Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hardgaineri ipak postoje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Hardgaineri ipak postoje

    Svaka cast ako te posle ovog teksta ne bole prsti! Dobra kondicija..

    Mene su naucili u ovom institutu da treba smjenjivati treninge snage i hipertrofije mjesecno. Medjutim, moje iskreno misljenje je da se svaki dobar trud u teretani isplati, tj da ce manje vise svaki program dati dobre rezultate ako je pojedinac motivisan.

    Nego romanopisci, dajte vi meni neki recept kao hardgaineru? Sta da se radi braco haha

    Comment


    • #17
      Re: Hardgaineri ipak postoje

      Originally posted by gymobsessed View Post
      Pa mislite da za tri godine bi trebao biti puno veci? Ja sam u stvari sve rezultate dobio u poslednjih 8 mjeseci, prve dvije god skoro nista..

      Evo ovako ide moja ishrana:
      1. 150-200g ovsenih sa 50 g whey
      2. 5-6 cijelih jaja, dosta zelene salate
      3. 185 g tune u maslinovom ulju sa salatom
      4. 300g teletine i shaka badema sa salatom

      1 sat kasnije tre ing, posle tre inga pwo shake: 40g dekstroze, 50 g whey, 5g kreatina

      5. 100 g (kuvana mjera) rize, 300 g piletine, dosta salate
      6. 200g sardine, maslinovo ulje, salata
      7. Prije spavanja 250 g sira nisko masnog sa 1-2 kasike kikiriki bjtera

      Znaci uglj hidrate samo ujutru i posle treninga. Dobre masti mijenjam (buter, orasari, kokosovo ulne, maslinovo ulje i dr.). Isto tako kombinujem dosta raznovrsne salate.

      Ovakvom prehranom (uz 4 x sedmicno tegove, 1-2x hiit) dosao sam bio do 8% bf 80 kg, i tada sam jeo kao slon i nisam dodao nista tezi e. Onda sam ponovo nabacio kalorija jos vise, radio gvt (german volume training) i nabacio samo salo!

      Zahvaljujem puno na podrsci i savjetima!
      Iskreno, po meni je ovo slaba prehrana. Ako ne dobivas na kilazi dizi kalorije!
      ja bi tu dodao jos ugljikohidrata
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • #18
        Re: Hardgaineri ipak postoje

        kad si na kolicinama steroida kao ''neki'' vrsta/nacin treninga postaje MNOGO manje bitan nego kod naturalca




        volio bih da u ovom sportu nema steroida samo da ljudi bolje mogu vidjeti sta je bitno kod treninga a sta ne, a ne da se sve nase informacije ''iskrive'' zbog ljudi koji uprkos nekih suboptimalnih stvari u treningu imaju nevjerovatno dobar napredak zbog aas i 0,1% genetike
        Originally posted by gymobsessed View Post
        Ej Triple, koliko dugo ti treniras? A sto si mislio da si hardgainer?
        zato sto period poslije noob gains-a nisam napredovao - dok nisam prestao praviti izgovore pa se to promjenilo



        sto se tebe tice, nisi hardgainer, imas ''fino tijelo'' po onim slikama, sigurno nemas nesto mnogo nizak test koji bi te sprecavao toliko koliko ti mislis, a o ''natural granici'' nemoj ni razmisljati jos



        btw ako si fakat bio 8% sa 80kg na 1.80m ti si strasan....da ne mislis da je to bio dosta veci bf% ?
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #19
          Re: Hardgaineri ipak postoje

          Originally posted by TripleZ View Post
          kad si na kolicinama steroida kao ''neki'' vrsta/nacin treninga postaje MNOGO manje bitan nego kod naturalca




          volio bih da u ovom sportu nema steroida samo da ljudi bolje mogu vidjeti sta je bitno kod treninga a sta ne, a ne da se sve nase informacije ''iskrive'' zbog ljudi koji uprkos nekih suboptimalnih stvari u treningu imaju nevjerovatno dobar napredak zbog aas i 0,1% genetike
          zato sto period poslije noob gains-a nisam napredovao - dok nisam prestao praviti izgovore pa se to promjenilo
          sto se tebe tice, nisi hardgainer, imas ''fino tijelo'' po onim slikama, sigurno nemas nesto mnogo nizak test koji bi te sprecavao toliko koliko ti mislis, a o ''natural granici'' nemoj ni razmisljati jos
          btw ako si fakat bio 8% sa 80kg na 1.80m ti si strasan....da ne mislis da je to bio dosta veci bf% ?
          E sad si ga usro da boli glava.
          Manje je bitan treningu kad si na aas-u nego kad nisi,daj nepričaj gluposti,trening je bitan bio ti on ili off,čak bi se usudio reći da je i tehnika i izvođenje vježbi bitnije kad si on,ako paziš na simetriju proporcionalnost,bitno ti je da ništa ne odskače,da nenabrajam.
          Dalje ovo što si rekao da imaju odlične rezultate zbog steroida a ne manje zbog genetike si totalno u krivu,genetika tu igra veliku ulogu,možeš imat svu kemiju svijeta a ako si genetsko smeće zaboravi.Tako da si tu izlanio glupost.
          Ali ovim postom demoraliziraš sve one koje koriste aas,i govoriš kao da tu nije trud i rad jer ipak je sa steroidima sve lakše.
          Ako ti je krivo pa mazni se i ti pa narasti kao neki pro i super

          A maksimus na tvoj ću post kad uhvatim vremena.treba tu dosta napisati!

