Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hardgaineri ipak postoje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Hardgaineri ipak postoje

    Originally posted by WTF View Post
    Bojim se da se neces izdefkati s toliko masti. Pretjerujes a da to ni neznas ili lose kalkuliras..
    Ovako masti idu kod tebe:
    - 6 žumanjaka
    - maslinovo ulje
    - bademi
    - maslinovo ulje
    - kiliriki maslac

    UH si dobro rasporedio, proteine nema smisla 4 grama, osobno sam na 3g...
    Smanji masti i to debelo, pocevsi iz svakog ali bas svakog obroka osim zadnjeg kad si mozes priustiti malo.( 20-tak grama ). Ciljano ne ciljano masti ces kroz hranu nabiti do 20-40 g a da ni neznas zato ciljan unos smanji.
    Budes vidio razliku ako budes dosljedan.
    Ej hvala brate! Ali ja uzimam samo jednu kashiku (supenu) maslinovog ulja, samo 10 badema, od skoro 5 zumanaca.. Jel i dalje mislis da treba da h smanjim?
    Rekli su mi u ovom institutu da uh samo posle treninga treba jesti, ne cak ni ujutru. Sta ti mislis o tome?
    Mislim da sam vec skinuo 2.5 kg, trebalo bi opet da sam na ispod 10% bf. Da li da radim jedan ili dva hiit sedmicno?

    Uh, bombardovaj te pitanjima, zavrtje se i meni u glavi!

    Comment


    • Re: Hardgaineri ipak postoje

      Originally posted by Maximus1950 View Post
      4. Hajduk zivi vjecno.
      Od svega ovoga ovo je najbitniji zaključak.

      Al nisam znao ono sa spavanjem, VJ revolucionar D:

      Comment


      • Re: Hardgaineri ipak postoje

        Maximus-zahvaljujem.
        Shvatio sam stio zelis reci i drago mi je da se slazemo oko bitne stvari.. da ce kod cardia relativno niskog inteziteta kao sto je setnja utrosak energije biti u vecem postotku iz masti nego sto bi bio kod tcanja i da je tom logikom setnja daleko bolji izbor (zanemarimo li gubitak vremena).
        O postotcima... nezz.konkretne podatke i mislim da je izraz 99% vise simbolican, ali mislim da nije ni 50-50 jer bi jako brzo ostali bez glikogena. Nemam nikakve podatke studija o tim brojkama pa se necu s tim niti zamarat.
        Sto se tice keto-samo budala moze smatrat da moze bit u znacajnom suficitu i mrsat. Bez deficita nema mrsanja.

        I da, VJ je imao svojih bisera...ali covjek je iskusavao i trazio sto njemu pase... a ne samo pricao
        A jel znate da je setnje odradivao po skolskom hodniku kako mu nitko nebi smetao...gore-dolj-gore-dolje itd
        Mora se priznat bar da je uporan jako-kapa mu dolje
        Last edited by Corry; 05-04-13, 15:02.
        MYPROTEIN

        Comment


        • Re: Hardgaineri ipak postoje

          ma nemozete opet tako govoriti,sad OPET DOLAZIMO DO ONOGA SVAKOM PASTE NESTO DRUGACIJE TAKO DA NEMOJTE PREVISE PAMETOVATI(NEZELIM DA SE ITKO NADE UVRJEDENIM JER MI TO NIJE NAMJERA),jer kad sam ja spomenuo kardijanje po 2 sata ja to nisam nikome nametao dok vi svoje namecete i to nije nikako uredu,to je isto kao npr t3 cytomel probaj ga dati ektacu koji je cak na anabolicima pa cas viditi kako se misici puse,ili probaj dati endomorfu na ciklusu sa anabolicima inzulin pa ces viditi kako postane debelo prase,ali dok bi ga dao nekom ektu njega bi preobrazilo i to skroz,tako da nemojte nametati ono sto vama samo pase jer NISU LJUDI UNIVERZALNI JBT shvatite to jednom,znam masu ljudi koji su krenuli kardijati po par sati jednima je pasalo bas ono ljepo su kile isle dole a drugima su jos brze kile isle dole ali podjednako misica i sala.

          WTF sretan ti rođendan i neka ti defka bude sto bezbolnija
          Last edited by mate31; 05-04-13, 17:32.

