Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Za rast mišića, je li bolje dva žešća treninga tjedno ili 4 umjerena?

    I ako imam bolove u mišićima 2 dana nakon treninga, je li to pretreniranost?

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Ovisi šta i kako...ali 4 umjerena...nije to pretreniranost nego upala

      btw...Soner daj onaj link od Tiba za ramena što si preporučio prije dva dana...ne mogu naći tu temu
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Za rast mišića je li bolje 4 umjerena treninga tjedno ili 6 laganih tjedno? Što više potiče razvoj?

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by Poison
          Za rast mišića je li bolje 4 umjerena treninga tjedno ili 6 laganih tjedno? Što više potiče razvoj?

          Pa u postu iznad si postavio identično pitanje Pojasni malo, šta misliš pod tim umjereni/lagani
          "Neuspjeh nije opcija."

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by Poison
            Za rast mišića je li bolje 4 umjerena treninga tjedno ili 6 laganih tjedno? Što više potiče razvoj?
            Bolje je gledat BB- filmove...od toga ćeš narast u mrcinu
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by Poison
              Za rast mišića, je li bolje dva žešća treninga tjedno ili 4 umjerena?

              I ako imam bolove u mišićima 2 dana nakon treninga, je li to pretreniranost?
              Originally posted by Poison
              Za rast mišića je li bolje 4 umjerena treninga tjedno ili 6 laganih tjedno? Što više potiče razvoj?
              4 žestoka treninga.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by VelikiBlek
                Ovisi šta i kako...ali 4 umjerena...nije to pretreniranost nego upala

                btw...Soner daj onaj link od Tiba za ramena što si preporučio prije dva dana...ne mogu naći tu temu
                http://www.t-nation.com/free_online_art ... _high_pull
                Chill bro

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  evo ovako da vas pitam
                  ja imam svoj program , citao sam po ovom portalu i slozio sebi program mozete ga vidjeti ovdje: viewtopic.php?f=45&t=8564.

                  Ja cu po ovom programu raditi bar jedno 6 mjeseci , ovo je za pocetnike koje cu vjezbe onda poslije toga radit ocu li neke napredne sto ih ima ovdje po portalu ili?
                  I posto imam 55 Kg 170 cm , trebao bih nabiti malo misicne mase kupit cu whey 100% pit cu ga ujutor sa zobenim prije i poslije treninga sa glukozom , ali hocu li u teretani raditi zbijeno npr. napravim 2-3 serije u jednoj vjezbi 10-15 ponavljanja i odmor izmedu serija da bude 15-40 sekudni. Hvala.
                  "All I want to do is drink beer and train like an animal."
                  Rod Dixon

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Kako napreduješ, tako isprobavaš razne vježbe. Glupo bi bilo da forsiraš jedno te isto, ako nema rezultata. Ako funkcionira - go for it!
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Jos jedno pitanje, citao sam clanak "ruski pristup snazi i masi" i sad sam se zapitao oce li bit dobro da u svoj trening ubacim metodu mase i snage tj. 4 serije , 4-6 ponavljanja , tempo 3-2-x-0 i 4 minute odmora izmedu vjezbi. Al ne razumin ovo 3-2-x-0 jel to znaci da 3 sekunde spustam uteg (ekscentricno) , 2 sekunde pauza, e sada ovo x je li to znaci da podizem uteg koliko hocu sekundi ili? Koliko je odmor izmedu serija(do sad sam radio zbijeno 15-45 sekundi odmora)? I sto mislis o ovakvom nacinu treninga?
                      Hvala.
                      "All I want to do is drink beer and train like an animal."
                      Rod Dixon

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        ..ledja danas radio..i na repertoaru prvo palo vratilo pa DL i krenem na lat...stavim kao sto inace stavljam ..90 sa 10-15 ponavljanja..ali klinac...podlaktica trpi samo 6-7 ponavljanja ...covjek ne moze ledja raditi zbog podlaktice .. ccc
                        U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                        sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Demo
                          ..ledja danas radio..i na repertoaru prvo palo vratilo pa DL i krenem na lat...stavim kao sto inace stavljam ..90 sa 10-15 ponavljanja..ali klinac...podlaktica trpi samo 6-7 ponavljanja ...covjek ne moze ledja raditi zbog podlaktice .. ccc
                          10-15 @ 90 kg kao zadnja vj. btw rijesenje gurtne
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            i ja danas leđa, s tim što sam smanjio težinu i isprobao savete ovog tipa, koji mi je inače jedan od omiljenih na Youtube i ima po meni super izgled. Prvi put sam praktično radio lat skoro samo latovima, a ne i bicepsima. Isplatilo se smanjiti težinu, bolje sam pogodio mišić. Prva serija do otkaza, druga do otkaza i treća do otkaza.
                            Sve nakon DL i barbell rows... lepo bilo
                            http://youtu.be/eovBJK7UAxk

                            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                            mind, it doesn’t matter.”

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by hardstyle91
                              Originally posted by Demo
                              ..ledja danas radio..i na repertoaru prvo palo vratilo pa DL i krenem na lat...stavim kao sto inace stavljam ..90 sa 10-15 ponavljanja..ali klinac...podlaktica trpi samo 6-7 ponavljanja ...covjek ne moze ledja raditi zbog podlaktice .. ccc
                              10-15 @ 90 kg kao zadnja vj. btw rijesenje gurtne
                              ..razmisljao sam o njima, mozda uzmem ...a et,trudim se
                              U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                              sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                http://www.t-nation.com/free_online_art ... f_fat_fast

                                novi thibov trening.
                                ne repam o politici možda bi trebo,
                                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                                Comment

                                Working...
                                X