Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Dali yohimbe djeluje na vecem bf-u? il samo kad smo vec na 10% il nize?
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      While yohimbine may be useful in losing weight in some clinical settings, it should not be used by non-obese people, that is, over-weight or lean people wanting to get leaner, with the expectation of being safe and effective in promoting greater fat loss results.
      Znoj štedi krv

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Rijeka87 View Post
        Dali yohimbe djeluje na vecem bf-u? il samo kad smo vec na 10% il nize?
        Nema razloga da ga tada uzimas... Tijelo ionako ima dovoljno masti na raspolaganju i sigurno ce prije posegnit za lakse dostupnim izvorom.

        Originally posted by kingpin View Post
        While yohimbine may be useful in losing weight in some clinical settings, it should not be used by non-obese people, that is, over-weight or lean people wanting to get leaner, with the expectation of being safe and effective in promoting greater fat loss results.
        Da mi je kuna za svaki put kad mi je neko reka da nesto ne napravin jer ce mi skodit a ja san to ipak napravia, moga bi kupit jako jako jako puno yohimbina... #yolo


        @Igy:
        Ma temeljito san ja sve istrazia, i studije i Lylea i doze al kad su suplementi u pitanju, a priori san skeptik. Da to ista valja, bilo bi zabranjeno kao PED(ili utrpano u neku drugu kategoriju, nebitno).

        Pod "probavni problemi" se po drazumijevalo da od yohimbina iman isti efekt ko i od kofeina, nakon 20 minuta moran na wc. Sta bude poprilicno dekoncentrirajuce ako moran trcat ili radit cucanj/deadlift, pogotovo ako me uvati usrid serije, nomsayin .

        Ovaj put san mislia ozbiljnije probat i podilit to u dvi doze i odma nakon budjenja uzet 10mg a drugih 10 prije treninga.

        A nista, izgleda da cu i ja morat probat pa cu znat iz iskustva kako je.
        Last edited by Maximus1950; 24-04-14, 20:52.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          da ga prvi put nisi isprobao prvo bi miran mogao na šolju ko' covjek a drugo imao bi para za adipowerse


          just sayin'

          btw jesi li kofein uzimao odvojeno kao suplement ili u sastavu drugih stvari pa te potjera ?

          mene kafa protjera na solju uvijek, cist kofein i crni caj ne
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Ne mogu se sitit tocno, al nije me toliko skupo ispalo, uzea san po pola s prijateljem 10g praha na SP, 100-150kn me ispalo... 5g=5000mg. Ako je 20mg primjerena dnevna doza za moju kilazu, racunaj koliko ce mi trajat tih 5g.

            Kavu ne pijen, kofein u tabletama je u pitanju. I kod mene je ista stvar, kava mi je daleko najgora, a zeleni caj je najblazi al i tu malo osjetin nered u crijevima. A i neda mi se kuvat ga pa je svejedno sta je najblazi, da ne prican da najkrace djeluje pa ga triba pijuckat neprestano.

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Megara View Post
              na svakog carla ide jedan igy

              fantastično, baš mi je drago da uvrštavam još jednog člana na obavezno čitanje postova
              Mene je jedino strah da ne ode s foruma ubrzo..znaš ono - poraduješ se nečemu, pa neeeema višeee
              Simplify.

              There are no shortcuts to any place worth going.

              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
              HARDER.


              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                hehe sve sto je dobro/lijepo kratko traje.

                rekao mi je da ce sad 2-3 dana biti tu..a poslije ce se truditi biti redovniji nego prosle god =)jbu ga obaveze..
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  @igy: dobro, znaci ciljas na spot reduction ili ? gdje ode ostvareni deficit bez oslobadjanja djelovanja alfa adreno receptora ili povoljnog odnosa istih naspram beta adr.rec. ? sta ako je ''stubborn fat area'' apsolutno jedino mjesto na tijelu s kojeg se moze mobilizirati fat (to je ujedno i tvoj uslov jel, lean bf%, dobro ovo je mozda jos malo ekstremniji slucaj <5-7%) ? jel u tom slucaju ako nema dobrog odnosa alfa-beta receptora jedini izlaz bude razgradnja misica ?
                  Triple, redom ću odgovarati:
                  1. Ne, spot reduction kao takav je nemoguće postići, osim u situaciji kada je jedino što je preostalo na tom jednom jedinom mjestu,ali to se ne broji kao spot reduction.
                  U svim ostalim slučajevima, tjelo će uvijek preferirati lakše izvore. Iz tog razloga je sve ono što sam ranije rekao namjenjeno upravo vrlo lean pojedincima, koji pokušavaju izvući i posljednje preostale zalihe FA-a iz stanica.
                  Imaš indivudua koji se vrlo lako zdefkau na niske postotke BF-a,ali velika večina ima problema sa tim tvrdokornim mjestima.
                  Tada, i samo tada su detalji bitni.
                  2. Nisam razumio što si htio reči ovime: "gdje ode ostvareni deficit bez oslobadjanja djelovanja alfa adreno receptora ili povoljnog odnosa istih naspram beta adr.rec. ?"

