Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    uzmi si to...
    slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by WTF View Post
      Jel itko probao duboki čučanj sa steznikom oko koljena? Znam da bi mogao vise u cucnju ali mi koljeno neda bas pa gledam da to uzmem ako ima neke svrhe...
      Imam ja elastične steznike za koljena, stavim ih kada radim čučanj. Koljena su jako osjetljiva i preventiva nikada nije na odmet.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by kelly View Post
        Imam ja elastične steznike za koljena, stavim ih kada radim čučanj. Koljena su jako osjetljiva i preventiva nikada nije na odmet.
        Zanimalo me jesu od kakve koristi, očigledno jesu
        Kupujem definitivno...

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Sam ja jedini koji se iz zagusljive teretane pojavom prvog sunca prebacio na trim ili ima jos takvih?
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by Aronnax View Post
            Sam ja jedini koji se iz zagusljive teretane pojavom prvog sunca prebacio na trim ili ima jos takvih?
            Ovdi di sam ja sunca iöa samo na googlu
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by Aronnax View Post
              Sam ja jedini koji se iz zagusljive teretane pojavom prvog sunca prebacio na trim ili ima jos takvih?
              ima jos takvih hahha
              slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by remode View Post
                Ovdi di sam ja sunca iöa samo na googlu
                slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  pozdrav,

                  imam pitanje, naime na defki san već 4 tjedna i jos od mase radin npr benč potisak sa 70 kila, naravno tezina se postepeno povećava sa snagom, ali bitnoje to da sam to uvijek radia bez da mi dođu baš do prsa, već skoro pa pola ponavljanja jer baš do prsa ne bih moga. Prosli ponedjeljak san smanjija tezine i radio više ponavljanja sa boljon kontorlom i pravilijom izvedbom al uopće mi nije pogodilo mišić već ko da mi se dosta smanjija, skoro ka malo teži katabolizam, manji je dosta. Pa pitam, da nastavin radit s većom kilažom, pomalo nepravilnijom izvedbom ali bar tada pogodin mišić?
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by Aquila_hr View Post
                    pozdrav,

                    imam pitanje, naime na defki san već 4 tjedna i jos od mase radin npr benč potisak sa 70 kila, naravno tezina se postepeno povećava sa snagom, ali bitnoje to da sam to uvijek radia bez da mi dođu baš do prsa, već skoro pa pola ponavljanja jer baš do prsa ne bih moga. Prosli ponedjeljak san smanjija tezine i radio više ponavljanja sa boljon kontorlom i pravilijom izvedbom al uopće mi nije pogodilo mišić već ko da mi se dosta smanjija, skoro ka malo teži katabolizam, manji je dosta. Pa pitam, da nastavin radit s većom kilažom, pomalo nepravilnijom izvedbom ali bar tada pogodin mišić?
                    Mislis da su ti se smanjila prsa nakon jednog treninga sto si promjenio nacin benca? :O
                    Iskreno sumnjam u to. Po mome sudu treba radit pravilno, ne zove se to badava "pravilno". Znam da jako puno ljudi radi bench kao i ti, tj. nabiju kilazu ali naprave svega pola pokreta. Po mome misljenju skroz glupo, više pumpa ego nego prsa. Kada spustis do kraja, u tome trenutno ti oce prsa izgledat manja no to je zato sto se vise rasire, no to nebi smio bit slucaj opcenito nego samo u tom djelu pokreta dok izvodis vjezbu. A ako ti je tako izvan teretane, vjerojatno si samo nes umislio (ne mislim nis lose, samo mi se neda trazit bolji izraz) ili si defkom izgubio dosta sala s prsa pa si tek sad skuzio kad si bolje pogledao. Katabolizam je takoder moguc, no ukoliko unosis nutrijente pravilno, nebi smjeo bit slucaj.
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by Aronnax View Post
                      Mislis da su ti se smanjila prsa nakon jednog treninga sto si promjenio nacin benca? :O
                      Iskreno sumnjam u to. Po mome sudu treba radit pravilno, ne zove se to badava "pravilno". Znam da jako puno ljudi radi bench kao i ti, tj. nabiju kilazu ali naprave svega pola pokreta. Po mome misljenju skroz glupo, više pumpa ego nego prsa. Kada spustis do kraja, u tome trenutno ti oce prsa izgledat manja no to je zato sto se vise rasire, no to nebi smio bit slucaj opcenito nego samo u tom djelu pokreta dok izvodis vjezbu. A ako ti je tako izvan teretane, vjerojatno si samo nes umislio (ne mislim nis lose, samo mi se neda trazit bolji izraz) ili si defkom izgubio dosta sala s prsa pa si tek sad skuzio kad si bolje pogledao. Katabolizam je takoder moguc, no ukoliko unosis nutrijente pravilno, nebi smjeo bit slucaj.
                      Sve stoji, nhf, al meni izgleda ko da sam na prsima dobija ko neku gyno (znam da nije istina, al nisan moga nac bolji izraz)... I prije, premda nisan radija do kraja, tad san bar ima upalu, ovako ko da su propala, nisu čvrsta, manja su nekako. Salo koje je bilo tu prije sad je malo vise izrazenije na opip, bas zbog smanjenja pectorala...Možda uviđam, al posto traje to par dana, malo mi je sumnjivo... Priskočio sam par treninga zadnji tjedan, možda je malo manji unos P bia, zbog uskrsa :/

