Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Najzad neko sa smislom za humor!
    DR. Lonnie Lowery

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Evo vako ovo je moj program treninga za nogometaše:
      1.Čučanj
      2.Potisak na ravnoj klupi
      3.Veslanje u pretklonu
      4.Nožni pregib
      5.Nožne ekstenzije
      6.Stojeći potisak sašipkom.
      7.Stojeće podizanje na prste
      8.Trbušnjaci

      Moje je pitanje pošto doma nemam dovoljno utega za nožnu ekstenziju.Koj bi je vježba mogla zamijenit ili da umisto nožne ekstenzije i nožnog pregiba radim iskorak?
      Hvala!)

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        De mi samo reci koliko puta u tjednu to radiš,dali iza tih treninga idući dan ili isti bio nogometni trening,koliko nogometnih treninga imaš u toku tjedna,i dali te vježbe radiš u fazi priprema pa poslije ne radiš ili cijelo vrijeme?

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          To radim sad u pripremnom dijelu sezone imam 3 puta treninge snage i 2 puta kontinuirani trening.Ovo radim 6 tjedana i nakon toga idem na pliometriju.
          A za vrijeme sezone radim dva treninga pliometrije i jedan trening snage-znači održavam rezultat koji sam postigao na pripremama.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Pitanje,trazim program po kojem bi radio trening.Citao sam dosta forum i naisao na ''starting strengh'' program.
            Ali muci me to sto ima malo vjezbi po dnevnom treningu,npr.:
            Trening A:
            3x5 Čučanj
            3x5 Bench Press
            1x5 Mrtvo dizanje
            **2x8 dips(ako nemožete bez pomoći ili stroja napravite kontrakosi Bench Press rukama okrenutim jedna prema drugoj)


            Trening B
            3x5 Čučanj
            3x5 Stojeći vojnički potisak
            3x5 Pendlay ili Bent Rows (ili power cleans(nabačaj))
            **2x8 zgibovi(preporučljivo ako se radi nabačaj)

            I jos ima problema,nemogu radit dipseve i zgibove,hvala ako netko zna rijesenje.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              to je to, stavi onoliko kila da ti zadnji rep bude otkaz.
              ja sam radio 3 serije mrtvog u workout A. ako ti ima tko pokazat obavezno radi power clean.
              *ovo sa zvijezdicama mislim da nije obavezno ali je onako, pozeljno.
              Originally posted by Bilderčić
              Originally posted by Dehydronator
              sve do grama tjedno je natural
              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Ali nekuzim bas ovo nije li malo 5 ponavljanja po seriji..

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by skin69 View Post
                  Ali nekuzim bas ovo nije li malo 5 ponavljanja po seriji..
                  pa zavisi sta zelis postic. ja sam s tim programom dobio 10-ak kg na liftove u mjesec dana, napredak u masi sam jedino vidio na nogama (jedno 3 puta se povecale). probaj pa ces vidjet jel ti odgovara
                  Originally posted by Bilderčić
                  Originally posted by Dehydronator
                  sve do grama tjedno je natural
                  gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                  48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Kako ti se povecale noge tri puta?
                    DR. Lonnie Lowery

                    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Jos jedno pitanje : isao sam u teretanu prije 1god..3-4 mjeseca i radio najcesce cjelovit trening..i u medjuvremenu je bila stanka pa sad neznam ocu li kreniti pocetnicki (cjelo tijelo) ili malo naprednije (1.prsa-ruke..2.ledja-ramena..3.noge).
                      Lakse mi je kreniti ovim naprednijim programom,pa me zanima oce li sad biti ista stetno ako krenem tim programom.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Bolje je počinjati sa FB - cijelo tijelo.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          kaj mislite ljudi oovom treningu ruku,
                          cini mi se kao jako fin text.

                          http://www.opusteno.rs/muski-kutak-f6/trening-za-veci-obim-ruke-t10502.html

                          btw. danas sam po ovome radio biceps, samo sto sam malo biceps promjenio vjezbe ubacio normalni pregib ez i sa bucicama..
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Sta reci ljudima u teretani koji te napadnu kad vide da samo radis ruke na treningu s pricom da treba cijelo tijelo? Sad posto ja imam 16 odmah su svi hrabri pa me mogu napasti Inace, radim cijelo tijelo samo mi je takva podjela da ruke radim posebno jedan dan. Stvarno onda izgubim volju za treniranjem -.- Da li se desavalo vec nekom nesto slicno ?
                            I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by blento View Post
                              Sta reci ljudima u teretani koji te napadnu kad vide da samo radis ruke na treningu s pricom da treba cijelo tijelo? Sad posto ja imam 16 odmah su svi hrabri pa me mogu napasti Inace, radim cijelo tijelo samo mi je takva podjela da ruke radim posebno jedan dan. Stvarno onda izgubim volju za treniranjem -.- Da li se desavalo vec nekom nesto slicno ?
                              Jednostavno rekneš da taj dan radiš ruke a drugim danima druge skupine nikakva mudrost, neznam zašto bi to trebalo biti demotivirajuće?

                              I meni stalno govore zašto radim samo sa šipkom vježbe (iako radim i zgibove i dipse, i face pullse), zašto svaki trening radim čučanj, zašto ne radim sa bučicama i spravama i jednostavno im reknem da mi je takav program, ako i dalje govore da tako ne valja, objasnim im malo o Rippetovom Sterting Strenghtu i nema problema

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Pa reknem im da radim takav program i da su mi danas ruke samo, a oni meni opet kao zasto ne radis prsa-biceps...
                                Al imas pravo necu da se zamaram vise sa tim. Imaju svoje ja svoje i super
                                I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                                Comment

                                Working...
                                X