Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by WTF View Post
    Prvo se upoznaj s utezima, mazi ih, češkaj ih, sanjaj ih, jedva ih cekaj opet vidjeti....nakon par meseci kad se ti i gospoda utezi upoznate onda fino odaberes smjer, do tada vjezbaj pravilnu tehniku...
    Jer da sad krenes na masu, ma nema sanse da ce to valjati ako ti i utezi niste jedno....shvacas? jer na masi se riga na treninzima, ide se 100 na sat, a ti jos nisi spreman za to....
    nisi ni za defku, jer mozda nemas dovoljno meme za defkati?
    Samo polako, idi voditi ljubav sa željezom, kad ti željeza budu ispred žene/cure i prijatelja, pa i nogometa na tv-u, onda si na pravom putu
    WTF? definitivno trebamo ženski podforum..

    ipak, možda ima i jedna dobra stvar..sad znam kako razmišljaju dečki koji imaju 6 pack..
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Apsolutno romanticno =D
      Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by gavranka View Post
        WTF? definitivno trebamo ženski podforum..

        ipak, možda ima i jedna dobra stvar..sad znam kako razmišljaju dečki koji imaju 6 pack..
        I mene zanima kako razmisljaju decki koji imaju 6-pack, ja sam ga imao kratko vrijeme pa nisam stigao razmisljati puno haha... Masa popapala donje trbusne, 4-left
        Sad bi rekao da sam se zezao ali kad bolje razmislim i nisam, uvijek se nekako radujem željezu vise nego drugim stvarima... Jbg... Jedva cekam sutra ako se uspijem odgegati do gyma...

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          @WTF Ok, to što kažeš je istina. Jer ako se vježbe ne izvode pravilno, ne koriste. Hvala na savjetu.

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Pa zato sam romanticno objasnio kako to ide hehe, iako su neki moje rijeci doslovno shvatili
            Bez maženja i češkanja znaci, samo french kiss mozes tu i tamo...
            P.s samo polako druže, neka sve ide svojim tijekom, polako i sigurno

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              da vas pitam nesto ovaka je situacija nema te ništa baš osim junk food-a jel bolje to pojest ili ništa u cemu je manja šteta
              Last edited by Mamlaz; 05-08-12, 21:21.
              Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                bolje junk nego ništa

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Zanima me kako se forumaši zabaljaju sa crvenim mesom? Koje crveno meso jedete (znam nemasno, ali govedinu, teletinu, junetinu i koji dio mesa?) i na koji ga način pripremate (kuhanje, pečenje...?)

                  Planiram malo više ubaciti crveno meso u prehranu, jedem ga prilično rijetko (možda jednom tjedno), nek se malo pilići odmore od mene, prelazim na krave

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by Kudzu Billy View Post
                    Zanima me kako se forumaši zabaljaju sa crvenim mesom? Koje crveno meso jedete (znam nemasno, ali govedinu, teletinu, junetinu i koji dio mesa?) i na koji ga način pripremate (kuhanje, pečenje...?)

                    Planiram malo više ubaciti crveno meso u prehranu, jedem ga prilično rijetko (možda jednom tjedno), nek se malo pilići odmore od mene, prelazim na krave
                    ja samo junetinu, i to "fake steak" radi cijene.. to ti je komad mesa odmah do buta.. pošto tamo gdje kupujem dečko je stvarno odličan i izreže mi to sve i spakira bude identično ko steak al dosta jeftinije.. inače oko 130kn je kila steaka, a ovo dobijem za cca 70kn..
                    Originally posted by darios
                    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      jel se može kao zadnji obrok uzeti smiksani svježi sir i jogurt? npr. 150 gr sira i 100 ml jogurta il je to previše ugljikohidrata?
                      Simplify.

                      There are no shortcuts to any place worth going.

                      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                      HARDER.


                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Ugljikohidrata?

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Može, nema tu puno carbsa, ako ima jedva 5 g laktoze ispod 10g sigurno, a to je niš' !

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Super, jer kad tako smiksam ko da pijem jogurt..inace,nisam nikad niti prije jela bilo kakav sir,a kamoli ovaj..
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Kakva je situacija s ovim cevapima kupljenima u konzumu npr.Pik Vrbovec i to,oni zapakirani npr 30 komada
                              Ako trenutno nemam nista konkretno za pojest jel to ok? Jel to spada pod junk?


                              I jos jedno pitanje: Da li skodi jedenje svaki dan 3-4 pecena jaja?

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                1. da
                                2. ne

                                Comment

                                Working...
                                X