          Comment


          • #20
            Re: Hardgaineri ipak postoje

            Originally posted by T.A.T.A. View Post
            E sad si ga usro da boli glava.
            Manje je bitan treningu kad si na aas-u nego kad nisi,daj nepričaj gluposti,trening je bitan bio ti on ili off,čak bi se usudio reći da je i tehnika i izvođenje vježbi bitnije kad si on,ako paziš na simetriju proporcionalnost,bitno ti je da ništa ne odskače,da nenabrajam.
            Dalje ovo što si rekao da imaju odlične rezultate zbog steroida a ne manje zbog genetike si totalno u krivu,genetika tu igra veliku ulogu,možeš imat svu kemiju svijeta a ako si genetsko smeće zaboravi.Tako da si tu izlanio glupost.
            Ali ovim postom demoraliziraš sve one koje koriste aas,i govoriš kao da tu nije trud i rad jer ipak je sa steroidima sve lakše.
            Ako ti je krivo pa mazni se i ti pa narasti kao neki pro i super

            A maksimus na tvoj ću post kad uhvatim vremena.treba tu dosta napisati!
            Pričate gluposti.

            Nisu roidsi magični štapić, ali su veoma blizu toga. Napravljani su u tu svrhu i veoma dobro rade svoj posao.

            Znam xx momaka usera koji ne znaju da je protein i bjelančevina isto, o treninga da ne pričam a izgledaju bolje 99% posto natural ljudi sa ogromnim znanjem.

            Ako si genetski otpad neće roidsi od tebe napraviti čudo, ali u ovu grupu spada 5% ljudi dok ostalih 90% sa prosječnom genetikom sa roidsima postaju nadprosječni. Tačka

            Comment


            • #21
              Re: Hardgaineri ipak postoje

              Originally posted by diinnoo View Post
              Nisu roidsi magični štapić, ali su veoma blizu toga. Napravljani su u tu svrhu i veoma dobro rade svoj posao.
              Niti blizu....
              Veoma dobro rade svoj posao tek onda ako je prehrana brutalno složena a trening brutalno nenadje.biv.
              Bez to dvoje magični štapić ne radi kako treba. On nije napravljen tako magično da može zamijeniti prvo dvoje.

              Comment


              • #22
                Re: Hardgaineri ipak postoje

                Originally posted by T.A.T.A. View Post
                E sad si ga usro da boli glava.
                Manje je bitan treningu kad si na aas-u nego kad nisi,daj nepričaj gluposti,trening je bitan bio ti on ili off,čak bi se usudio reći da je i tehnika i izvođenje vježbi bitnije kad si on,ako paziš na simetriju proporcionalnost,bitno ti je da ništa ne odskače,da nenabrajam.
                Dalje ovo što si rekao da imaju odlične rezultate zbog steroida a ne manje zbog genetike si totalno u krivu,genetika tu igra veliku ulogu,možeš imat svu kemiju svijeta a ako si genetsko smeće zaboravi.Tako da si tu izlanio glupost.
                Ali ovim postom demoraliziraš sve one koje koriste aas,i govoriš kao da tu nije trud i rad jer ipak je sa steroidima sve lakše.
                Ako ti je krivo pa mazni se i ti pa narasti kao neki pro i super

                A maksimus na tvoj ću post kad uhvatim vremena.treba tu dosta napisati!


                kai greene, phil heath



                sad da im ja ponudim da do sljedeceg mr. olimpije smiju samo jedno od ovo dvoje koristiti da odrze maksimalno misicnu masu:

                A ) sve steroide koristiti kao sad ali samo bodyweight vjezbe
                B ) teretana sve vjezbe kao sad ali nista od steroida, samo whey kreatin i ostale djecije igracke



                ako mislis da bi odabrali B) onda si naivan previse





                ***ne demoralisem ni jednog usera da se razumije ***

                i ne znam kako si procitao ali ja sam mislio da genetika ide uz steroide naravno, ne jedno bez drugog
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #23
                  Re: Hardgaineri ipak postoje

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  samo whey kreatin i ostale djecije igracke

                  hihi, to je isto kao da sad nas pitaš sljedece:

                  A) Što mislite vi, dali je TripleZ koji sam totalno u BB-u i koji obozavam trenirati, proucavati i prostudiravati sve sto ide pod BB dali cu ja danas/sutra prijeci na kemiju?

                  B) Nikad necu na kemiju.

                  Ja mislim da bi ja naivan bio kad bi rekao B

                  Zavrsiti ces ti moj pajdo na ''čarobnom štapiću'' prije ili kasnije, i pricati ces samnom o tome jer cu i ja završiti na njemu isto
                  Ajmo se lagati pa reci da necemo jer nam je dosta i ovako kako ide? hm, nikad nije dosta, ako si baš infiša a cini mi se da jesi onda nema sanse da ti je dosta...

