Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ako natovarim velike tezine na sebe da ce mi se smanjiti rast i smijem li koristiti proteine?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Prevelike težine

    Originally posted by TripleZ View Post
    ona kaze da ne moze, mi kazemo da moze...sta ces sad, bacati novcic ?


    ili malo citaj sta je to u stvari i da li mozes, nauci malo za sebe nesto, trebace ti
    ja samo kazem sta je ona rekla xd ... bogte pito' znal' sta u opste prodaje :S
    Last edited by Hopzz.; 10-02-13, 15:09.

    Comment


    • #32
      Re: Prevelike težine

      jao decko ti pises kako puse vjetar,ne trebaju ti proteini,sta ce ti? slusao bi sve a ne mamu i tatu,pa oni su te rodili,valda znaju sta tebi treba i kakav si,sta triplez zna kako izgledas,kako si gradjen i da li ti trebaju
      bolje teta suplementima zna da li ti treba,nije ovo napad na nikog nego jednostavno zelis odgovor koji zelis cut a to je da pijes proteine,pij ih ti slobodno,al to nije ono sto ti potajno prizeljkujes,neces dobit brdo misica s tim,misice ces dobit tako da jedes kuhanu hranu,bavis se sportom,i polagano vjezbas

      Comment


      • #33
        Re: Prevelike težine

        Originally posted by Adatar View Post
        jao decko ti pises kako puse vjetar,ne trebaju ti proteini,sta ce ti? slusao bi sve a ne mamu i tatu,pa oni su te rodili,valda znaju sta tebi treba i kakav si,sta triplez zna kako izgledas,kako si gradjen i da li ti trebaju
        bolje teta suplementima zna da li ti treba,nije ovo napad na nikog nego jednostavno zelis odgovor koji zelis cut a to je da pijes proteine,pij ih ti slobodno,al to nije ono sto ti potajno prizeljkujes,neces dobit brdo misica s tim,misice ces dobit tako da jedes kuhanu hranu,bavis se sportom,i polagano vjezbas
        pa razumijem ja da mi ne trebaju sa 14 godina, nego samo hocu da uporedim razliku tu sta tvrde ljudi za proteine tj. neke neispravne tvrdnje :S

        Comment


        • #34
          Re: Prevelike težine

          ej decko odkad si se rodio ti unosis proteine u sebe,a to sto su tvoji roditelji doktori neznaci i da su nutricionisti,vecina doktora proteine i steroide trpaju u isti kos,i nemoj gluposti pisati nego citaj po forumu,internetu pa nam se onda javi ako ti je nesto nejasno i jos jednom PROTEIN WHEY ILI PROTEIN IZ MESA JE PROTEIN jeli to tesko za shvatiti

          Comment


          • #35
            Re: Prevelike težine

            Originally posted by Adatar View Post
            jao decko ti pises kako puse vjetar,ne trebaju ti proteini,sta ce ti? slusao bi sve a ne mamu i tatu,pa oni su te rodili,valda znaju sta tebi treba i kakav si,sta triplez zna kako izgledas,kako si gradjen i da li ti trebaju
            bolje teta suplementima zna da li ti treba,nije ovo napad na nikog nego jednostavno zelis odgovor koji zelis cut a to je da pijes proteine,pij ih ti slobodno,al to nije ono sto ti potajno prizeljkujes,neces dobit brdo misica s tim,misice ces dobit tako da jedes kuhanu hranu,bavis se sportom,i polagano vjezbas
            niko ne spominje jeli mu 'treba' whey ili ne, on je pitao smije li koristiti
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #36
              Re: Prevelike težine

              meni je doktorica rekla da slobodno uzimam proteine(suplement), ali da ne pretjerujem(pretpostavljam da je tu mislila 8 mjerica dnevno)..

              i whey ce svakome olaksati posao..i zato je pod obavezan...lakse popit svaki dan 1 2 3 mjerice nego za to pec piletinu.. naravno uz sve te mjerice treba dodatno peci piletinu da se neko nebi za*jebo.

              ja da moram 5 put dnevno peci meso, svaki dan, mislim da bi mi dopizdilo za 2 i po dana..
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #37
                Re: Prevelike težine

                bitno je samo da vecina P bude iz krute hrane,i nemoras 5 puta dnevno peci meso nego si odma ujutro ili za rucak,skuhas ili ispeces mesa za cijeli dan,tako barem ja radim

