Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Od čega krv?
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      od šipke na leđima ... boli ko vrag al je lepi osjecaj
      “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Eo danas odradio trening za "snagu".

        Sq, bp i nisam radio dl nego onaj nabačaj ili izbačaj.. Ne znam točno šta je xD
        Ugl. stojeći položaj sa šipkom u rukama, nabačaj na prsa i izbačaj gore... Podosta sam podcijenio tu vježbu no nije tako laka za izvodit, jedan lik što ide pola svog života u teretanu i stvarno zna sve objasnit i hoće pomoći mi je objasnio, i bome.. Cijeli gornji dio tijela osjetim kad to radim, stvarno je najbolje zna snagu mada ne znam ostale vježbe osim bp sq dl no eto... Ako neko zna nek kaže

        btw radio sam sa nekih 30 kg to, i nije problem nabacit na prsa nego je problem izbacit gore u zrak XD slab sam na ramenima, no s vremenom ću valjda povećati kilažu i sredit to uglavnom sviđa mi se vježba i radit ću je svaku subotu..

        I ako neko zna šta još ima za snagu a da nije bp sq dl nek napiše, volio bih tu subotu sredit onako trening čisto za snagu i eksplozivnost da se iscrpim

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          to sto si radio je power clean
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            e raja, kako squat-ate koristite hip drive ili ne?
            Originally posted by Bilderčić
            Originally posted by Dehydronator
            sve do grama tjedno je natural
            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by PatrickStar View Post
              @Igy - da se zahvalim za onu vježbu, odlično mi leži - ukomponirao sam je u superseriju sissy-swiss ball squat-front squat i oduševljen sam, pogotovo zbog donjeg dijela leđa. Također, koristim dvoručni uteg i gurtne i nema problema. Puno hvala još jednom, tvoji savjeti uvijek zlata vrijede!
              Nije me bilo duze na forumu,pa mi treba malo vremena da se opet usaltam i nadjem gdje sam sto piskarao.
              Nema na cemu drugar. Drago mi je da ti odgovara. Ja je isto sve cesce prakticiram u zadnje vrijeme.Narocito kada nisam raspolozen za teske cucnjeve,rado odmorim ledja uz ovu vjezbu,a istovremeno "sredim" quad.
              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by Archiv3r View Post
                e raja, kako squat-ate koristite hip drive ili ne?
                ako si powerlifter da tj vjerojatno misliš na iniciranje pokreta iz kukova ne iz koljena?
                https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                Overload Strength team

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Archiv3r View Post
                  to sto si radio je power clean
                  Clean and press

                  @pava

                  Trebat će ti dosta vremena da usavršiš nabačaj, jer je to prije svega tehnički lift. Ne možeš ga naučit dok ti netko samo jednom pokaže jer postoji puno fora koje treba uzet u obzir prilikom pokreta
                  Za početak si skini knjigu i dvd od rippetoa- starting strength i to neka ti bude baza za učenje pokreta jer ćeš tu uvidjeti gdje griješiš i koje dijelove pokreta trebaš ispravljati.
                  Chill bro

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Nije mi jasno par stvari u vezi bench pressa, tj. njegovog izvođenja. Pa prokomentirajte malo jer više ne znam koji su mi rezultati u bench pressu.

                    Radi se o problemu u vezi šipke, kad radim sa šipkom relativno prosječne duljine, mislim da je 150 cm ( nisam siguran za mjere)..
                    Mislim da je to srednja šipka koja ima u teretani, s njom mogu dosta više podić nego sa šipkom od 2 metra (ili je čak malo duža od 2 metra).
                    Jučer sam radio prsa, i sad krenio sam sa incline BP bučicama i onda prelazim na bench, lik neki radio ispred mene i ostavi šipku tu od 2 metra i na njoj nekih 70 kila.. Inače 70 kg na onoj od 150 cm mogu podić bez problema 8-10 puta, no na ovoj od 2 metra sam se itekako iznenadio. Krenio dizat i jbte nisam ni spustio šipku već sam skonto da neću moć dić pa su priskakali u pomoć da mi podignu jer mi je zakočilo na prsima (znači nisam ni krenio dizat).

                    Itekako sam se iznenadio, poslije toga sam stavio 50 kg na tu dugačku šipku i izbacio jedva 4 puta o.O

                    Pa da vas pitam, koliko ima veze šipka u ovome, ili sam ja deformiran pa nemogu dizat sa dugačkim šipkama.. Npr. isto tanja šipka, nema šanse da s njom dignem 80 kg, što je šipka deblja to mogu veće težine podić + to što ako je deblja ujedno je i teža..

                    Primjer sad, evo npr na bp natjecanju sam u kateg. do 75 kg (ako ima takve) i sad naravno tamo su one šipke od 2 metra, ispadnem slab jer ne mogu dić ni 50 kg kak treba na toj, dok na kračoj i debljoj šipki mogu 90-100 kg izbacit. To mi nije jasno, jel ta duža šipka toliko otežava posao oko bencha ili to samnom nešto nije uredu? o.O
                    Brine me to jer ne znam više jel gubim formu ili krivo računam koliko dižem na benchu (pratim napredak)


                    btw vaga pokazala ugodnih 73.5 kg, izgleda da je kreatin u ovih 10tak dana učinio svoje :S prije je bilo 71-72

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      pa teza je olimpijska sipka (ona sipka od 2m) od onih manjih (ona sipka od 1,5m)
                      Last edited by FcB; 01-11-11, 15:30.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        kako vi radite millitary press na smithu, isprid ili iza glave? i koja je razlika
                        "What the mind believes the body achieves."

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Individualno je od osobe do osobe.Znam dosta ljudi uključujući i mene da nam ne odgovara mp iza glave.Uvijek me poslije treninga bole mišični rotori.

                          Tako da ga radim stojeći i isključivo ispred glave !

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            aha, ok fala

                            nego me još i zanima ima li kakva razlika, tj. koji način potiče više rast mišića?

                            1 put san radia iza glave ramena su mi pucala i ruke se tresle
                            "What the mind believes the body achieves."

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Bot!
                              Imaš vežbe na početnoj

                              Pavlek
                              Nadji nekog da te nauči da radiš benč, pre nego nastradaš. Ti na šortiju radiš uski benč i izvlačiš više snage i iz ledja i iz ruku! Gubiš se tamo ko Elvis u Guči jbte.
                              DR. Lonnie Lowery

                              Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Razlika je samo u večoj mogučnosti povrede ramenog pojasa.

                                Drži se prednjeg stojećeg i sjedećeg postiska bučicama i šipkom i na dobrom si putu da rame raste!

                                Comment

                                Working...
                                X