Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ne gubi rijeci na njega Nainuse. Njegov avatar govori sve o njemu.

    Sto se tice Wheya, to apsolutno ne predstavlja nikakvu kontraindikaciju za darivanje krvi, kao niti jedan drugi dodatak prehrani. Ono sto je apsolutna kontraindikacija je suplementacija koja ima direktan ucinak na hormonski status. Vecina ljekara nece propustiti ni osobe sa osnovnom suplementacijom zbog sumnje na nalaze koji odstupaju od prosjecnih, unatoc tome sto ne predstavljaju patolosko stanje, a jos cesce iz neznanja. Mozda je malo porazno tako pricati o vlastitim kolegama, ali vecina ih se zafrkava na predavanjima, vjezbama i ispitima. Kako od takvih ocekivati znanje? Kako vrijeme odmice kadar je sve manje strucan, dok najbolji odlaze raditi u zapadne zemlje. Toliko o tome.

    Leave a comment:


  • Aldiin
    replied
    Re: CHAT Trening

    Nainus ti baš živiš u zabludi koja je mnogo zajebana.

    Leave a comment:


  • TajmM
    replied
    Re: CHAT Trening

    Šta ovo Arnold govori na 56:32?

    Leave a comment:


  • Nainus
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    Nisan bogznakakav pravnik al da i ja dam my two cents.

    Uvreda je kazneno djelo. Zvuci strasno. Al pazi sad ovo. Uzima se u obzir medjusobni odnos pocinitelja i "zrtve", koji je ovde nepostojeci. U sudskoj praksi se vaze koliko su obje stranke visoko pozicionirane na drustvenoj ljestvici. i nece sigurno jednako teska uvreda/kleveta bit kad baba Mara na pazaru vice babi Ani da je kurbetina ili kad jedan poznati saborski zastupnik u drustvu dosta poznatih lica, jednog mog profesora sa faksa prozove lopovom i prevarantom pa ga ovaj tuzi i dobije 200 000kn odstete(doduse mislin da ga je tuzia za klevetu, pa je po nacelu supsidijarnosti uvreda tu izbacena). Takodjer, uzima se i obzir koliko je ljudi vidilo/culo, objektivna procjena same uvrede i svasta nesto. Moga bi napisat jos par razloga zasto si glup al ono, glup si pa ionako neces svatit.
    Što ti stvarno misliš da bi ja tužio momka radi riječi 'budala' ? Opraštam mu ,neka ide i za pokoru napravi 2 serije po 30 minuta čitanja osnova bontona.Minimum pristojnosti molim .
    Last edited by Nainus; 20-02-15, 13:50.

    Leave a comment:


  • Nainus
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ban-Jelacic.jpg


    Vidim da bi mnogi ovdje bi trebali radije uzimati pojačivače serotonina,nego anaboličke i druge vrste steroida.
    Last edited by Nainus; 20-02-15, 13:48.

    Leave a comment:


  • crazy
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ne brini Naniuse, tražit ćemo BiH da nam isporuče Aldina. Ako ga ne daju onda ćemo ga čekati na granici...

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: CHAT Trening

    Nisan bogznakakav pravnik al da i ja dam my two cents.

    Uvreda je kazneno djelo. Zvuci strasno. Al pazi sad ovo. Uzima se u obzir medjusobni odnos pocinitelja i "zrtve", koji je ovde nepostojeci. U sudskoj praksi se vaze koliko su obje stranke visoko pozicionirane na drustvenoj ljestvici. i nece sigurno jednako teska uvreda/kleveta bit kad baba Mara na pazaru vice babi Ani da je kurbetina ili kad jedan poznati saborski zastupnik u drustvu dosta poznatih lica, jednog mog profesora sa faksa prozove lopovom i prevarantom pa ga ovaj tuzi i dobije 200 000kn odstete(doduse mislin da ga je tuzia za klevetu, pa je po nacelu supsidijarnosti uvreda tu izbacena). Takodjer, uzima se i obzir koliko je ljudi vidilo/culo, objektivna procjena same uvrede i svasta nesto. Moga bi napisat jos par razloga zasto si glup al ono, glup si pa ionako neces svatit.

    Leave a comment:


  • Aldiin
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by neuk View Post
    Cemu prijetnja necime u sto se ocito ne razumijes?
    Da te spasim sramote kod prijave, kleveta se sankcionira po privatnoj tuzbi. Obzirom da je kazna novcana i da je forumas u BiH, tvoja eventualna tuzba bi bila smjesna.

    Molim admine da baniraju Nainusa.

    #apply water to burned area

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    @ ZZZ

    Znači, Tito si, majke mi...

