Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by vege
    Znam ja Victoriu Boutenko, kako da ne znam. Problem kod nje je što jede previše kalorija iz masnoća (orasi, semenke, bademi, itd).
    Ali, jede se i u 80/10/10 Diet zeleno lisnato povrće, kako da ne... ali od toga se ne živi. Moraš unositi dovoljno kalorija. Bez barem 3000 kalorija nema ništa. Ja sam se super osećao prošlog leta: doručak 1 kg šljiva, ručak 7-8 kg lubenica, večera 1 kg grožđa, pa 5-6 banana, pa tek onda nekalorična hrana: paradajz, pa paprika, pa krastavac... I na kraju svega šaka badema.
    A ovaj što jede živo meso: no comment! BLJAK! Ko iskreno može da uživa u tom ukusu?
    Boutenko je kasnije promijenila filozofiju i reducirala orahe i sjemenke... Još jednom, ako nisi pročitao Green for Life bit će ti zanimljivo.
    A što se tiče toga da se od lisnatog povrća ne živi, gorile jedu skoro samo lišće U kili špinata ima 20-30 grama proteina, a nije tako teško pojest kilu kad se smiska s voćem.
    Ja nikako ne jedem meso 13 godina, nemoj me krivo shvatiti da zagovaram sirovo meso, ali ovaj intervju s Vonderplanitzom je OK za pročitati.
    Željezo mi je u krvi!

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by mužjak
      Originally posted by vege
      Znam ja Victoriu Boutenko, kako da ne znam. Problem kod nje je što jede previše kalorija iz masnoća (orasi, semenke, bademi, itd).
      Ali, jede se i u 80/10/10 Diet zeleno lisnato povrće, kako da ne... ali od toga se ne živi. Moraš unositi dovoljno kalorija. Bez barem 3000 kalorija nema ništa. Ja sam se super osećao prošlog leta: doručak 1 kg šljiva, ručak 7-8 kg lubenica, večera 1 kg grožđa, pa 5-6 banana, pa tek onda nekalorična hrana: paradajz, pa paprika, pa krastavac... I na kraju svega šaka badema.
      A ovaj što jede živo meso: no comment! BLJAK! Ko iskreno može da uživa u tom ukusu?
      Boutenko je kasnije promijenila filozofiju i reducirala orahe i sjemenke... Još jednom, ako nisi pročitao Green for Life bit će ti zanimljivo.
      A što se tiče toga da se od lisnatog povrća ne živi, gorile jedu skoro samo lišće U kili špinata ima 20-30 grama proteina, a nije tako teško pojest kilu kad se smiska s voćem.
      Ja nikako ne jedem meso 13 godina, nemoj me krivo shvatiti da zagovaram sirovo meso, ali ovaj intervju s Vonderplanitzom je OK za pročitati.
      spanać je super, ali čak i ako ga pojedeš kilo i uneseš tih 20 g proteina, koji su ravni mesu, to znam, opet ćeš biti GLADAN i drhtaćeš od nedostatka glukoze, i nećeš moći da vežbaš. S druge strane, kada pojedem 10 banana i odem u gym posle sat vremena, prekidam trening samo zato što znam da ne valja ostajati duže od 1 sata, inače imam snage za još jedan trening posle Ništa ne može da mi da snagu za vežbanje nego 1000 kalorijica iz banana Mada, grožđe je još bolje, manje vlakana u stomaku, a kalorija na pretek.
      Super je green juicing, ali povremeno, ali kao što rekoh, ne možeš živeti bez kalorija i glukoze

      BTW, sad vidim da sam napisao da sam jeo 8 kg lubenice, to bi ipak bilo previše, moja greška. Bile su to lubenice od 8 kg, pa pola jedan obrok, pola sutra za drugi.... Ma samo da mi dođu lubenice, gotove su kad ih prikoljem!
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        stara mi je donjela neki rakitski sir ima 38 % suhe tvari i 10 % m.m. u suhoj tvari ugl. sad neznam jel to posni ili svježi sir ? jel ga možda neko koristi ?
        Originally posted by Songoku
        najbolji pwm je burek

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by david22
          stara mi je donjela neki rakitski sir ima 38 % suhe tvari i 10 % m.m. u suhoj tvari ugl. sad neznam jel to posni ili svježi sir ? jel ga možda neko koristi ?
          Nije mi poznat, ali 10% m.m. znači da je posan.
          Željezo mi je u krvi!

