Announcement

Collapse
No announcement yet.

Krešimir - Moj napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Moj napredak

    Originally posted by Premium.Better View Post
    Moze i mora bolje.

    Ti moras jesti obilno & clean, slicna situacija je bila sa mnom.
    Danas si napisao kako unosis oko 2500kalorija. Siguran sam da ti to nije dovoljno. Prva 4 mjeseca si biljezio napredak posto si pocetnik, ali s vremenom to stane ako unosis isti broj kalorija. Trebas to pojacat i rezultati nece izostat.
    Pojačat ću unos kalorija barem preko 3000, ali mislio sam da je to ok rezultat za 4 mjeseca.

    Comment


    • Re: Moj napredak

      Skroz ok rezultat... )) samo nastavi !
      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

      Instagram: @shredded_dario

      Comment


      • Re: Moj napredak

        Originally posted by Krešimir View Post
        Pojačat ću unos kalorija barem preko 3000, ali mislio sam da je to ok rezultat za 4 mjeseca.
        Rezultat je ok, ali uvijek moze bolje. Kakvi su ti trenutni makrosi P/UH/M?
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • Re: Moj napredak

          Originally posted by Premium.Better View Post
          Rezultat je ok, ali uvijek moze bolje. Kakvi su ti trenutni makrosi P/UH/M?
          P uvijek 2 g po kg, možda malo i više, masti unosim uglavom preko oraha, bučinog ulja, jaja i nešto iz mlijeka, a UH se trudim čim više, otprilike je to dnevno 200 g zobenih i 200 g riže, nešto krumpira i tako.

          Comment


          • Re: Moj napredak

            Ljudi pomagajte, http://www.pohrani.com/f/2J/L1/OGZask9/070420146226.jpg ovo je slikano 7.4. a ovo http://www.pohrani.com/f/1y/MA/lHGNGhN/180420146407.jpg danas. Koliko vidim razlike nema i mislim da je stao onaj početnički napredak. U srijedu sam počeo malo žešče, bazirao sam se na složenije vježbe, znači zgibovi, veslanja, mrtvo dizanje, propadanja po 5-6 serija do otkaza te sam odradio uz to standardni trening za leđa i triceps, Rezultat su jake upale nakon dugo vremena, nadam se da je to pravi put te ću tako nastaviti. Ako ima još tko kakvi savjet, slobodno.

            Comment


            • Re: Moj napredak

              dobro 11 dana...nije neki vremenski raspon ali ajde. U cemu ti treba pomoc ? si na masi si na defki ? koji ti je unos macrosa ?

              Comment


              • Re: Moj napredak

                za 15 dana ocekujes napedak? ee jbm mu misa -.- a ''pocetnicki napredak'' traje par godina lol uzmi neki trening tipa, icf 5x5, jedi slozi sebi prehranu i radi i radi
                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                Comment


                • Re: Moj napredak

                  Originally posted by Bronko View Post
                  dobro 11 dana...nije neki vremenski raspon ali ajde. U cemu ti treba pomoc ? si na masi si na defki ? koji ti je unos macrosa ?
                  Na masi sam i sretan sam ako dobijem 1 kg mjesečno, unos macrosa piše malo iznad. Proteini uvijek 2 g po kg, UH se trudim čim više, 200 g zobenih, 200 g riže, 200 g krumpira, uveo sam i dvije šake oraha dnevno ali ne znam, nekako mi sporo ide. Junk skoro pa ništa jer hoću kvalitetnu masu. Brz metabolizam očito.

                  Comment


                  • Re: Moj napredak

                    polako. enjoy processs
                    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                    Instagram: @shredded_dario

                    Comment


                    • Re: Moj napredak

                      Originally posted by DARICA View Post
                      polako. enjoy processs
                      S ovim bi se slozio, kratak rok. S druge strane pojacaj UH , ili pojacaj masti. Vidi sta ti vise pase da se ne usalis

                      I da nemoj misliti da je to puno hrane moze to i gore

                      Comment


                      • Re: Moj napredak

                        Ti si objavio više slika nego mi svi skupa...svako malo, pa neka tvoja slika..za vidljive promjene su potrebni mjeseci..kako misliš da ne idu kile? ti ne možeš jesti više ili ne želiš da se ne umastiš, nisam baš skužila?

                        Inače, solidan izgled!

                        Edit: Možda sam te i pomiješala s nekim..jel ima još neki Krešimir na forumu?
                        Last edited by gavranka; 18-04-14, 20:40.
                        Simplify.

                        There are no shortcuts to any place worth going.

                        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                        HARDER.


                        Comment


                        • Re: Moj napredak

                          Originally posted by gavranka View Post
                          Ti si objavio više slika nego mi svi skupa...svako malo, pa neka tvoja slika..za vidljive promjene su potrebni mjeseci..kako misliš da ne idu kile? ti ne možeš jesti više ili ne želiš da se ne umastiš, nisam baš skužila?

                          Inače, solidan izgled!

                          Edit: Možda sam te i pomiješala s nekim..jel ima još neki Krešimir na forumu?
                          Haha, ma novi sam u svemu tome zato toliko slikam, pratim i bilježim, svaki pomak mi je bitan da vidim da sam na dobrom putu. Pa ovo koliko jedem mi je i više nego dovoljno, teško da više mogu, a i lagano se mastim, trbuh pogotovo Znam da je to spor proces ali me npr. kelly ubije s komentarom da je lik kojeg trenira dobio 14 kila za 3 mjeseca a ja kilu na mjesec ako dobim

                          Comment


                          • Re: Moj napredak

                            Probat ću metodu cikliranja ugljikohidratima za mišićnu masu, znači ako treniram 5x tjedno, 2 dana kada treniram mišićne skupine koje hoću najviše razviti unosim 3593 kcal, 2 dana unosim 2994 kcal, a ostala 3 dana 2398 kcal. Trebam pomoć na dane kada unosim više i umjereno kalorija. Dnevno mogu unositi 200 g P (2.6 g na kg), 400 g UH (zobene, riža, voće) što iznosi 2400 kcal, znači da još iz masti moram dobiti oko 1200 kcal. Od masti mogu konzumirati orašaste plodove i bučino ulje pa me zanima koliko bi to bilo količinski da upotpunim kalorije, ili neki drugi savjet?

                            Comment


                            • Re: Moj napredak

                              http://www.pohrani.com/f/3L/gJ/hK5sYPC/dscf2604.jpg malo leđa, sa njima sam zadovoljan donekle

                              Comment


                              • Re: Moj napredak

                                1200 kalorija iz masti?. Nemoj pretjerivat, nek bude 100-110g masti

                                Povecaj carbse i potrudi se da sve bude clean, takodjer ubaci vlakna, pricalo se jucer-prekjucer o tome. UH je vecinom kljuc dobre mase.
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X