Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Songoku
    zato sto se svi bojite soli ko vrag tamjana.. nece nikom san zdravim tlakom i bubrezima biti ista od soli ili vegete..dapace kad si na nisko uh potrebno ej ensto vise natrija da se misici ne grce i da se ima pump na treningu,no vjerujem da je malo ko bio na takvim dijetama ovdje tako da nema iskustva s tim..za normalne ljude 2g natrija dnevno za sportase vise moze jer se vise znoje,na dijeti jos vise.. nema bojazni..i svakako se moze koristit i curry i svasta..osobno radim rizu s curryem i bude zuta i odlicna..
    Sol navlači potkožnu vodu.
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      i sta onda? brate to ti treba smetat za natjecanje il neki photoshoot.. a te vode se rjesis u 2 dana sam smanjis soljenje i jedes krumpir,rajcicu i koju bananu..uuuuu

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Pa šta bi ja triba svako malo razmišljat i zajebavat se kako se rješit vode u tih 2 dana.
        Na sebi sam eksperimentirao i vidio kad sam solio svaki obrok u danu i nakon 2 miseca kad san se slika i pogleda sliku pa sam u nesvist koliko sam vode nakupija na sebe. jbg neznanje.... hrana ima dovoljno soli.
        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          niej to voda bila

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            yes yes voden sam bio cijeli...nije salo, ekto sam teški.
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              daj nemojte bit ludi i solite tu hranu...pa ljeto je, znojenje, ovono + pump na treningu
              ne repam o politici možda bi trebo,
              politika je mala ljadro još je nisam jebo

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by juka
                stari ko još prži piletinu u ulju.. i nie sve p + uh + m obrok.. mliveno meso ima podosta masti za razliku od piletne i puretine, tako da skupa sa rižon je je..n p + uh + m obrok.. ne govori piz.....e
                ok pasa, shvatio sam, chill out
                U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Mir7a
                  daj nemojte bit ludi i solite tu hranu...pa ljeto je, znojenje, ovono + pump na treningu
                  Pa ja sam mislio da je manji pump ako solimo jer Na navlaci vodu ispod koze pa smo vodeni i slabija je vaskularnost? Ili ne?

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Na navlači vodu samo ako je u lošem omjeru sa K...ali ako je omjer na strani K a oba minerala su zastupljena solidno pump će bit bolji jer su i K i Na važni za mišićnu dobru miš. kontrakciju..
                    ne repam o politici možda bi trebo,
                    politika je mala ljadro još je nisam jebo

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by Mir7a
                      Na navlači vodu samo ako je u lošem omjeru sa K...ali ako je omjer na strani K a oba minerala su zastupljena solidno pump će bit bolji jer su i K i Na važni za mišićnu dobru miš. kontrakciju..
                      Hvala puno.

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        ..koliko bi mi UH na 1kg tjelesne tezine trebalo ako sam na defki...2g po 1 kg?
                        U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                        sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Sad nisam razumio vezi ove soli: jel treba (dodatno) soliti hranu ili ne?

                          Ja obično nemam običaj soliti hranu niti salate, jedem ih onakve kakvi jesu.

                          Trenutno sam u fazi skidanja kila pa se možda pojačano znojim-bi li mi ipak dobro došla sol?

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Ja ne solim hranu a unesem dnevno oko 6g soli preko hrane, e sad da još dodatno solim otišlo bi to još više....
                            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by bart5
                              Sad nisam razumio vezi ove soli: jel treba (dodatno) soliti hranu ili ne?

                              Ja obično nemam običaj soliti hranu niti salate, jedem ih onakve kakvi jesu.

                              Trenutno sam u fazi skidanja kila pa se možda pojačano znojim-bi li mi ipak dobro došla sol?
                              ..ako ti je gust, soli..inace se ne soli zbog toga sto so nakuplja vodu i onda zigledas kao da imas evci bf nego sto jest...ako se ne pripremas na takmicenje ili imas bf vec 6-7%, ne moras se zamrati time
                              U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                              sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by Demo
                                ..koliko bi mi UH na 1kg tjelesne tezine trebalo ako sam na defki...2g po 1 kg?
                                Ovisi o metabolizmu, tipu tijela, inzulinskoj osjetljivosti itd. Ugl, počni s nekom određenom brojkom i prati tijelo kako reagira, uvijek možeš smanjit/pojačat unos uh-a
                                "Neuspjeh nije opcija."

                                Comment

                                Working...
                                X