Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    a cuj brate moze i mcdonalds nekad pasti al nemoj se zavaravat onda da je bas bb aproved

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Songoku
      a cuj brate moze i mcdonalds nekad pasti al nemoj se zavaravat onda da je bas bb aproved
      ..vazno mi je bilo znati da ako padne ponekad, da i ne odstupa previse od bb approved obroka
      U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
      sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        to nie P + UH.. toe P + UH + M

        mislin na tvoj prethodni komentar riža + mliveno
        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by juka
          to nie P + UH.. toe P + UH + M
          ako cemo tako onda ti je skoro sve sto je P+UH i +M
          U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
          sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            ajde Demo ako ce ti bit lakse to je P Uh obrok,si hepi sad? ja sam iance za kompletne obroke al iz kvalitetnih masti i komplexnih ugljica i proteina.. al na dijeti odvajam tj idem il s mastima il s uh..

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Songoku
              ajde Demo ako ce ti bit lakse to je P Uh obrok,si hepi sad? ja sam iance za kompletne obroke al iz kvalitetnih masti i komplexnih ugljica i proteina.. al na dijeti odvajam tj idem il s mastima il s uh..
              ne razumijem zasto takav pristup pri pocetku....sta te zbunilo u mojim postovima?...ako ces brojat nesto malo masti sto dobijes iz mljevenog mesa onda broj i one masti sot ubacis przenjem piletine ili enceg drugog.
              U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
              sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                ne przim piletinu u ulju nit s imalo ulja,jer nema potrebe, ispece se na teflonu bez imalo ulja il vode odlicno,ili skuham.. ako si na amsi ne brini se oko tog obroka, ako si na dijeti zapitaj se zasto nisi izdefiniran kako bi htio bit... nemam ja nis protiv tebe al vidim da bi ti silom da ti neko potvrdi da je to aproved obrok..

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Songoku
                  ne przim piletinu u ulju nit s imalo ulja,jer nema potrebe, ispece se na teflonu bez imalo ulja il vode odlicno,ili skuham.. ako si na amsi ne brini se oko tog obroka, ako si na dijeti zapitaj se zasto nisi izdefiniran kako bi htio bit... nemam ja nis protiv tebe al vidim da bi ti silom da ti neko potvrdi da je to aproved obrok..
                  ..ok, shvatam, ja ipak przim na maslinovom ulju(spreman sam da mi tu ispasta napredak u defki)....nisam to htio, ispao je nesporazum..hvala
                  U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                  sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    istu stvar sam radio i ja proslu defku.. btw ne valja pec na maslinovom jer ti ono ima nizak stupanj gorenja pa ti ono doslovno gori dok peces i gubi sve kvalitete i postaje prakticki ko obicno lose ulje.. maslinovo je za hladno koristenje znaci dodat preko jela kad je gotovo itd.. reci majci da ti teflonmsku tavu nabavi i moc ces bez ulja pec..

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by Songoku
                      istu stvar sam radio i ja proslu defku.. btw ne valja pec na maslinovom jer ti ono ima nizak stupanj gorenja pa ti ono doslovno gori dok peces i gubi sve kvalitete i postaje prakticki ko obicno lose ulje.. maslinovo je za hladno koristenje znaci dodat preko jela kad je gotovo itd.. reci majci da ti teflonmsku tavu nabavi i moc ces bez ulja pec..
                      vec imam teflonsku tavu..hvala, uzet cu u obzir
                      U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                      sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        stari ko još prži piletinu u ulju.. i nie sve p + uh + m obrok.. mliveno meso ima podosta masti za razliku od piletne i puretine, tako da skupa sa rižon je ***** p + uh + m obrok.. ne govori *****rije
                        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Sezamovo ulje ima visok stupanj izdržljivosti, veći nego maslinovo pa je prihvatljivije ako već trebaš tavu namazat s nečim. Ili hladno prešano suncokretovo.

                          Inače, vidim da se dosta savjetuje ili koristi Vegeta. Čemu Vegeta puna soli, pojačivača okusa i dodataka, kad ima toliko divnih i zdravih začina?

                          Uz piletinu lijepo idu curry, mediteranska mješavina (ona od čistih začina), bosiljak, origano, malo kurkume, mljevena paprika...

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            zato sto se svi bojite soli ko vrag tamjana.. nece nikom san zdravim tlakom i bubrezima biti ista od soli ili vegete..dapace kad si na nisko uh potrebno ej ensto vise natrija da se misici ne grce i da se ima pump na treningu,no vjerujem da je malo ko bio na takvim dijetama ovdje tako da nema iskustva s tim..za normalne ljude 2g natrija dnevno za sportase vise moze jer se vise znoje,na dijeti jos vise.. nema bojazni..i svakako se moze koristit i curry i svasta..osobno radim rizu s curryem i bude zuta i odlicna..

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Ma sve je to ok, ali ako imaš prirodan začin (ili mješavinu koju sam napraviš od recimo soli, papra, curry-a itd) nasuprot Vegete (kuhinjska sol do 56%, sušeno povrće 15,5% (mrkva, pastrnjak, luk, celer, peršin list), pojačivači okusa (mononatrijev glutaminat do 15%, dinatrijev inoziant), šećer, začini, kukuruzni škrob, bojilo (riboflavin).)
                              zašto ne odabrati ono što ti je prirodno kad već možeš?
                              Nije u soli problem, nego u šećeru i pojačivaćima koji izdominiraju okusom i onda svaka hrana ima isti okus. A o zdravstvenoj nekoristi bi se sad moglo raspravljat, ali u to trenutno ne bi ulazila.
                              A začini imaju i svoju ljekovitu funkciju.

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                svakako se slazem ako imas volje i vremena sam si sastavit mjesavinu kako ne,pozdravljam to

                                Comment

                                Working...
                                X