Announcement

Collapse
No announcement yet.

Krešimir - Moj napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Moj napredak

    Sad ispada da opće ne napredujem i da neznam ni osnove, veliku većinu tih vježbi radim, propadanja pogotovo, više se baziram na gornji dio tijela i znam da to nije dobro, ali ne zanemarujem noge, napravim ih jedno tjedno pa imam po 3 dana upalu.

    Comment


    • #62
      Re: Moj napredak

      http://www.pohrani.com/f/3i/fi/2x1Z2YPH/gym.jpg
      2 i pol mjeseca teretane, polako napredujem, razmišljam prsa ubaciti 3x tjedno, čini mi se da malo kaskaju za ostalim ali ja sam zadovoljan.

      Comment


      • #63
        Re: Moj napredak

        Evo jedne konkretnije slike da nije uvijek ista poza, svaki komentar dobrodošao, za tjedan dana bit će 3 mjeseca gyma.
        http://www.pohrani.com/f/3g/Gx/2Y6RkzKq/dscf2439.jpg

        Comment


        • #64
          Re: Moj napredak

          http://www.pohrani.com/f/3M/fM/2Rz3a...0220145747.jpg
          Može neki komentar konačno da vidim dal to ičemu vodi, evo, izdepiliral sam se čak

          Comment


          • #65
            Re: Krešimir - Moj napredak

            Napredak prve i ove slike je ocito vidljiv.
            Imas samo takvu podlogu za nakucati mesine. Samo nastavi.

            Comment


            • #66
              Re: Moj napredak

              Originally posted by Krešimir View Post
              http://www.pohrani.com/f/3M/fM/2Rz3a...0220145747.jpg
              Može neki komentar konačno da vidim dal to ičemu vodi, evo, izdepiliral sam se čak
              Napokon si skinuo tepih, kad pocme ljeto, uhvatis boje i to izgleda puno bolje, takodjer rekao ti je WTF i ja to isto mislim... imas potencijala za nabit dosta misica

              Ako bolje pogledas ovu sliku sprijeda, vide se sitne linije misica od ramena, preko prsa do trbusnih. Sad grizi jako i bit ce GAINSA
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • #67
                Re: Moj napredak

                Puno bolje to izgleda kako si se izdepilirao, sada su ti sise više izražene, onako nekako izgubljeno sve xd

                Comment


                • #68
                  Re: Moj napredak

                  Tenks dečki, poticaj samo takav

                  Comment


                  • #69
                    Re: Moj napredak

                    Iskusniji pomagajte, treniram 5-6 puta tjedno 3 mjeseca i imam osjećaj da je došlo do zasićenja, zadnja dva treninga odradio bez imalo volje i želje, nekako na silu. Dal sad uzeti neku kraću pauzu ili nastaviti pa što bude?

                    Comment


                    • #70
                      Re: Moj napredak

                      Originally posted by Krešimir View Post
                      Iskusniji pomagajte, treniram 5-6 puta tjedno 3 mjeseca i imam osjećaj da je došlo do zasićenja, zadnja dva treninga odradio bez imalo volje i želje, nekako na silu. Dal sad uzeti neku kraću pauzu ili nastaviti pa što bude?
                      Ja uopce ne razumijem zasto ides na trening 5-6 puta tjedno. Siguran sam da nemas neku extremno veliku snagu i zasto to ne bi smanjio na 4 puta tjedno? Nema tu nikakvog zasicenja i nemas zasto radit velike pauze. Odmori 2 dana i bit ces ko nov. Sljedeci tjedan skrati na 4 treninga.

                      Prvi vrhu ove stranice napisao si kako mislis prsa ubacit 3 puta tjedno? Si normalan? Daj skrati to na 1x tjedno i odradi prsa kako treba. Napravi klasicnu podjelu na leda/prsa/noge/ruke
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • #71
                        Re: Moj napredak

                        Eventualno može i dva puta, s tim da mu jedan trening bude normalan (jači - snagaški), a drugi slabiji (kablovi, sprave), ali to je limit...
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • #72
                          Re: Moj napredak

                          Želim svaku mišićnu skupinu odraditi 2 puta tjedno, naravno, s 2 dana pauze od svake dok se upala ne smiri.

                          Comment


                          • #73
                            Re: Moj napredak

                            Uzmi neku hemiju, inače ćeš sagoreti mišiće...
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • #74
                              Re: Moj napredak

                              uz pravilnu prehranu nece sagorjeti jel niti je profesinalac niti proluprofesionalac (mislim da na forumu ima jako malo ljudi koji se mogu ubrojati u te dvije skupine) . smanji trening na 4 puta tjedno ili 5, ovo 6 puta je definitivno previse pogotovo ako pocinjes gubiti motiv. S druge strane ako mislis uzeti pauzu nemoj da traje dugo. Ja bi ti preporucio stavi trening 4 puta da 3 dana u tjednu odmoris. Ako ti dolazi do stagnacije u treninzima mjenjaj nesto, prehranu, vjezbe, nacin, vrijeme jel ocito se tijelo prilagodilo. Pauza tu moze malo pomoci ali ne toliko koliko promjena ovog sto sam malo prije naveo

                              Comment


                              • #75
                                Re: Moj napredak

                                Pa zar nije preporučljivo odraditi tjedno svaku mišićnu skupinu 2 puta?

                                Comment

                                Working...
                                X