                  3. U slučajevima kada si na tim nivoima da je stubborn fat jedino mjesto s kojeg bi još mogao mobilizirati mast, i ne uspjevaš inhibirati alfa receptore, jedini izlaz je definitivno razgradnja mišića.
                  Takvu situaciju imaš prilike vidjeti dosta puta po forumima: imaš jednu točku do koje sve ide,a onda, koliko god se ti trudio spaliti i te zadnje naslage,umjesto da se dodatno shread-as, ti postaješ manji.



                  Originally posted by TripleZ View Post
                  poanta posta(''efikasno samo na niskom bf%'') odmah iskljucuje 97% foruma, a kad treba ostaviti komentar - svaki forumas i njegova nana ima nekih iskustava...a da uzme u obzir dugogodisnji rad ljudi koji se bavi time ? ma jok, pametniji su oni onako vidjeli su dosta ljudi u svojoj teretani ne trebaju im nikakvi ''sumljivi linkovi''

                  Nemoj se zabrinjavati. Ovo je forum. Prije par godina sam ja bio taj koji je postao "sumljive linkove"(khm...još uvijek to radim) i išao kontra "struje",te osporavao stvari koje su se godinama provlačile po BB kuloarima kao jedino ispravno.

                  Inače, iako "efikasno samo na niskom BF-u" isključuje 97% foruma, moguće da će informacija poslužiti nekome tko će znati što napraviti s njom. To je ujedno i razlog zašto sam replay-ao na temu, inače mi ne bi niti privuklo pažnju.


                  Originally posted by TripleZ View Post
                  edit: e hjoj znao sam da sam trebao procitati stubborn fat solution
                  Svakako preporučam.
                  Lyle McDonald je čovjek koji koji je za mene alfa i omega(uz Aragona) nutricionizma. Pročitao sam njegove 4 knjige i naučio puno stvari o kojima prije nisam niti razmišljao.
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by Rijeka87 View Post
                    Dali yohimbe djeluje na vecem bf-u? il samo kad smo vec na 10% il nize?
                    Yohimbine djeluje i na većem BF-u. Jedini preduvijet je da je inzulin nisko.

                    Nego, nevezano za tvoje pitanje, čisto da pripomenem: yohimbin HCL nije silver bullet i svakako bih prije njega koristio oprobane a jeftine metode stimuliranja kateholamina, npr. kofeina, koji je super jeftin a djeluje, ili eventualno efedrina.
                    Također, yohimbin nije jedino riješenje za stubborn fat. Spomenuo sam ga usputno, pa to ne bi trebali shvatiti kao preporuku za kupovinu.



                    Originally posted by kingpin View Post
                    While yohimbine may be useful in losing weight in some clinical settings, it should not be used by non-obese people, that is, over-weight or lean people wanting to get leaner, with the expectation of being safe and effective in promoting greater fat loss results.

                    Tvrdnja apsolutno stoji. Yohimbin djeluje u vrlo specifičnim uvjetima,kao što sam rekao ranije.




                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    @Igy:
                    Ma temeljito san ja sve istrazia, i studije i Lylea i doze al kad su suplementi u pitanju, a priori san skeptik. Da to ista valja, bilo bi zabranjeno kao PED(ili utrpano u neku drugu kategoriju, nebitno).

                    Pod "probavni problemi" se po drazumijevalo da od yohimbina iman isti efekt ko i od kofeina, nakon 20 minuta moran na wc. Sta bude poprilicno dekoncentrirajuce ako moran trcat ili radit cucanj/deadlift, pogotovo ako me uvati usrid serije, nomsayin .

                    Ovaj put san mislia ozbiljnije probat i podilit to u dvi doze i odma nakon budjenja uzet 10mg a drugih 10 prije treninga.

                    A nista, izgleda da cu i ja morat probat pa cu znat iz iskustva kako je.

                    probaj s manjom dozom. Kada sam trenirao ljude koji su imali problema s kofeinom, obično su manje doze poogle.
                    Moja draga je imala problem s kofeinom,tj. od pola tablete(100mg) joj je bilo mučno i tjeralo na povraćanje.

                    Ako pogledaš moje ranije postove, vidjeti ćeš da sam također skeptik kada su u pitanju suplementi.
                    Mislim da sam prvi koji je bio popljuvan na forumu kada sam rekao da whey nije potreban, ili kada sam rekao da suplementacija argininom nema svrhu, ili kada sam rekao da suplementacija glutamin nema svrhu, ili kada sam rekao....uglavnom, volim ići kontra.
                    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by IgyBoy View Post
                      Svakako preporučam.
                      Lyle McDonald je čovjek koji koji je za mene alfa i omega(uz Aragona) nutricionizma. Pročitao sam njegove 4 knjige i naučio puno stvari o kojima prije nisam niti razmišljao.
                      Koju bi prije preporucio od ove 3?