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Nainus View Post
    znanost te začudila? nije to bzvz kad u bolnici nedaju
    Originally posted by Aldiin View Post
    Ma pusti nainus budala neka. Ja kada sam ušao da doniram krv poslije druga, dobio sam pitanje da li koristim steroide, na što sam odgovorio ne naravno, a pitanje da li koristim proteine nisam dobio. Iskreno da me je i pitao rekao bih ne jer se ne isplati objašanjavati. To mene muči, kako neko može završiti medicinski fakultet a biti tako slabo edukovan? rolf
    Originally posted by Maximus1950 View Post
    Jasna je meni ta racunica, u toj dozi krvi bude niti desetina unesene kolicine i odrasloj osobi to nece bit problem al uzmi obzir da tijelo malog diteta ima puno manje krvi od odrasle osobe i da kod curica te dobi testa prakticki nema u krvi.

    Pa da postoji i minimalna sansa za neku komplikaciju, ne isplati se riskirat. Istom tom logikom se ti vodis i radis hook grip.
    je, ali u biti ista komplikacija koja bi se mogla desiti s nekim ko ne unosi AAS, a ima hipergonadizam npr.

    znaci, ta sansa postoji, nisam ni rekao da ne postoji - ali to nije razlog zasto te to pitaju, nego nacin apliciranja injektiva
    Originally posted by neuk View Post
    Cemu prijetnja necime u sto se ocito ne razumijes?
    Da te spasim sramote kod prijave, kleveta se sankcionira po privatnoj tuzbi. Obzirom da je kazna novcana i da je forumas u BiH, tvoja eventualna tuzba bi bila smjesna.

    Molim admine da baniraju Nainusa.
    #rekt
    #lawyered

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Nainus View Post
    uvreda na internetu ti je isto opasna pred zakonom kao uvreda uživo ;reći nekome da je budala,ili idiot,glupan ti je gore nego da si pušio marihuanu ,sad ili ćeš dobiti ban,ili ću prijaviti ovaj slučaj tj. forum i čovjeka , sad je na forumu da sankcionira ove uvrede i banira svakoga tko vrijeđa ;molio bih da se ovo rješi ,ako ne onda neka zakon rješava
    Cemu prijetnja necime u sto se ocito ne razumijes?
    Da te spasim sramote kod prijave, kleveta se sankcionira po privatnoj tuzbi. Obzirom da je kazna novcana i da je forumas u BiH, tvoja eventualna tuzba bi bila smjesna.

    Molim admine da baniraju Nainusa.

    Leave a comment:


  • kingpin
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dača View Post


    Slažem se... Neka zakon rešava! Po kratkom postupku.
    volio bih biti muha na zidu u trenutku kad Nanius kroći u policijsku postaju sa namjerom da podnese prijavu zbog virtualne uvrede.

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: CHAT Trening

    Jasna je meni ta racunica, u toj dozi krvi bude niti desetina unesene kolicine i odrasloj osobi to nece bit problem al uzmi obzir da tijelo malog diteta ima puno manje krvi od odrasle osobe i da kod curica te dobi testa prakticki nema u krvi.

    Pa da postoji i minimalna sansa za neku komplikaciju, ne isplati se riskirat. Istom tom logikom se ti vodis i radis hook grip.

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Trening

    @maxy: not really

    sa vrijednostima testa recimo 2x iznad referentne(ili poprilicno brzo nekog prirodnog lika sa hipergonadizmom), a izvlacis sasvim mali dio ukupne krvi - nije to toliko puno da napravi neku ozbiljnu stetu

    Originally posted by Aldiin View Post
    Ma pusti nainus budala neka. Ja kada sam ušao da doniram krv poslije druga, dobio sam pitanje da li koristim steroide, na što sam odgovorio ne naravno, a pitanje da li koristim proteine nisam dobio. Iskreno da me je i pitao rekao bih ne jer se ne isplati objašanjavati. To mene muči, kako neko može završiti medicinski fakultet a biti tako slabo edukovan? rolf
    vjerovatno nije zavrsio fakultet, transfuziologija je puna ljudi sa srednjom medicinskom

    Originally posted by Nainus View Post
    znanost te začudila? nije to bzvz kad u bolnici nedaju
    lel

    jedini razlog zbog kojeg ne daju je jer korisnike AAS stavljalju u istu korpu sa horsašima koje dijele istu iglu i imaju hepatitis/HIV etc. e to je opasno, nacin (pogresne) upotrebe, a ne substanca sama po sebi

    edit: ovo ne pitaju, ali teoretski zabrana ide i za injekciju vitamina B12(ako je sami aplicirate) - cisto informativno

    Leave a comment:


  • Nainus
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dača View Post


    Slažem se... Neka zakon rešava! Po kratkom postupku.
    Zakon se mora poštovati ,pogotovo zakon koji zabranjuje vrijeđanja.Budala reći nekome ti je ista kazna kao da si mu opalio šamar ,pa sad,da je pustiti ovo ,nakraju bi te izvrijeđali ne jedan čovjek ,nego 10 i kakvu to sliku o forumu može prikazati drugima i kakav primjer za daljnji razvoj njihovog karaktera,uma i osobnosti .

    Leave a comment:

Working...
X