                      Znači da nastavin radit skroz pravilno, prosli tjedan je bija prvi takav trening, pa da probam jos jedan, dva puta pa da javim sta ce bit?
                      Mislin da je ipak prerano za dojmove nakon tek jednog treninga, možda je mišić navikao
                      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by pro_beginer View Post
                        pozdrav, odlucio sam se krenuti s 8x8 girondinim programom i sad nisam shvatio koliko puta tjedno se radi... ima a i b program.. znaci svaki od njih jednom tjedno ili?
                        http://www.building-body.com/88-tren...a-Gironde.html
                        Originally posted by kelly View Post
                        Radi se tri puta tjedno, ideš stalno A-B, A-B...
                        eto mozda sam malo zakasnio ali zasto onda pise za A trening Pon/Uto - Pet/Sub - Sri/Čet a za B Sri/Čet - Pon/Uto - Pet/Sub?

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Aquila_hr View Post
                          Sve stoji, nhf, al meni izgleda ko da sam na prsima dobija ko neku gyno (znam da nije istina, al nisan moga nac bolji izraz)... I prije, premda nisan radija do kraja, tad san bar ima upalu, ovako ko da su propala, nisu čvrsta, manja su nekako. Salo koje je bilo tu prije sad je malo vise izrazenije na opip, bas zbog smanjenja pectorala...Možda uviđam, al posto traje to par dana, malo mi je sumnjivo... Priskočio sam par treninga zadnji tjedan, možda je malo manji unos P bia, zbog uskrsa :/

                          Znači da nastavin radit skroz pravilno, prosli tjedan je bija prvi takav trening, pa da probam jos jedan, dva puta pa da javim sta ce bit?
                          Mislin da je ipak prerano za dojmove nakon tek jednog treninga, možda je mišić navikao
                          evo update:
                          Cini se da je to bilo samo "prividno" jer nakon jednog dobrog, doista pravilnog treninga prsa, osjecam zategnutost, ne upalu, ali sve u svemu dobro. Jucer je bilo vaganje, iman kil manje nego prosli utorak pa je to dijelom od toga. Malo previše nego planirano, pogotovo za tjedan dana, al ko ne riskira ne profitira
                          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            IMAG0227.jpg

                            odradih deadlift danas ovom metodom. odlicno pogada leda i lagano zadnju lozu. svaki put kad radim klasicni dead lift sipkom neodgovara mi nikako, ali ova sprava je odlicna...lajkam do jaja. i probo sam daliborovu metodu sa stift legs, ma sve ide odlicna stvar
                            Pocivao u miru Bozjem

                            22.12.1984 - 20.12.2012

                            __________________________________________________ ___________________________

                            mentor: Sasa Draskovic

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by pro_beginer View Post
                              eto mozda sam malo zakasnio ali zasto onda pise za A trening Pon/Uto - Pet/Sub - Sri/Čet a za B Sri/Čet - Pon/Uto - Pet/Sub?
                              Zato što treba raditi svaki drugi dan, triputa tjedno, ili pon-sri-pet ili uto-čet-sub.

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Pozdrav

                                Idem 3 dana edan odmaram eh sad mogu li raditi sklekove na dane odmora? imam 15 god

                                Comment

                                Working...
                                X