Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    žderen onaj standard kiseli jbt.. a šta ćeš.. šta se mora mora se :P
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      How about this: http://forum.bodybuilding.com/showthrea ... =133634471
      Stvarno sta mislite o tome, mislim sve je tocno i logicno, ali ipak mi se cini da sigurno nije isto poist jedan obrok ujutro, a cili dan bit gladan ili racunajnje proteina iz izvora ko sto su keksi...

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Isto tako mislim da nije dobro cesto provociranje inzulina s brzim UH osim oko treninga... a vecina junka ga uzrokuje...

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Evo, nakon 3 mjeseca jedenja zobenih ujutro, doso na ideju promjenit prvi obrok. Pa ako ima netko kakav savjet? Ne zato jer mi nisu fine (mogo bi ih jesti cijeli dan na kile ) nego zelim probati smanjiti UH pa me zanima alternativa. Posni mi prvi pao na pamet, mozda s malo maslinovog ulja, ili imate neku drugu ideju?

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            raženi + dimcek
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              To mi je 2. obrok Ionako kuham cijele dana, ali bas da cu cim se dignem kuhat i necu, ne padaju mi na pamet neki P+M osim posnog s nekim M

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                slozi si omlet i to jedi s posnim za dorucak

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  U jutro jedi UH. Zobene + posni npr.. Ako želiš smanjiti UH, ne moj "rezati" doručak, nego iz drugih obroka.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Ma jesam, srezao sam, ali sam mislio jos malo. UH kroz dan uzmem jedino kroz zobene 100g, neko voce i dosta povrca. Sve u svemu, hvala

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Eh ovako imam pitanje, znaci ja se ne zelim baviti profesionalno ovim niti da mi je to sve u zivotu, hocu samo ono kad sam u majici kratkih rukava da se vidi ono da treniram i da sam razvijen, ne sad ko neko ko je zivot tome posvetio ali ono........
                      I sad da li se ja moram radi toga pretjerano zamarati ishranom, logično pratim da imam dobar unos proteina i uh kupio sam sebi jos jedan whey, ali ne sad da sam se odreko svega živog ?
                      Hvala.

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by Dumbbells
                        Eh ovako imam pitanje, znaci ja se ne zelim baviti profesionalno ovim niti da mi je to sve u zivotu, hocu samo ono kad sam u majici kratkih rukava da se vidi ono da treniram i da sam razvijen, ne sad ko neko ko je zivot tome posvetio ali ono........
                        I sad da li se ja moram radi toga pretjerano zamarati ishranom, logično pratim da imam dobar unos proteina i uh kupio sam sebi jos jedan whey, ali ne sad da sam se odreko svega živog ?
                        Hvala.
                        Koliko dugo vježbaš?
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          1god. i vidi se napredak ono najvise po rukama bez nekog pretjeranog pracenja ishrane ali naravno unosim dosta P u sebe.

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Uglavnom, htio sam reći da ako si zadovoljan rezultatima u odnosu na koliko vježbaš i paziš na ishranu, onda ne trebaš ništa mijenjati, a ako nisi, onda je to znak da trebaš početi više paziti na prehranu i pojačati intenzitet. U BB je bar jednostavno - ako nisi genetičar, izgled je odraz posvečenosti treningu i prehrani.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Dumbbells
                              Eh ovako imam pitanje, znaci ja se ne zelim baviti profesionalno ovim niti da mi je to sve u zivotu, hocu samo ono kad sam u majici kratkih rukava da se vidi ono da treniram i da sam razvijen, ne sad ko neko ko je zivot tome posvetio ali ono........
                              I sad da li se ja moram radi toga pretjerano zamarati ishranom, logično pratim da imam dobar unos proteina i uh kupio sam sebi jos jedan whey, ali ne sad da sam se odreko svega živog ?
                              Hvala.
                              Vrlo vjerojatno ne, dalje se slazem s Patrikom.

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by PatrickStar
                                Uglavnom, htio sam reći da ako si zadovoljan rezultatima u odnosu na koliko vježbaš i paziš na ishranu, onda ne trebaš ništa mijenjati, a ako nisi, onda je to znak da trebaš početi više paziti na prehranu i pojačati intenzitet. U BB je bar jednostavno - ako nisi genetičar, izgled je odraz posvečenosti treningu i prehrani.
                                ma ja ono na to sam i mislio hvala ti, jer je meni ono samo cilj da fino izgledam i da su mi ruke malo vece razvijene i to je ok meni

                                Comment

                                Working...
                                X