                      "The Rapid Fat Loss Handbook"
                      "The Ultimate Diet 2.0"
                      "A Guide to Flexible Dieting"
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Igy,
                        Kakvo je tvoje misljenje o efedrinu? Dali si ikad koristio ili znas nekog da ima iskustva s njime? Dali djeluje i u kojoj mjeri?

                        Ne planiram ga koristiti nego moram iskoristit ovo vrijeme koje provodis na forumu da ispucam sva pitanja za tebe

                        Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
                        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Premium.Better View Post
                          Koju bi prije preporucio od ove 3?

                          "The Rapid Fat Loss Handbook"
                          "The Ultimate Diet 2.0"
                          "A Guide to Flexible Dieting"
                          Nisi spomenuo Stubborn fat solution?
                          U njoj sam užvao, jer ide u one detalje koje nigdje drugdje nisam mogao naći povezane na jednom mjestu. Uvijek sam morao povezivati 10 istraživanja, članke s neta,vagati mjerodavnost istih i sl,da bi došao to konkretnih zaključaka.

                          Inače,ovisi što te zanima, ali meni je bila interesantna UD 2.0 (prije (cca)dvije godine sam odradio i defku po UD 2.0 principima(slika na avataru)) iz razloga što je, osim zanimljivog koncepta i integralnog pristupa dijeti i treningu, obradio i pozadinu, tj. pokrio i nešto biokemije.
                          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by IgyBoy View Post
                            Nisi spomenuo Stubborn fat solution?
                            U njoj sam užvao, jer ide u one detalje koje nigdje drugdje nisam mogao naći povezane na jednom mjestu. Uvijek sam morao povezivati 10 istraživanja, članke s neta,vagati mjerodavnost istih i sl,da bi došao to konkretnih zaključaka.

                            Inače,ovisi što te zanima, ali meni je bila interesantna UD 2.0 (prije (cca)dvije godine sam odradio i defku po UD 2.0 principima(slika na avataru)) iz razloga što je, osim zanimljivog koncepta i integralnog pristupa dijeti i treningu, obradio i pozadinu, tj. pokrio i nešto biokemije.
                            Nisam spomenuo Stubborn fat solution jer pretpostavljam da je knjiga namijenjena za vec poprilicno LEAN osobu koju zeli napravit taj korak dalje. Tako sam zakljucio po naslovu.

                            Mene tek sada ceka prva definicija i treba mi neko stivo koje vecinom to pokriva i mislim da mi je rano za "Stubborn fat solution". Ispravi me ako grijesim, ipak to jos nisam procitao
                            Last edited by Premium.Better; 24-04-14, 23:06.
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Rijeka87 View Post
                              Igy,
                              Kakvo je tvoje misljenje o efedrinu? Dali si ikad koristio ili znas nekog da ima iskustva s njime? Dali djeluje i u kojoj mjeri?

                              Ne planiram ga koristiti nego moram iskoristit ovo vrijeme koje provodis na forumu da ispucam sva pitanja za tebe

                              Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
                              Materijala o efedrinu ima poprilično po internetu,pa neću pisati što je, kako djeluje i sl.
                              Nisam ga koristio, niti planiram u skorije vrijeme, jer trenutno jednostavno nemam potrebu(niti ja,niti itko od klijenata) rezati se tako nisko da bi mi bio interesantan. Ako budem planirao nekakav photo-session,razmislit ću.
                              Da li djeluje? Apsolutno da, tu nema pogovora. Pitaj bilo koga od ekipe koja se (polu)ozbiljno bavi BB-om a da su ga koristili.
                              EC stack je vrlo potetno oružje u borbi protiv masnih naslaga.
                              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by Premium.Better View Post
                                Nisam spomenuo Stubborn fat solution jer pretpostavljam da je knjiga namijenjena za vec poprilicno LEAN osobu koju zeli napravit taj korak dalje. Tako sam zakljucio po naslovu.

                                Mene tek sada ceka prva definicija i treba mi neko stivo koje vecinom to pokriva i mislim da mi je rano za "Stubborn fat solution". Ispravi me ako grijesim, ipak to jos nisam procitao
                                Iako je namjenjena lean osobama, sadrži jako puno informacija koje su od visoke vrijednosti za svakoga tko želi znati nešto više.
                                UD 2.0 je nešto "lakše" štivo,ali sličnog koncepta, pa bi ti onda preporučio Guide to Flexibile Dieting.
                                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                                Comment

                                Working...
                                X