koje sam radio trening prije.

                            -3 vjezbe koje radim u vremenskom periodu od sat vremena. Radim sto vise moguce krugova i radim sa sto manje pauza. Cilj je dakle postici sto vise krugova. Npr radim sklekove,olimpiski izbacaj(snatch) ili kako se vec zove i kad mi je sipka iznad glave napravim cucanj poslije cucnja vracam u prvobtini polozaj-to je dakle jedno ponavljanje i zadnja vjezba je rumunjsko dizanje. Svaki krug se povecava za jedno ponavljanje tako da je prvi krug jedno ponavljanje svake vjezbe,drugi krug su dva ponavljanja i tako dalje...postaje nezgodno dok se dode do recimo 15-16 kruga pa ako se koja vjezba ne moze napravit odjedamput napravis par sekundi pauzu te nastavis dok ne dodes do broja ponavljanja u tom krugu.

                            -cilj je postici 15 krugova u sto manje vremena. Radim po 5 vjezbi sa 10 ponavljanja. Npr zgibovi,cucanj,propadanja,rumunjsko i trbusnjaci....mislim vjezbe se mogu mjenjati ja sam stavio samo neke za primjer. Dakle jako jednostavno nema pauze naravno ako se bas ne mora malo odmorit. Sve se radi dok ne dodes do 15 krugova. Kod oba treninga je dobro sto mozes pratiti koliko si bio dobar tj. Koliko si u prvome krugova uspio napraviti ili koliko ti je vremena trebalo u drugome

                            -ovaj trening se sastoji od 20 ponavljanja,8 serija,10 sekundi pauze izmedu vjezbi i izmedu serija te od 8 vjezbe. Podjeljeno mi je na vecu misicu skupinu te jednu manju. Nrp prsa/triceps,noge/ramena i leda/biceps. Makar cesto zamjenjim skupine. Zadnja vjezba su trbusnjaci. Kilaze su minimalne da mogu sve odraditi i vjerujte mi da nije lagano ni jednostavno.

                            -ovaj trening je isti kao i ovaj prije samo su 10 ponavljanja umjesto 20 i kilaze koje koristim su naravno vece.

                            -ovdje radim 4 vjezbe po misicnoj skupini(noge su 3 vjezbe, biceps i triceps su mi u jednom treningu i radim po 2 vjezbe za svaki ) radim 10ponavljanja 10sekundi pauze,10 ponavljanja,10 sec pauze,10ponavljanja 10sec pauze i opet 10 ponavljanja to je jedna serija kao. Poslije toga 2-3 min odmora zatim ponovo. Tako radim 4 serije.sveukupno je to 160 ponavljanja za jednu vjezbu.

                            -ovaj trening radim isto po 4 vjezbe po skupini. Stavim veliku kzalu da mogu napravit 10 ponavljanja,zatim smanjim za malo pa opet 10 ponavljanja,zatim smanjim pa opet 10 ponavljanja i opet smanjim pa 10 ponavljanja. Jedna serija je dakle 40 ponavljanjai ne radim pauzu kao u trening prije ovoga,ali zato smanjujem svako ponavljanje kilazu.

                            -dakle opet radim 4 vjezbe po svakoj skupini(nogu i ruke kao i prije) 4 serije 10-12 ponavljanja...kilaza je primjerena broju ponavljanja. Pauze izmedu serija su 2-3min....nekad i manje....ne mjerim tocno bas. Kada odradim sve 4 vjebze krecem ponovo iste vjezbe po jednu serije,ali 100 ponavljanja sa naravno prikladnom kilazom. Ako slucajno ne mogu odjednom 100 onda napravim pauzu par sec i nastavim dalje dok ne dodem do 100.

                            Eto to su neki od treninga. Poslije svakog treninga radim trbusnjake-neku od bezbroj varijanti. Ovisno o vremenu radim ugl po dvije vjezbe i trcim nekih 15 min.
                            Last edited by dominik11; 15-03-15, 21:02.
                            This is your life and it’s ending one minute at a time

                            Comment


                            • #59
                              Re: dominik11 - slike

                              eto da stavim sta jos nisam....kilaza je ista.....ca. 92kg...(polako sada skidam visak koji sam skupio) nemojte zamjerit posto moja zena bas i nije neki fotograf,osvijetljenje je nekako jako pa se bas i ne vide linije misica(ako ih uopce i ima hahahaha ) i naravno zanemarite modne detalje po hodniku u smislu tenisica,papuce i sl
                              jzhfuf.jpg
                              CAM01144.jpg

                              pa kako to izgleda i na cemu bi po vasem trebao poraditi najvise??? hvala unapred.......ah da zanemarite na slici gdje se vide obje noge.....bokserice ....tj.....mozda malo nezgodno izgleda,ali nemam kuda sakriti ....jbg
                              Attached Files
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • #60
                                Re: dominik11 - slike

                                radi na snazi izgled vec imas
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X