                  Sad ti meni reci kad ides na djetu?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Hardgaineri ipak postoje

                    Originally posted by WTF View Post
                    hihi, to je isto kao da sad nas pitaš sljedece:

                    A) Što mislite vi, dali je TripleZ koji sam totalno u BB-u i koji obozavam trenirati, proucavati i prostudiravati sve sto ide pod BB dali cu ja danas/sutra prijeci na kemiju?

                    B) Nikad necu na kemiju.

                    Ja mislim da bi ja naivan bio kad bi rekao B

                    Zavrsiti ces ti moj pajdo na ''čarobnom štapiću'' prije ili kasnije, i pricati ces samnom o tome jer cu i ja završiti na njemu isto
                    Ajmo se lagati pa reci da necemo jer nam je dosta i ovako kako ide? hm, nikad nije dosta, ako si baš infiša a cini mi se da jesi onda nema sanse da ti je dosta...

                    Sad ti meni reci kad ides na djetu?
                    nisam ja ovdje spominjao svoju naturalnost, nema veze s raspravom...jer nisam ''ljubomoran'' na njih nego listam cinjenice - medju ifbb pro-ovima se treninzi razlikuju 100x vise nego kod uspjesnih naturalaca -zato sto ima prostora za to

                    phil heath-ov trening nogu je smijesan(takav da s njim ni jedan naturalac ne bi napredovao), s druge strane nisam vidio nikad intenzivniji trening nogu nego kod antoine vaillant-a primjera radi - obojica dugogodisnji useri i ogromni


                    ali eto, ako mislite da kolicina misicne mase = intenzitet treninga varate se - definitivno ima naturalaca(koji bi ti izgledali smijesni ako ih vidis na binu, jedva nekih 70 kila nakupe) koji se trude vise nego neki top 20 ifbb pro-ovi u teretani - razlika ?? ne stavljaju iste svari u svoja tijela

                    ^^da ne krenem s primjerima iz moje teretane









                    rekao sam ti vec nije iskljuceno da se pocnem pikat nekad...ali ce i svi ovdje znati za to onda, necu skrivati


                    ne idem ja na dijetu meni kile same padaju
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #25
                      Re: Hardgaineri ipak postoje

                      Originally posted by WTF View Post
                      Niti blizu....
                      Veoma dobro rade svoj posao tek onda ako je prehrana brutalno složena a trening brutalno nenadje.biv.
                      Bez to dvoje magični štapić ne radi kako treba. On nije napravljen tako magično da može zamijeniti prvo dvoje.
                      onda si ti u zabludi ili nikada nisi vidio usera uživo i vidio (ne)znanje a izgled većine

                      Suficit + prosječan trening + roidsi - nenadjebiva kombinacija.

                      Ne može mu ni jedan naturalac prići da ima bogovu prehranu i trening, ja ovim ne omalovažam usere i oni moraju trenirati i jesti ali roidsi veoma dobro rade i to je činjenica.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Hardgaineri ipak postoje

                        Pa znam da nema veze s raspravom, ja sam zelio raspravljati osobno s tobom kako ces se pikati danas sutra ali sje.bao si me pa si rekao da ne iskljucujes tu mogucnost.
                        Jedan savjet, ne trebas ti sakrivati ako se budes pikao ali ne trebas ni javno pricati o tome gomili neznanaca ovdje jer znas kako to ide... Da si natjecatelj ajde nekako, ali ovako....
                        Ja bi to priznao određenim osobama, onima koji znaju sto je to i koji ne osuđuju zbog istog. Danas ne mozes ljudima reci da whey pijes a da te ne osuđuju a kamoli kemiju.

                        Originally posted by TripleZ View Post
                        ali ce i svi ovdje znati za to onda, necu skrivati

                        Comment


                        • #27
                          Re: Hardgaineri ipak postoje

                          ma hebes to,kemija+prehrana+trening+INZULIN e onda si je.beno cudoviste

                          Comment


                          • #28
                            Re: Hardgaineri ipak postoje

                            je ako nista ti ces mi pomoci pri prvoj kuri ako bude potrebe, kad-tad
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #29
                              Re: Hardgaineri ipak postoje

                              Originally posted by TripleZ View Post
                              je ako nista ti ces mi pomoci pri prvoj kuri ako bude potrebe, kad-tad
                              Sarkazam?

                              Ma samo se piknes, malo sufiita i malo laganini treninga i nenadjebiv si

                              Comment


                              • #30
                                Re: Hardgaineri ipak postoje

                                kada se moj prijatelj oporavljao s kemo-terapije i normalno kako to vec ide pitao doktora kada ce krenuti sa TRT(kao sto svi rade, da vrate izgubljenu masu I MISICE) doktor on mu je rekao: NE MOZES TI TO, MORAS 6X SEDMICNO U TERETANU PRVO I NA BENCH-U DIZAT 150 KILA PA TEK ONDA MOZES, JER BEZ TRENINGA TO NE POMAZE





                                yeah keep dreamin'
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X