Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Al po Charlesu ispada da bi ovako išla podjela:

    1. Prsa i leđa
    2. Noge i trbuh
    3. Ruke i ramena

    Svaka mišićna skupina po 2 vježbe, ove veće 10 serija x 10 ponavljanja, a manje 3 serije x 10-12 ponavljanja.
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by PatrickStar View Post
      Zgodna trodnevna podjela je:
      - prsa, biceps
      - leđa, zadnje rame, triceps
      - srednje rame, noge

      S time da se zadnje rame i srednje rame mogu odvojeno raditi i dodati na bilo koji od ta tri dana, kako kome paše.

      Da, trenutno iman sličnu podjelu
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by bot1950 View Post
        Al po Charlesu ispada da bi ovako išla podjela:

        1. Prsa i leđa
        2. Noge i trbuh
        3. Ruke i ramena

        Svaka mišićna skupina po 2 vježbe, ove veće 10 serija x 10 ponavljanja, a manje 3 serije x 10-12 ponavljanja.
        Da, to je to...
        Samo u mom slucaju osobno ne idu ruke i ramena skupa niti trbuh radim poslije nogu...

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          A ništa, probat ću Charlesovu podjelu, da vidin kako će funkcionirat za prsa i leđa u jednon treningu, pa probat onu klasičnu ko šta sad iman...
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Jedino šta me iznenađuje kod Charlesovog gvt treninga (osin šta mi je sve novo ) je to šta nema BP u popisu vježbi, a u članku piše nešto tipa kickback za tricpes i leg extension out, a bench i squat in.
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              što je taj gvt?

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Čitajući o njemu ispada da je to najbolji trening, german volume training, adaptiran iz 1970/80. i neke od strane velikog trenera Charles Poliquina.
                "What the mind believes the body achieves."

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  može link za neku literaturu po tom pitanju?

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Pogledaj par postova prije na prošloj stranici, pa da vidiš i neka mišljenja
                    "What the mind believes the body achieves."

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Trenirao sam 4, 5 i 6 puta tjedno. 4 puta mi je optimalno. I to on, on, off, on, on, off, off. Najdraža podjela mi je prsa-biceps, zadnje rame-loža, leđa-triceps, srednje rame-kvad. Treninzi do sat vremena i doviđenja.
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by PatrickStar View Post
                        Trenirao sam 4, 5 i 6 puta tjedno. 4 puta mi je optimalno. I to on, on, off, on, on, off, off. Najdraža podjela mi je prsa-biceps, zadnje rame-loža, leđa-triceps, srednje rame-kvad. Treninzi do sat vremena i doviđenja.
                        Wtf, lazes da imamo istu podjelu , slazem se za 4 puta tjedno uz eksperimentiranje sa 5-6 treninga tjedno, ajd ok u fazi defke jos nekako, ali ovako inace nema smisla bas
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          U fazi defke ta 4-djelna podjela triba ostat, a ta dodatna 2-3 treninga su hiit ili cardio dan, tako da (bar kod mene), bila masa ili defka, 4 puta tjedno u teretanu se mora. Sad podjela, trajanje...to se minja ovisi o ciklusu
                          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by Aquila_hr View Post
                            U fazi defke ta 4-djelna podjela triba ostat
                            Zašto bi trebala ostati?
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Ne mora, pardon, al to je moje mišljenje.
                              Manje od 4 puta je malo sve zbijeno a anaerobni nemožemo radit ne znan ni ja kolko, kod trodnevne je previše stvari za napravit u jednon treningu i ne stigne se baš sve u sat vrimena napravit (bar ja), ko može slobodno. Ni u trenutnoj četverodjelnoj mi bude taman.
                              Kad se radi više od 4 puta tjedno, tad vrime nije problem, al kad se to u defki radi, onda se malo izgura vrime za HIIT, dva dana top i onda se nema odmora cili tjedan.....ni nediljon.
                              Osim ako se ne radi i teretana i HIIT u iston danu, ili se hiit uopce ni ne radi baš. Bilo kako bilo- uvik nešto fali.

                              E sad, to može doć u obzir ako se neko voli više posvetit cardiu nego samom HIITu
                              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Nije, Patrick mislio da podjela bude manja...kad je u pitanju defka tijelo se brze oporavlja, ako radis dosta cardia posto cesto prokrvljujes cijelo tijelo, ako radis s utezima onda treninzi budu podjeljeni najcesce na 5-6 treninga tjedno, ali budu izuzetno kratki i intenzivni posto ti je cilj sacuvati misice, a ne ih rasturati do krajnjih granica kada, ako nemas pametnu ishranu pucas u prazno...neki ce reci da se bolje oporavljaju na masi zbog kolicine hrane itd., ali se meni cesto puta nije pokazalo tako, cim izostavim kardio upale su mi nesto duze, kardio na masi svakako treba raditi da se metabolizam ne umrtvi i radi kardiovaskularnog sustava
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X