Announcement

Collapse
No announcement yet.

dominik11 - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: dominik11 - slike

    Maratonci i triatlonci nakon karijere očito promjene građu od najtanje ,do najdeblje ,očito da im je genetika sklona promjenama kao u filmu X-Men.Naravno da ima razlika između ljudi ,ali zna se da je prehrana i način života broj 1 faktor hoće li čovjek biti atletski građen ili bilo što drugo .Naravno ne mislim na sve ljude,nego sportaše .Uzmi dva momka od 19 godina ,Afroamerikanci ,jedan neka trči 20 km dnevno ,a drugi neka trči sprintove i trenira u teretani .Bit će različito građeni .
    Last edited by Nainus; 20-02-15, 14:00.

    Comment


    • #32
      Re: dominik11 - slike

      Originally posted by kingpin View Post
      dobro uoćeno, slobodan sam ponuditi objašnjenje dominikove dobre transformacije.

      znači u startu se radi o prirodno snažnom i mišićavom tijelu, reklo bi se mezomorfu.

      to se može zaključiti po tome što niti sa 108 kg ne izgleda loše kao što bi inače osoba te visine izgledala.
      znači 108kg i nekih 25% BFa

      Jako dobro Dominik, šteta bi bila da nisi iskoristio takav genetski potencijal!
      pa prvo hvala na komplimentu....iako se ja jos smatram na pocetku tj sada sam dosao do tocke kad mogu radit na sebi osim mucit se samo skidat kile i to je to...ona slika na kojoj sam najdeblji mozda je sa 105kg( ne znam vise ziher) znaci bio sam jos deblji......a sto se tice izgleda i kondicije najvise mi se svidaju crossfiteri....koji izgledaju fantasticno uz to imaju fantasticnu kondiciju...sta sto u bj nema toga,ali trener mi radi cesto crossfit-like treninge i sl..... tipa na vrijeme,odreden kroj krugova koliko radim....treudim se ne samo imati dobar izgled nego i kondicju tako da i trecim poslije treninga cesto,bike i sl......nadam se da cu uspijet doci do tamo gdje mi je neki cilj....
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment


      • #33
        Re: dominik11 - slike

        Originally posted by Nainus View Post
        sve treba raditi sa' što većim kilažama' ,ali nikad riskirati ozljedu kičme ,koljena i bilo čega . .nema mišića od malih kilaža,bolje gejnove dobiješ sa trčanjem i skakanjem u odbojci ,košarci ,nogometu itd ,nego u teretani kad se radi sa malim kilažama i dugi treninzi ,od toga nema estetike niti snage. .ja dođem u teretanu kad se potpuno oporavim ,to je princip da se ne smiješ pretrenirati ,poznati bilderi iz doba Reveesa su ga izmislili ;trenira se minimalno ,tek toliko da se dobije snaga,ali u treningu moraju biti velike težine i intenzitet i onda oporavak ,nema drugog načina za rast i kvalitetu ,teretana nije zafrkancija,pretjerivanje vodi u dobivanje sala i gubljenje mišića i ozljede jako zafrkane
        pitao sam vec da li se tu nesto odnosi na mene pa nisi nista odgovorio pa samo da pitam ponovo (mozda nisi vidio pitanje) pitam stvarno ozbiljno jer mozda imas kakvu preporuku za nesto novo i drugacije da ubacim u trening....hvala ti
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #34
          Re: dominik11 - slike

          Originally posted by dominik11 View Post
          do sada je bilo samo skidanje kila...sada sam na 91kg.....zadnja 3 i pola tjedna(odprilike) sam pojacao UH...najmanje sam bio na oko 87-88kg...daleko od toga da ima jos puno posla sa skidanjem kila.....sada cu malo nabacit kila(sto cisce mase) i onda ide dalje skidanje sala
          doći ćeš do fit kilaže i izgleda,samo red i disciplina u prehrani ,žile fino iskočile ,kao u bildera ,imaš dobar odabir vitamina vidim ;ali salo ćeš skinut,polako ,na tvoju visinu i bf ,još malo ,10 kg dolje i miran,ali vidim već si počeo jesti kao prije? dobio si koliko kg? nije lako ,stisni zube

