Announcement

Collapse
No announcement yet.

Krešimir - Moj napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Moj napredak

    Originally posted by Viper View Post
    Vise forsiraj kosi.. spori negativi razvlacenja na kraju.. treba bi probat.
    Uglavnom to i radim, tek zadnjih mjesec dana sam počeo osjećati upale prsnih mišića, nekad jače nekad slabije, na početku sam valjda krivo radio. Toliko su prsa loša?

    Comment


    • #32
      Re: Moj napredak

      Originally posted by Krešimir View Post
      Neće mi od toga mišići narasti
      Ali će izgledati bolje :P

      Fin napredak stvarno, ne znam zašto se žališ, napredovao si za 2 mjeseca više nego ja za 4 iskreno, i imaš puno puno bolju ishranu od mene, tako da ne brini, samo nastavi da treniraš doći će vremenom.

      Još jedna stvar koju sam primjetio kada sam napravio pauzu nekih 10 dana zbog nekih obaveza, mišići su jednostavno rasli nenormalno i tek tada sam počeo da vidim pravi napredak, i sam se bio iznenadio, pa vidi tako da imaš dovoljno odmora, nemoj previše forsirati.

      Takođe probaj malo pojednostavniti treninge, više pogađaj velike mišićne skupine, pa kada to izgradiš onda se fokusiraš na detalje i na oblikovanje do neke "perfekcije"

      Comment


      • #33
        Re: Moj napredak

        fino ti ide mislim....ne zamaraj se sa junkom...bar ja ne bih na tvom mjestu.....pocasti se ponekad i to je to....bb approved hrana koliko treba ....gledaj da unosis dovoljno svih makrosa.....zderacina i puno dobre i kvalitetne vjezbe i odmora i bit ce to bez brige...ziher sam....sretno
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #34
          Re: Moj napredak

          sto ti tocno ocekujes za 2 mjeseca???????? Smatras se nekim je*enim geneticarem, supermenom ili si mozda na roidsima a nisi napisao.....pa ocekujes za 2 mjeseca povecanje ruke od 4cm, noge i prsa za 10 itd itd???
          Ne ide to tek tako...strpljenja..... Nemoj se vodit za nekim transformacijama s neta kao za 2-3-4 mjeseca cuda se mogu napravit, par kg misica gore a bf<10% itd itd...za njih vrijede uglavnom drukcija pravila

          Tek si krenuo, vjerojatno si jos i nesiguran na dosta vjezbi, ne mozes iz njih izvuci ono najbolje itd. Slozi si neki program ili si kopiraj neciji s foruma i kreni....prati da imas stalno neki npredak s tezinama koje dizes itd. prehrana ne izgleda lose-pojacaj malo masti i UH i racunaj da ako ne dobijes 2kg za 4 tjedan da premalo jedes sto znaci jos pojacat uh-stvar ne moze bit jednostavnija nego je
          MYPROTEIN

          Comment


          • #35
            Re: Moj napredak

            Znam da treba vremena i strpljenja, samo sam napisao da nisam zadovoljan s prsima na kojima ne vidim neki napredak, dugo vremena sam proučavao vježbe i programe prije nego sam počeo i znam većinu toga. I ne smatram se nikakvih genetičarem ili supermenom, nema potrebe za uzrujavanjem.

            Comment


            • #36
              Re: Moj napredak

              http://www.pohrani.com/f/3p/wC/2SWSM...0220145501.jpg
              Eto mene u 3. mjesecu kako idem u teretanu, možda prečesto slike stavljam ali nek se nađe kasnije za usporedbu.
              Prsa i dalje najslabija karika.
              Last edited by Krešimir; 05-02-14, 21:54.

              Comment


              • #37
                Re: Moj napredak

                Nisu prsa tak slaba samo se cini tak jer si dlakav , cak bi rekao da prate ostatak tako da samo naprijed. I separacija ramena od prsa je odlicna.

                Comment


                • #38
                  Re: Moj napredak

                  Je, onda mi ne gine britvica

                  Comment


                  • #39
                    Re: Moj napredak

                    Originally posted by Krešimir View Post
                    Je, onda mi ne gine britvica
                    ili vosak zavisi koliki si mazohista
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • #40
                      Re: Moj napredak

                      da, bolje vosak ili nekaj slično, ne isplati se s britvicom

                      Comment


                      • #41
                        Re: Moj napredak

                        Originally posted by Krešimir View Post
                        da, bolje vosak ili nekaj slično, ne isplati se s britvicom
                        i samo dobronamjerni savjet...kad vec krenes s voskom nastavi do brazilke ince nema smisla


                        cure ce znati
                        This is your life and it’s ending one minute at a time

                        Comment


                        • #42
                          Re: Moj napredak

                          http://www.pohrani.com/f/1Y/Gt/3OJUb...0220145511.jpg
                          Evo jedna koja se vidi bolje.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Moj napredak

                            Originally posted by Krešimir View Post
                            da, bolje vosak ili nekaj slično, ne isplati se s britvicom
                            ili egipatska http://www.palmaris.hr/ponuda/depila...cernom-pastom/
                            jos ako imas curu/zenu ona ce ti vrlo rado pokazat sta ona prozivljava svako toliko
                            Nije sramota past vec ostat lezat!

                            Comment


                            • #44
                              Re: Moj napredak

                              Što reći, već mjesec i pol ne mogu proći 75 kg, jedem redovito, obilno, kvalitetno, stvarno sam već sve o tome pročitao, vidim i napredak na sebi, ruke pogotovo, i stvarno mi nije jasno kak kile nejdu gore, očito moram još pola kile riže dodati dnevno.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Moj napredak

                                Originally posted by Krešimir View Post
                                Što reći, već mjesec i pol ne mogu proći 75 kg, jedem redovito, obilno, kvalitetno, stvarno sam već sve o tome pročitao, vidim i napredak na sebi, ruke pogotovo, i stvarno mi nije jasno kak kile nejdu gore, očito moram još pola kile riže dodati dnevno.
                                Slabi treninzi i malo hrane.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X