          Comment


          • Re: Hardgaineri ipak postoje

            Maximus obozavam citat ove tvoje postove
            Prezanimljivi su i uvijek dosta naucim iz njih. U vezi svega se slazem osim:

            4. Hajduk zivi vjecno.
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • Re: Hardgaineri ipak postoje

              edit: srecan rockas wtf

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              u pitanju su univerzalni kemijski procesi.

              sta je to, ja mislio ovo je ''individualni sport''


              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: Hardgaineri ipak postoje

                Originally posted by mate31 View Post
                ma nemozete opet tako govoriti,sad OPET DOLAZIMO DO ONOGA SVAKOM PASTE NESTO DRUGACIJE TAKO DA NEMOJTE PREVISE PAMETOVATI(NEZELIM DA SE ITKO NADE UVRJEDENIM JER MI TO NIJE NAMJERA),jer kad sam ja spomenuo kardijanje po 2 sata ja to nisam nikome nametao dok vi svoje namecete i to nije nikako uredu,to je isto kao npr t3 cytomel probaj ga dati ektacu koji je cak na anabolicima pa cas viditi kako se misici puse,ili probaj dati endomorfu na ciklusu sa anabolicima inzulin pa ces viditi kako postane debelo prase,ali dok bi ga dao nekom ektu njega bi preobrazilo i to skroz,tako da nemojte nametati ono sto vama samo pase jer NISU LJUDI UNIVERZALNI JBT shvatite to jednom,znam masu ljudi koji su krenuli kardijati po par sati jednima je pasalo bas ono ljepo su kile isle dole a drugima su jos brze kile isle dole ali podjednako misica i sala.
                Prvo da se ogradin od "kemije". Dakle o tome ne znan i odbijan citat i ucit, barem o utjecajima doza van nase prirodne tjelesne proizvodnje. To me ne zanima i ne vidin kako se to uopce naslo u ovoj raspravi, pogotovo jer nije bilo govora o tome u zadnjih 20ak postova. Kad god pocne neka rasprava eto ti mate sa klenbuterolom efedrinom i kojecime. Ako si toliko dobro upoznat s kemijom, ocito imas iskustva, daj jednu kuru poprati slikama da ovi nasi noobovi forumski nauci kako to profici rade i da usput vide kako znalac izgleda. Ili je i kod tebe samo prica bez iskustva(sam na to drugima prigovaras)?

                Ako si ikad ucia kemiju u skoli znas kako ta znanost otprilike izgleda i tu nema nikakve individualnosti. Dakle, procesi koje san objasnjava se u danim uvjetima desavaju bez iznimke kod svake ljudske jedinke ( TripleZ moze trolat koliko ga volja ) ali da odma bude jasno ja ne nijecem razlike u omjeru tipova misicnih vlakana, hormonalne slike, kolicine vitamina i minerala, kolicini sna, stresa itd itd jer je to individualno od covika do covika. I to ima velik utjecaj na nacin na koji funkcioniramo.

                Ja kazem da 3 sata kardia u komadu nije nesto sta je normalno( na kraju neke dijete kao krajnje sredstvo eventualno) i tu nema individualnosti. Tu se samo radi o tome jel na nekom pojedincu ostavilo vise ili manje stete.

                Ali postujen tvoje misljenje. Mislin da nije bilo rasprave u kojoj san ja ikome ista reka bez temeljitog objasnjenja i cvrste znanstvene podloge i to bez ikakvog nametanja. Ja san iznia cinjenice i svoj vlastiti stav o nekim stvarima,a sada je na tebi da to procitas, analiziras i odlucis sta sa informacijama. Na kraju krajeva, nisan u tvojoj kozi. Toliko od mene i sritno sa buducim dijetama.

                Comment


                • Re: Hardgaineri ipak postoje

                  Originally posted by gymobsessed View Post
                  Ej hvala brate! Ali ja uzimam samo jednu kashiku (supenu) maslinovog ulja, samo 10 badema, od skoro 5 zumanaca.. Jel i dalje mislis da treba da h smanjim?
                  Rekli su mi u ovom institutu da uh samo posle treninga treba jesti, ne cak ni ujutru. Sta ti mislis o tome?
                  Mislim da sam vec skinuo 2.5 kg, trebalo bi opet da sam na ispod 10% bf. Da li da radim jedan ili dva hiit sedmicno?

