Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hardgaineri ipak postoje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Hardgaineri ipak postoje



    What's your point exactly?

    Comment


    • #32
      Re: Hardgaineri ipak postoje

      Originally posted by WTF View Post

      Ma samo se piknes, malo sufiita i malo laganini treninga i nenadjebiv si
      i na plaži najveći jebač

      Comment


      • #33
        Re: Hardgaineri ipak postoje

        Originally posted by diinnoo View Post
        i na plaži najveći jebač
        za to nije potreban AAS

        Comment


        • #34
          Re: Hardgaineri ipak postoje

          Originally posted by diinnoo View Post
          onda si ti u zabludi ili nikada nisi vidio usera uživo i vidio (ne)znanje a izgled većine

          Suficit + prosječan trening + roidsi - nenadjebiva kombinacija.

          Ne može mu ni jedan naturalac prići da ima bogovu prehranu i trening, ja ovim ne omalovažam usere i oni moraju trenirati i jesti ali roidsi veoma dobro rade i to je činjenica.
          Suficit + prosječan trening + roidsi = kombinacija, bolje od naturalca ce proci sigurno, ali da je nenadjebiva kombinacija, nije.

          Suficit uz gomile proteina + brutalan trening i po 2x dnevno + roidsi = nenadjebiva kombinacija u kojoj ces iskoristiti sav potencijal roidsa i napraviti jeb.en posao.

          Comment


          • #35
            Re: Hardgaineri ipak postoje

            ja na kemiju gledam ovako, to je isto kao da sad imas auto npr bmw sa 180 ks i mozes ga tjerati max do 240 km/h i sad dodem ja pa ti naguram turbinu i sad ti auto ima npr 240 ks i moze ici brze ALI NA TEBI JE HOCES LI GA TI STISNUTI PREKO 240(tj.hoces li iskoristit dodatnu snagu motora)

            Comment


            • #36
              Re: Hardgaineri ipak postoje

              Originally posted by TripleZ View Post
              kad si na kolicinama steroida kao ''neki'' vrsta/nacin treninga postaje MNOGO manje bitan nego kod naturalca





              volio bih da u ovom sportu nema steroida samo da ljudi bolje mogu vidjeti sta je bitno kod treninga a sta ne, a ne da se sve nase informacije ''iskrive'' zbog ljudi koji uprkos nekih suboptimalnih stvari u treningu imaju nevjerovatno dobar napredak zbog aas i 0,1% genetike


              zato sto period poslije noob gains-a nisam napredovao - dok nisam prestao praviti izgovore pa se to promjenilo



              sto se tebe tice, nisi hardgainer, imas ''fino tijelo'' po onim slikama, sigurno nemas nesto mnogo nizak test koji bi te sprecavao toliko koliko ti mislis, a o ''natural granici'' nemoj ni razmisljati jos



              btw ako si fakat bio 8% sa 80kg na 1.80m ti si strasan....da ne mislis da je to bio dosta veci bf% ?
              pa ne znam brate tako su mi izmjerili u ovom institutu, evo par poslednjih slika pa procjeni.. doduse na jednoj od njih sam stegnuo misice haha

              daj popravite moju ishranu ljudi
              Attached Files

              Comment


              • #37
                Re: Hardgaineri ipak postoje

                dobro je to ali nije 8%


                nisi toliko los koliko mislis, najupadljivije je ja mislim da ti prsa i trapez zaostaju, kada bi to popravio izgledao bi mnogo bolje


                probaj i do 2-3x sedmicno pogoditi ovo u zaostatku, uz blagi suficit - ako imas dovoljno masti i P jos se igraj UH-ima(pojacaj koliko treba, obviously) i polahko - nece preko noci, znamo i ja i ti - ali bices bolji malo po malo, mic po mic
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #38
                  Re: Hardgaineri ipak postoje

                  Bas tako, prsa zaostaju.. Radim ih, uz ledja, dva puta sedmicno.. Trapez pogadjam jednom, ali on radi uz military lift pretpostavljam..