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            ajme prefin je ako naiđete negdje na njega, probajte necete požaliti
            Originally posted by Songoku
            najbolji pwm je burek

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              To ti je nekih 4 g masti na 100 g sira. Znači vjerojatno po sastavu P i UH isto ne odstupa od prosjeka.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                moze se zivjeti itekako bez glukoze,tijelo se prebacuje an ketone kroz masti a mozak itekako radi na ketone inace bi ketogene dijete bile ubojstvo..meni je iskreno nesto najgluplje prehrana sa tolko voca... u svakoj postenoj bodybuilding dijeti se reducira ili minimalizira unos voca..cak i kod vegetarijanaca,puno fruktoze ti nikako nemoze bit prijatelj na dijeti..

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Songoku
                  moze se zivjeti itekako bez glukoze,tijelo se prebacuje an ketone kroz masti a mozak itekako radi na ketone inace bi ketogene dijete bile ubojstvo..meni je iskreno nesto najgluplje prehrana sa tolko voca... u svakoj postenoj bodybuilding dijeti se reducira ili minimalizira unos voca..cak i kod vegetarijanaca,puno fruktoze ti nikako nemoze bit prijatelj na dijeti..
                  1 i po dana bez UH. Na treningu su me dica tukla jer nisam uopce ima snage ista radit. Otad nikad vise, a voce u umjerenim kolicinama nije lose ni za BB ili bolo kog drugog.

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    jesi li taj 1 i po dan zamjenio istu kolicinu uh sa istiom tom kolicinom masti u istoj kalorijskoj vrijednosti?

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by Wolfey
                      Originally posted by Songoku
                      moze se zivjeti itekako bez glukoze,tijelo se prebacuje an ketone kroz masti a mozak itekako radi na ketone inace bi ketogene dijete bile ubojstvo..meni je iskreno nesto najgluplje prehrana sa tolko voca... u svakoj postenoj bodybuilding dijeti se reducira ili minimalizira unos voca..cak i kod vegetarijanaca,puno fruktoze ti nikako nemoze bit prijatelj na dijeti..
                      1 i po dana bez UH. Na treningu su me dica tukla jer nisam uopce ima snage ista radit. Otad nikad vise, a voce u umjerenim kolicinama nije lose ni za BB ili bolo kog drugog.
                      za tih 1 i po dan nisi ni ušo u ketozu
                      Chill bro

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        to je isto istina a osim tog njega i psiha malo,znas da on koristi 500 vrsta raznoraznig pre workout i during workout suppsa..pa je to vec placebo efekt:P

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Songoku
                          to je isto istina a osim tog njega i psiha malo,znas da on koristi 500 vrsta raznoraznig pre workout i during workout suppsa..pa je to vec placebo efekt:P
                          Pfff, kako to možeš tako reći? Suplementi imaju svoja imena a ne dwm i pwm!!!!1

                          Super ultra mega whey, polisaharidno tirozitni mega ugljikohidrati sa povremenim otpuštanjem u krvotok, elektroliti za 20% bolje performanse na treningu i beta alanin turbo mass exstreme gain za bolji protok vitamina C. Bcaa, arginin, kreatin fosfat turbo, ultra mega vitamins, kazein dobiven ručno cijeđenim proteinima ne treba ni spominjati. To je neophodno za normalno funkcioniranje tokom dana.
                          Chill bro

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Joj Soner obozavam te. Jbg, al ja se s ketogenom ne slazem. Btw negdje sam cita da ne smis na duge staze jer na kraju ipak iako se mozak navika nece to dugo tako radit i pocet ce to odbacivat. I da zamjenija sam s kcal vrijednoscu masti, ali nije pomoglo.

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              osim ak ne uzimas onaj glucophag il kak se vec zove ili semu s inzom,nemre uc u ketozu tak brzo bar jedno 2,3 dana.. a dok ne udjes u ketozu si u komi,tak svi kazu

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by Wolfey
                                Joj Soner obozavam te. Jbg, al ja se s ketogenom ne slazem. Btw negdje sam cita da ne smis na duge staze jer na kraju ipak iako se mozak navika nece to dugo tako radit i pocet ce to odbacivat. I da zamjenija sam s kcal vrijednoscu masti, ali nije pomoglo.
                                Ma ribica, nemam ja niš protiv tebe al zakon mi je kad počneš nabrajat suplemente

                                Btw, za ovo što si rekao sam i ja čuo, tj. čitao sma negdje davno
                                Chill bro

                                Comment

                                Working...
                                X