                  Uh, bombardovaj te pitanjima, zavrtje se i meni u glavi!
                  Ti na institutu neka se štakorima bave a tebi treba UH ujutro kao energija za dan. Fino si podijelis UH za ujutro i za iza treninga i nema greske. Dalje, radi kako hoces. Ja ti samo kazem da se ljudi prevare kad su na defki i ne racunaju masti kako treba. Tj, racunaju samo ciljan unos. Npr. piletina na 100g ima 3g masti, neka pojedes 2 obroka po 300 grama vec si ubacio 18g masti koje ne racunas. Racunas samo proteine zar ne? Zato pripazi na mast, ako vec ubacujes ciljano osobno preporucujem da to bude u malim kolicinama uz recimo posni sir za veceru, neka to bude ta šaka badema.
                  Neznam kakav ti je plan, ali za nesto vise od defke i za malo jace rezanje morati ces regulirati te stvari.
                  Također UH, za treci tjedan 240g uh je malo previse. Barem sam tako od oka izracunao. Malo stegni muda, neznam kolio dugo planiras biti na dijeti ali tim tempom bi to bilo preko 3 mjeseca. Iz tjedna u tjedan spustaj unos UH-a. To je bas visok unos za 3 tjedan.

                  Comment


                  • Re: Hardgaineri ipak postoje

                    odustajem jer vidim kamo ovo vodi vec,pa milijun puta smo rekli vec da svak drugacije reagira na odredene treninge,prehranu itd,i jos nesto ja u proslom postu nisam spomenuo niti jedan je.beni steroid,ali znam na sto si mislio,ali to sam spomenuo zato da ti dam usporedbu koju mozda nisi shvatio pa cu je drugacije prevesti,evo ja npr sam skuzio da reagiram 10 puta bolje na masti nego na uh,i kako ja sad mogu preporuciti da netko pojaca masti i smanji uh jer ce kao bolje reagirati,nemogu jer neznam nista o drugome znam jedino svoje tijelo i reci svoja iskustva nista drugo,i ja nigdje nisam spomenuo da sam nekoristim aas ali isto tako nisam rekao i da ih koristim jer na ovom forumu je aas tako reci malo tabu tema o kojoj bi trebali malo vise raspravljati

                    Comment


                    • Re: Hardgaineri ipak postoje

                      Samo da napomenem, iako to vjerojatno svi znaju, sa pilecih prsa je lako uklonit mast, nozem ili skarama uklonite bijele dijelove jer je to mast. Primjer je ovo u krugu...
                      chicken_breast-11_sql.jpg

                      Na taj nacin eliminirate vecinu masti iz prsa.

                      EDIT: @mate: Ok, ti imas svoje misljenje ja svoje, ostali clanovi foruma ce procitat oba misljenja i sami donit svoje zakljucke. Sta se mene tice sve 5.

                      Comment


                      • Re: Hardgaineri ipak postoje

                        Je maksimire ali ja se kladim da 99.9% ljudi to ne skida ( ukljucujuci mene ) ali isto tako niti ne racunaju tu mast ( iskljucujuci mene )

                        Comment


                        • Re: Hardgaineri ipak postoje

                          A cuj, ako vec precizno radis defku sa puno paznje na detalje, steta je ovo propustit, pogotovo sta se radi o 3 sekunde posla...

                          Comment


                          • Re: Hardgaineri ipak postoje

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            A cuj, ako vec precizno radis defku sa puno paznje na detalje, steta je ovo propustit, pogotovo sta se radi o 3 sekunde posla...
                            Ako bi ciljao bas bas nula masti, znaci ciljano i ne ciljano nula onda naravno.
                            Ali ako imas dozvoljen dnevni unos masti onda uracunas to i sve 5.

                            Comment


                            • Re: Hardgaineri ipak postoje

                              Originally posted by WTF View Post
                              Hvala Corry, hvala mate, hvala TripleZ
                              Idem nabosti svijecu u komad tune i sretno puhati
                              Evo beštijo pichkatisezgadila, danas sam odradio noge u tvoje ime, i u zadnjoj seriji čučnjeva sam nekako pokleknuo na 8. ponavljanju pa sam štangu morao objesiti za najnižu kuku, skoro puko popola.... ne sječam se tih zadnjih 15ak sec.

                              Diš lepšega poklona?
                              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                              http://www.facebook.com/adoni.costo
                              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                              Comment


                              • Re: Hardgaineri ipak postoje

                                Originally posted by diinnoo View Post
                                Od svega ovoga ovo je najbitniji zaključak.

                                Al nisam znao ono sa spavanjem, VJ revolucionar D:
                                A jel? Sad je VJ revolucionar? Kladim se da nisi ni jedan njegov post pročitao s onog linka što sam ti dao. Lako je sad kad je netko već to spomenuo sa spavanjem, sad si to saznao a da se nisi ni oznojio...

                                No, imam jedno pitanje za tebe. U jednom postu si naveo da radiš kardio. Čemu kardio na masi?

                                Comment

                                Working...
                                X