Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    PON: ramena, biceps, trbuh
    UTO: noge, triceps
    SRI: slobodna
    ČET: prsa,biceps, trbuh
    PET: leđa, triceps
    SUB: trbuh
    NED: slobodna
    ovako izgleda moj program treninga, i moram priznat da mi je dosadio....za svaku skupinu mišića radim 4 vježbe, osim za biceps i triceps tu odradim 2 vježbe...treniram nogomet, i ako mi neko moze preporučit nekakav drugačiji program treninga, nrp. da tjedno idem 3 puta u teretanu a da odradim većinom "cijelo tijelo"...

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      pošto sam prije nego sam poceo ic u teretanu vjezbao sklekove kuci dobia san prsa...sad su ona po meni veca u usporedbi od ostalih dijelova tijela(vjezbam u teretani 2-3 mjeseca), pa bi sad ovako podjelio trening, razmisljao sam ovako:

      ramena- biceps
      ledja - triceps
      noge

      ili

      ramena
      ruke
      ledja
      noge

      ako imate koji prijedlog da date jos..
      cak je i prednje rame malo ovece pa cu ga mozda izostavit iz vjezbi...
      Pain is temporary, pride is forever.

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by Sola View Post
        ako mi neko moze preporučit nekakav drugačiji program treninga
        Originally posted by zumbul View Post
        ako imate koji prijedlog da date jos..
        Zar je tako teško malo čitati:
        http://www.building-body.com/forum/t...AMI-za-svakoga...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Je li netko radio ovaj program i kakva su iskustva??

          http://www.building-body.com/Ljetni_kamp_Waterbury.html

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by tomih View Post
            Je li netko radio ovaj program i kakva su iskustva??

            http://www.building-body.com/Ljetni_kamp_Waterbury.html
            Ja sam radio, program je odličan.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Ja sam zavrsio 4 dan i cini mi se poprilicno dobar( i poprilicno naporan)
              Upale neizbjezne

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                jel nakon dizanja utega bolji cardio na 70 otkucaja po 20min ili 150-180 otkucaja nekih 10-ak min?

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  li cardio poslije treninga!

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    pitam jer mi se 70 otkucaja čini premalo, čak i kad mirujem znam imat više

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      70% od maksimalnih otkucaja treba biti puls!

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by warg View Post
                        jel nakon dizanja utega bolji cardio na 70 otkucaja po 20min ili 150-180 otkucaja nekih 10-ak min?
                        Brzina da možeš normalno pričati, a da se ne zadišeš dok se krećeš.
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          jel trening za misicnu masu mora bit sastavljen od vjezbi koji obuhvacaju puno misicnih skupina ili treba ciljano radit svaku misicnu skupinu?
                          "All I want to do is drink beer and train like an animal."
                          Rod Dixon

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Nema treninga za mišićnu masu.
                            Ako si početnik kreni sa full body treninzima, kad napreduješ prebaci se na split trening ako hoćeš ili povećaj intenzitet FB treninga

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by ddub123 View Post
                              jel trening za misicnu masu mora bit sastavljen od vjezbi koji obuhvacaju puno misicnih skupina ili treba ciljano radit svaku misicnu skupinu?
                              I jedno i drugo. Ako kreneš u neki split program (prsa-biceps, leđa-triceps, ramena, noge) onda se svaka skupina temelji na složenoj vježbi, npr. kod prsa dipsi ili bench press (ili oboje), a za kraj ubaciš koju izolacijsku vježbu. Naravno, i tu postoje varijacije na temu. Recimo, neki trening prsa bi izgledao dipsi 3*6, bench press 3*8, fly bučicama 3*10 i pullover 3*12. S time da intezitet rasporediš da si nakon prvih 6 serija blizu otkaza i onda samo finiširaš sa par izolacija, koje možeš mijenjati svaki put. Trening leđa baziraj na zgibovima, veslanjima (i mrtvo dizanje), noge na čučnju i pressu, a remena ovisi, no neku varijaciju potiska svakako ubaci.
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Inace radim ponediljkom prsa i leda (znam sad da ce mi rec da su to 2 velike misicne skupine al procitaj do kraja) i prvo sta radim je propadanja i zgibove u super seriji 4x10 , jos malo pa cu pocet sa opterecenjima. Srijedom radim noge i trbuh , uvik radim potiske i cucnjeve na spravi jos malo pa cu prijec na sipku, a petkom radim ruke zato sta su mi pretanke i zato ih radim u jednom danu za biceps radim vecinom sipkom bucicama ovisi svaki trening mi se sastoji od razlicitih vjezbi al nastojim da ih pravilno izvodim bez trzaja itd... sad nisam trenirao preko praznika pa cu za koji tjedan,2 ubacit u trening da zdanju seriju napravim maximalno ponavljanja to mi se jako svida zato sta obozavam da osjecam stezanje u misicu pri treningu (naravno ono pozitivno stezanje) i za triceps radim na onim kablovima bucicama itd a ramena na klupi 90 stupnjeva i lateralna dizanja, tako izgleda moj trening, jos samo da je pronac neku motivaciju :P
                                "All I want to do is drink beer and train like an animal."
                                Rod Dixon

                                Comment

                                Working...
                                X