                  Comment


                  • #39
                    Re: Hardgaineri ipak postoje

                    Originally posted by gymobsessed View Post
                    Bas tako, prsa zaostaju.. Radim ih, uz ledja, dva puta sedmicno.. Trapez pogadjam jednom, ali on radi uz military lift pretpostavljam..
                    ne radi trapez uz military lift


                    trebaju ti (pravilna)slijeganja, heavy deadlifts, face pulls





                    nemoj zaostale skupine kombinirati tako s drugim velikima, uzmi jedan dan samo za prsa, drugi dan mozes prsa i ruke npr.

                    pri tom jedan dan mozes forsirati ravni i kontrakosi a drugi kosi bench(sa sipkom i sa bucicama), pa jedan dan kablovi odozgo a drugi odozdo i tako - i najbitnije PROGRESSIVE OVERLOAD.
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #40
                      Re: Hardgaineri ipak postoje

                      i forsiraj bucice malo vise svakako za bench, i nauci bench-ati pravilno da koristis sto vise prsa a manje triceps i prednje rame
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #41
                        Re: Hardgaineri ipak postoje

                        Originally posted by TripleZ View Post
                        ne radi trapez uz military lift


                        trebaju ti (pravilna)slijeganja, heavy deadlifts, face pulls





                        nemoj zaostale skupine kombinirati tako s drugim velikima, uzmi jedan dan samo za prsa, drugi dan mozes prsa i ruke npr.

                        pri tom jedan dan mozes forsirati ravni i kontrakosi a drugi kosi bench(sa sipkom i sa bucicama), pa jedan dan kablovi odozgo a drugi odozdo i tako - i najbitnije PROGRESSIVE OVERLOAD.
                        Hej brate hvala puno na savjetima i na vremenu!

                        Tako neto slicno radim, rope to neck, face pulls isl. Samo sto sve to ide j**eno sporo ide! Tri godine se drka* sa tegovima i slabi rezultati!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Hardgaineri ipak postoje

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          i forsiraj bucice malo vise svakako za bench, i nauci bench-ati pravilno da koristis sto vise prsa a manje triceps i prednje rame
                          U mojoj teretani vlada mišljenje da kod bencha kut između podlaktice i nadlaktice mora bit 90 stupnjeva za maksimalan rad prsa.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Hardgaineri ipak postoje

                            Pa ja radim malo ispod 90 stepeni. Medjutim moke misljenje je da tteba ici sto nize jer ce to pocikepati vise misicnih vlakana. Sa druge strane to je i veci stres na zglobove pa treba naci neki kompromis izmedju toga dvoje.

                            Comment


                            • #44
                              Re: Hardgaineri ipak postoje

                              Sto se tice moje ishrane triplle, ja sam vec uradio to eksperkmentisanje sa carbsima, i otprilike ovo je ono sto mi odgovara. Kad sam povecao carbs nabacio sam salo..

                              Comment


                              • #45
                                Re: Hardgaineri ipak postoje

                                Originally posted by mile View Post
                                U mojoj teretani vlada mišljenje da kod bencha kut između podlaktice i nadlaktice mora bit 90 stupnjeva za maksimalan rad prsa.

                                necu reci da je pogresno, ali nije samo to

                                na to koji misici se rade mogu uticati mnogo stvari, recimo:

                                -ako ''razvlacis'' sipku radi vise triceps, ako je ''suzavas'' rade vise prsa
                                - kontrola trapeza na klupi, da gu 'guras' u klupu a time i ujedno se isprsiš
                                - putanja sipke
                                -amplituda pokreta (do prsa, ako pricamo o aktivaciji samo prsa lock-out nije toliko bitan)
                                itd.

                                i onda opet najvaznije da je za hipertrofiju, 99% ljudi jedno 3puta bolje korsititi bucice nego sipku
                                Originally posted by gymobsessed View Post
                                Sto se tice moje ishrane triplle, ja sam vec uradio to eksperkmentisanje sa carbsima, i otprilike ovo je ono sto mi odgovara. Kad sam povecao carbs nabacio sam salo..
                                probaj malo vise masti onda, dodaj cardio malo iako si na masi...nesto



                                mozda je ishrana uredu a bas samo trening šteka...ako nisi stimulisao misic na rast onda ti i najmanji suficit nece biti optimalan lean gain tj. usalit ces se polahko i samo tako - a ako kazes da snagu nikad nisi radis mislim da je ovo bas onaj trenutak zbog kojeg naturalci to i trebaju trenirati - dugorecno gledano ce ti biti potreban progressive overload da nabijes misice
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X