          Comment


          • #35
            Re: dominik11 - slike

            Originally posted by Nainus View Post
            doći ćeš do fit kilaže i izgleda,samo red i disciplina u prehrani ,žile fino iskočile ,kao u bildera ,imaš dobar odabir vitamina vidim ;ali salo ćeš skinut,polako ,na tvoju visinu i bf ,još malo ,10 kg dolje i miran,ali vidim već si počeo jesti kao prije? dobio si koliko kg? nije lako ,stisni zube
            pa ostao sam na 91kg ...ne ide vise gore...koliko god da jeo na toliko sam uvijek trenutno...uglavnom jedem sto cisce bez junka.....do kraja 3mj jedem ovako sa pojacanim UH i onda skidam dalje salo....koliko ce ici....da treba dosta discipline,ali nadam se da cu izdrzati i sve napraviti kako treba....zile mi se inace jako vide a pogotovo od kada idem u teretanu
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment


            • #36
              Re: dominik11 - slike

              Originally posted by dominik11 View Post
              pa ostao sam na 91kg ...ne ide vise gore...koliko god da jeo na toliko sam uvijek trenutno...uglavnom jedem sto cisce bez junka.....do kraja 3mj jedem ovako sa pojacanim UH i onda skidam dalje salo....koliko ce ici....da treba dosta discipline,ali nadam se da cu izdrzati i sve napraviti kako treba....zile mi se inace jako vide a pogotovo od kada idem u teretanu
              -apsolutno ,transformacija je tu ,dobro je to ,vidio sam i facu kad si bio s djetetom ,izgledaš zdravije i u faci ,samo tako život je borba

              Comment


              • #37
                Re: dominik11 - slike

                Originally posted by Nainus View Post
                -apsolutno ,transformacija je tu ,dobro je to ,vidio sam i facu kad si bio s djetetom ,izgledaš zdravije i u faci ,samo tako život je borba
                naravno....treba se borit i ne odustat......a maleni mi ja apsolutno najveca motivacija
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • #38
                  Re: dominik11 - slike

                  Mrznja je najveca motivacija koja postoji. Ko razumije shvatit ce.

                  Comment


                  • #39
                    Re: dominik11 - slike

                    Originally posted by Argentum View Post
                    Mrznja je najveca motivacija koja postoji. Ko razumije shvatit ce.
                    pa ja trenutno nemam koga mrzit.....tako da mi je motivacija sin......
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • #40
                      Re: dominik11 - slike

                      Cisto informativno, koliko si UH unosio za vrijeme skidanja i jesi li ih rotirao?
                      Wenn schon, denn schon!

                      Comment


                      • #41
                        Re: dominik11 - slike

                        Originally posted by knightrider View Post
                        Cisto informativno, koliko si UH unosio za vrijeme skidanja i jesi li ih rotirao?
                        hmm...pa tesko mi je reci......razlicito...nisam tako striktno racunao,ali kada skidam gledam da jedem sto manje..... jedem sto se nade u povrcu ili u posnom i to je to....ne jedem inace uopce ciste UH u smislu zobi,rize ili kruha i sl.....
                        This is your life and it’s ending one minute at a time

                        Comment


                        • #42
                          Re: dominik11 - slike

                          Aha, a masti si drzao visoko?
                          Wenn schon, denn schon!

                          Comment


                          • #43
                            Re: dominik11 - slike

                            mogu samo nadodat da put nije bio lagan...bar ne meni i da je bilo dosta pokusaja i pogresaka i pocetka sa nule i tako....netko tu ima u potpisu da je uspijeh kao trudnoca...i to je lijepa usporedba nitko ne zna koliko puta si trebao biti j***n da bi uspio
                            This is your life and it’s ending one minute at a time

                            Comment


                            • #44
                              Re: dominik11 - slike

                              Originally posted by knightrider View Post
                              Aha, a masti si drzao visoko?
                              pa da...masti jesam....od jaja,orasastog voca i tako...ne samo bjelanjke nego i zutanje dosta jedem....
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • #45
                                Re: dominik11 - slike

                                evo jutros....gotovo 92kg....tocnije 91,7kg to je najvise sto sam uspio do sada....imam osjecaj da sam dobio jos sala malo....ne znam da li da stanem sada sa UH i idem na rezanje i sacekam do jeseni da krenem malo masu radit.......moze neki savjet???CAM01099.jpg
                                This is your life and it’s ending one minute at a time

                                Comment

                                Working...
                                X