Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Molim pomoc od svih ljubitelja i(ili) poznavatelja sladoleda. Gdje mogu kupiti zero carb sladoled? Hvala
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by neuk View Post
      Molim pomoc od svih ljubitelja i(ili) poznavatelja sladoleda. Gdje mogu kupiti zero carb sladoled? Hvala
      Hmm kad sam pratio Sandija mislim da je on objavio da ima neki bas sa malo UH sladoled u Sparu tj.u vecim lancima,pogledaj,dode oko 20-30 kn/kg to me jedino odbilo,mislim da je zasladen stevijom

      Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
      BB AND THIS !

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Kad smo kod Sandija.... Skoro sam na njegovom profilu pročitao da je izuzetno dobro jesti ohlađen, kuvan krompir.

        Navodno se bolje apsorbuje ili tako nešto... Zna li neko nešto o tome?

        U zadnje vreme sam često prinuđen da jedem baš hladan krompir, jer zakasnim na ručak ili mi je za večeru ostalo od ručka, pa me intersuje, da li sam u stvari nenamerno, sam sebi učinio korisnu stvar?

        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          uploadfromtaptalk1424210465009.jpg

          Po njegovoj teoriji,a i bas sam to pitao prije par mjeseci,hladni krumpir ima manji glikemijski/inzulinski indeks od vrucega iako nema nikakvog zdravog razuma i logike,a kamoli neke osnovice u znanosti...

          @neuk evo ovaj,kolicina-cijena ratio uzasan hahah

          Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
          BB AND THIS !

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by emperor View Post
            Hmm kad sam pratio Sandija mislim da je on objavio da ima neki bas sa malo UH sladoled u Sparu tj.u vecim lancima,pogledaj,dode oko 20-30 kn/kg to me jedino odbilo,mislim da je zasladen stevijom

            Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
            Odlicno, hvala

            Stvar je u tome da sam se veceras vracao kuci, umoran i gladan, udjem u lift, kad tamo dostavljac pizze. Bila je to duga voznja haha! Da skratim, evo sjedim na kaucu razvaljen i razmisljam kako cu sutra odraditi zero carb dan
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by neuk View Post
              Odlicno, hvala

              Stvar je u tome da sam se veceras vracao kuci, umoran i gladan, udjem u lift, kad tamo dostavljac pizze. Bila je to duga voznja haha! Da skratim, evo sjedim na kaucu razvaljen i razmisljam kako cu sutra odraditi zero carb dan
              Razmisljas kako odraditi zero carb,a pritom misli lunjaju kako bi kila sladoleda sjela poslije jumbo pizze been there,done that

              Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
              BB AND THIS !

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by Dača View Post
                Kad smo kod Sandija.... Skoro sam na njegovom profilu pročitao da je izuzetno dobro jesti ohlađen, kuvan krompir.

                Navodno se bolje apsorbuje ili tako nešto... Zna li neko nešto o tome?

                U zadnje vreme sam često prinuđen da jedem baš hladan krompir, jer zakasnim na ručak ili mi je za večeru ostalo od ručka, pa me intersuje, da li sam u stvari nenamerno, sam sebi učinio korisnu stvar?


                hahahahaha
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Evo imam ja jedno pitanje, pitat cu ode da ne otvaram novu temu bezvze.... Uglavnom prije sam isao u teretanu oko 13-14 sati i do tada sam imao 2 obroka (u 9 i u 12)... a sada zbog obaveza mogu u teretanu jedino u 8ipo ujutro... pa me zanima sto jesti prije treninga tako rano,dizem se u 7ipo, dorucak u 8 (zobene+whey,2 jaja,voce) dali je to dovoljno prije teretane, na masi sam... poremetio mi se plan i vrijeme prehrane pa recite jel to dovoljno hrane za prije treninga

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Hrana valja al bi bilo bolje da se dizes jos malo ranije pa jedes cca 1 sat prije bolje nego razmak od 30min
                    Your future is created
                    by what you do today,
                    not tomorrow.

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Sto da jedem prije spavanja posto ne mogu svaku vece svjezi sir..??

                      Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by Fera17 View Post
                        Sto da jedem prije spavanja posto ne mogu svaku vece svjezi sir..??

                        Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk
                        5 jaja recimo...

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Dal dobra ova tuna. Pise u biljnom ulju da je tuna pa nezz dal je to ulje dobro ili ne.!!!
                          uploadfromtaptalk1425399395154.jpg

                          Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            “Biljna ulja” – sam naziv zvuči zdravo, ali to su vrlo prerađene namirnice koja se dobivaju industrijskim procesima. Dio procesa uključuje korištenje otrovnih kemikalija kao što su heksan, a dolazi i do izbjeljivanje pomoću ekstrakta te dezodoranja tih ulja. Čak i organski prešana biljna ulja prolaze kroz ogromne prerade i izložena su visokim temperaturama, te stoga lako oksidiraju što uzrokuje njihovu toksičnost.
                            Wenn schon, denn schon!

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              da iscjedim onda ulje iz tune??

                              Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                imam jos par pitanja.
                                Dal je dobro za obrok u sk mozda domaca dimljena sunka??
                                te sta kazete na gauda sir 45% citao sam da je dobar kao...

                                Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X