                Comment


                • #38
                  Re: Prevelike težine

                  Originally posted by mate31 View Post
                  ej decko odkad si se rodio ti unosis proteine u sebe,a to sto su tvoji roditelji doktori neznaci i da su nutricionisti,vecina doktora proteine i steroide trpaju u isti kos,i nemoj gluposti pisati nego citaj po forumu,internetu pa nam se onda javi ako ti je nesto nejasno i jos jednom PROTEIN WHEY ILI PROTEIN IZ MESA JE PROTEIN jeli to tesko za shvatiti
                  ccc, pa mozda ne znaju toliko o body buildingu ali nije niko glup da "trpa u isti kos" steroide i proteine :S

                  Comment


                  • #39
                    Re: Prevelike težine

                    o vjeruj mi nacudio bi se koliko ljudi trpaju hemiju i dodatke prehrane u isti kos i to mi jako smeta

                    Comment


                    • #40
                      Re: Prevelike težine

                      Originally posted by Hopzz. View Post
                      ccc, pa mozda ne znaju toliko o body buildingu ali nije niko glup da "trpa u isti kos" steroide i proteine :S
                      Nazalost moram te demantirati. 99% ljudi koji nikad nisu vidjeli teretane upravo te dvije stvari trpa u isti koš.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Prevelike težine

                        Originally posted by WTF View Post
                        Nazalost moram te demantirati. 99% ljudi koji nikad nisu vidjeli teretane upravo te dvije stvari trpa u isti koš.
                        da, ali doktor bas da mjesa proteine i steroide? ne bih se s time slozio... ne govorim ja to sto su meni otac i mati doktori, nego cinjenica je ta da brate onaj ko je zavrsio medicinu trebao bi to znati, a ako ne zna, koji je onda ***** doktor?

                        Comment


                        • #42
                          Re: Prevelike težine

                          doktori(vecina ne svi) su inace protiv bb i slicnih stvari

                          Comment


                          • #43
                            Re: Prevelike težine

                            ma znaju doktori sve o suplementima,upoznati su,vecina toga ima u tijelu i dio je njihovog skolovanja,evo primjer ti dajem
                            jedno jaje ti ima 6 do 7 g proteina (ako izbacis zumanjak onda manje,u zumanjku je jedan dio proteina,plus vitamin a,d,e itd) jedna konzerva tune od 28g do 40g (ne rial iz konzuma u njoj nema proteina ) 100g pilecih prsa 24g,govedina 100g ima oko 25g proteina,100g svinjetine 8 g proteina,litra mlijeka 32g proteina itd,mjerica proteina od 19g do 40g proteina,whey vecinom 25 g proteina

                            eto da se orijentiras malo

                            Comment


                            • #44
                              Re: Prevelike težine

                              Originally posted by Hopzz. View Post
                              ccc, pa mozda ne znaju toliko o body buildingu ali nije niko glup da "trpa u isti kos" steroide i proteine :S
                              Ma daj molim te! Ja pijem samo whey i to je to. A čim me netko s ulice pita "jel piješ ti šta", doooooooooooooobro razmislim hoću li mu reći ili ne!
                              Baš kak je WTF rekao za doba Krista, "ne isplati im se pojašnjavat"....trošak života

                              Hopzz,

                              jedi hranu! Pravu proteinsku hranu (mislim sigurno jedeš, hoću reći da pojačaš doze), tako se stvara zavidna masa i željeni physique (uz trening naravno).

                              1 ili 2 mjerice wheya dnevno ti neće pomoći toliko (ili više) koliko bi 100-200g piletine.
                              A naravno, piletina (uz neki prilog od povrća) je prepuna makronutrijentima, a i na kraju krajeva, najedeš se!

                              Ili kak bi nekak gospon Šojić rekao... "će treba želudac ko od praseće" da bi nešto postigao!
                              Last edited by ScuderiaBull; 10-02-13, 16:01.
                              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                              http://www.facebook.com/adoni.costo
                              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                              Comment


                              • #45
                                Re: Prevelike težine

                                adatar da mozda ovi novi doktori to znaju ali ovi 50+ sto ih je vecina su zatucani i gotovo

                                Comment

                                Working...
                                X